trečiadienis, 2024-04-24, 3:26 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jūsų kompleksai. - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų kompleksai.
Jūsų kompleksai.
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:37 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Kiekvienas is musu turime kompleksus....Pasakojam,kokius kompleksus kas turi,kaip jus susidorojate su jais ir ar reikia su jais kovoti,o gal juos geriau paverst savo privalumais?

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Sekmadienis, 2008-04-06, 3:22 PM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Esu ganetinai nedrasus kartais neisakau to ko noriu,kartais sutrinku ir nelb moku mintis reiksti zodziais ir taip gaunasis kad nesusikalbu su zmonemis na del viso to kaltas benravimo stygius bet viskas atsitaiso po trupti.

LIT HOATH MAD *
 
AguData: Pirmadienis, 2008-04-07, 1:44 PM | Message # 3
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Aš taip pat kompleksuoju dėl savo bendravimo.esu labai nekomunikabili,nemoku savęs išreikšti taip kaip norėčiau.

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
mentalsymphonyData: Pirmadienis, 2008-04-07, 2:12 PM | Message # 4
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save18
Statusas: Offline
Et.. as turiu vadinamaji nepilnavertiskumo kompleksa. Esu iskalbinga, kupina ideju ir panasiai, jeigu pokalbis, kuriame dalyvauju dalykiskas, taciau paprastai bendrauti su zmonemis negaliu, nes visada mintyse sukasi fraze "Stop. nelysk zmonems i akis, toks bevertiskas mesos gabalas ju tikrai nedomins ir tik trugdysi". Plius siaip gatvej ar dar kur, jei buna, kas juokiasi visada man atrodo, kad is manes. Ivarytas kompleksa snuo mazu dienu, nes vat tekdavo iskest negraziu zodziu antpludi. Vat. Nepilnavertiskumo kompleksas. O kaip jo atsikratyt net nenutuokiu. O plius, nelabai isivaizduoju, kaip galima savo kompleksus paversti privalumais? :>

"The limit of love is that Of needin' always an accomplice"... (Spiritual Front)
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 3:45 PM | Message # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,pas mane torkiu kompleksu nera.Bendrauju su visai laisvai ir kazkokiu ribu arba nemalonumu nejauciu.Tik aisku matau koks zmogus pries mano akis,ar yra su juo apie ka sneket,ar nera.Jeigu jauciu,kad zmogus normalus,tai visalaik su juo rasiu bendra kalba, na,o jeigu jauciu,kad zmogus man neidomu,jauciasi ,kad su juo neiseis kalbos-tai ir nesnekesiu.Geriau juk kartais patylet,nei pastoviai malt liezuviu.

Na,o tiems kam yra problemu su benravimu-vaistai yra.Vadinasi jie-GERA KOMPANIJA.Taip,isties jums padetu ismokti bendraut ir nebijot drasiai reikst mintis tai,jeigu pastoviai butumet kazkokiose gerose kompanijose.Tiesiog ismoktumet pasitiket savimi.


Cogito ergo sum
 
mentalsymphonyData: Pirmadienis, 2008-04-07, 8:12 PM | Message # 6
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save18
Statusas: Offline
O kaip surasti tas GERAS KOMPANIJAS? biggrin Zinai, lengvai suklysti.. Be to, daugelis geru kompaniju - uzdaros ir automatiskai tampa blogomis. :>

"The limit of love is that Of needin' always an accomplice"... (Spiritual Front)
 
NordData: Pirmadienis, 2008-04-07, 8:18 PM | Message # 7
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Turiu vieną tokį kompleksą... Negaliu nevilkėti nors vieno juodos spalvos rūbo. Ir apskritai ryškios ir labai "spalvingos" spalvos mane varo į neviltį.
Iš tiesų tai yra labai kvaila, bet...


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-08, 8:10 AM | Message # 8
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Kodel gi kvaila?Mano manymu tai normalu yra.Zinai,as irgi nemegstu ryskiu spalvu,jos man sukelia tiesiog nemalonu jausma,net nezinau kodel,tad as stengiuosi visalaik rinktis neryskias spalvas.

Kas del kompaniju,tai nereikia suklysti,juk visi mes mokame jausti ir matyti kokie zmones mus supa.Jeigu tau nemalonus tie,kas supa tave apslinkui,nemaloni ju veikla ir panasiai-tai paprasciausiai juos palieki,o pasilieki su tais,kurie tau yra malonus ir idomus.Dabar kas del to kaip kazka surasti:
Na,musu laikais ta padaryti isties nera sunku,visi turime interneta,kur kiekvienas gali atrast savo bendramincius...Stai jums vienas,siaip juokingas,pavizdys:

Mano pazistamas one.lt sukure grupe,toje grupeje susirenka zmones,kurie megsta isgerti biggrin Rimtai,ten susirenka zmones,kurie megsta isgerti,tai vat...Jie berods kas pora savaiciu padaro savo grupes susitikimus,kur susirenka nemazai zmoniu ir isgerineja bei bendrauja.Susirenka nemazai zmoniu,praeita karta buvo virsh 50 zmoniu.Stai jums ir pavizdys kaip zmones susirado bendramincius ir leidzia laika smile


Cogito ergo sum
 
AguData: Ketvirtadienis, 2008-06-26, 3:10 PM | Message # 9
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
juk visi mes mokame jausti ir matyti kokie zmones mus supa.

O kartais tai pajauciame per velai.


I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
BlackSisterData: Ketvirtadienis, 2008-06-26, 5:22 PM | Message # 10
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
pas mane gal yra toks kompleksas, kad as tilesiu kol mane neuzkalbins... as niekada pirma neuzkalbinu... aj ir gincitys dar megstu, nes negaliu savo nuomones pakeist( kai kada iseina ir pakeist, bet mazai kada)... o del juodos spalvos as tiliu, nes cia jau nera ribu...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
NordData: Šeštadienis, 2008-06-28, 6:07 PM | Message # 11
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Quote (Nord)
Turiu vieną tokį kompleksą... Negaliu nevilkėti nors vieno juodos spalvos rūbo. Ir apskritai ryškios ir labai "spalvingos" spalvos mane varo į neviltį.

Nebeturiu jau.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
VelionaData: Šeštadienis, 2008-06-28, 10:22 PM | Message # 12
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
šaunu happy

imagine...
 
RomanceAnonimeData: Sekmadienis, 2008-06-29, 3:52 AM | Message # 13
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save51
Statusas: Offline
Quote (Dominus_terran)
Esu ganetinai nedrasus kartais neisakau to ko noriu,kartais sutrinku ir nelb moku mintis reiksti zodziais ir taip gaunasis kad nesusikalbu su zmonemis na del viso to kaltas benravimo stygius bet viskas atsitaiso po trupti.

Ech, man lygiau tas pats dry happy na bet stengiames,stengiames atsikratyt visokiu kompleksu... wacko cool
 
NeringaData: Pirmadienis, 2008-06-30, 1:23 AM | Message # 14
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save3
Statusas: Offline
As irgi turiu nepilnavertiskumo kompleksa.. Stengiuosi jo atsikratyti , bet sunkiai gaunasi.. Dabar baigiau mokykla, teks persikelti gyventi i miesta, kurio nepazistu ir kuriame beveik nieko nepazistu. Teks skirtis su gerais draugais.. Jau dabar su baime laukiu rugsejo
 
NordData: Antradienis, 2008-07-01, 8:36 PM | Message # 15
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Neringa, reikia plėsti savo akiratį.
Tūnant vienoje vietoje (ypač mažesniuose miesteliuose) galima stereotipinį gyvenimą gyventi. Bet ar verta.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų kompleksai.
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024