Ketvirtadienis, 2024-03-28, 11:24 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jūsų kompleksai. - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų kompleksai.
Jūsų kompleksai.
BlackSisterData: Antradienis, 2008-07-01, 11:02 PM | Message # 16
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Neringa - as nepasakyciau kad tai komleksas... visiems tai buvo ar bus... visi tai turi pergyventi, tai gyvenimo dalis... o jei ir paliksi draugus bus kitu... nereikia stovet vietoj... gyvenimas kaip upe, nestovi vietoj ir tu turi teket ir nebijuot gyvent...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
NeringaData: trečiadienis, 2008-07-02, 0:19 AM | Message # 17
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save3
Statusas: Offline
As siaip ir noriu istrukti is savo miestelio, is namu, bet man gana sunku susibendrauti su naujais zmonemis. Negaliu laisvai bendrauti su zmonemis, kuriu gerai nepazistu.. Na bet esu nepataisoma optimiste ir tikiu, kad viskas bus gerai smile
 
BlackSisterData: trečiadienis, 2008-07-02, 10:53 PM | Message # 18
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (Neringa)
Negaliu laisvai bendrauti su zmonemis

yai cia visi iskart negali bendraut su naujais zmonemis... yra labai sunku... laiko reikia...


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
VelionaData: Sekmadienis, 2008-07-06, 8:28 PM | Message # 19
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
įsiaiškinau dar vieną,bijau ilgą laiką likt viena,ir turbūt neatsikratysiu tokios savybės

imagine...
 
NordData: Pirmadienis, 2008-07-07, 7:15 PM | Message # 20
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Likti viena namie ar kaip kitaip?

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
VelionaData: Antradienis, 2008-07-08, 0:00 AM | Message # 21
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
na nebūtinai namie..bet iš esmės taip

imagine...
 
ravenData: Antradienis, 2008-07-08, 2:29 PM | Message # 22
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na o aš esu pseudomokslinis iškrypėlis labai mėgstantis visokią mokslinę frazeologiją ir...dar mėgstų kitus mokyti - otai labai biauri yda...kai taip pagalvoju, tai dabar suprantu, kad čia ydos daugiau one kompleksai...o kompleksai...na,per laisvės alėją neičiau nuogas... wacko laimei esu neįžeidus, todėl jei pasirodys kad pernelyg įsijautęs ginu kokias nors tiesas arba...šiaip užknisu tai taip ir rašykit...))) kompleksuoju dėl...na, kad nepaisant savo garbaus amžiaus domiuosi visokiais dalykais respektabilioje visuomenėje laikomais nesąmonėmis ir todėl esu svetimas trp savų ir...aplamai svetimas visur, nes visgi amželis...))) na bet man keistis jau per vėlu, o svarbiausia ir neturiu jokio noro tai daryti...) (aš čia apie savo pomėgius ir gyvenimo būdą)

ką čia daug kalbėti...)
 
Dominus_terranData: Antradienis, 2008-07-08, 10:48 PM | Message # 23
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
raven, Na tai puiku kad esi nepriklausomas nuo visuomenes normu,labai pagirtina kad ivairaus amziaus zmones gali buti nepriklausomi,manau daugelis is sito forumo yra bent kazkiek idomus zmones....As tai turiu bedravimo kompleksa kurio deka nevisada sakau tai ka noriu sakyti, bet kazakaip man tai nekliudo kas nori bendrauti tai bendraujam kai bunu 1 su kitu zmogumi, bet jei daugiau nepazystamu kartais uzsiketu tiesiog nesinori kistis y pokalbi net jeigu ta tema mane labai domina...

LIT HOATH MAD *
 
SerpentData: trečiadienis, 2008-07-09, 0:37 AM | Message # 24
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (Dominus_terran)
jei daugiau nepazystamu kartais uzsiketu tiesiog nesinori kistis y pokalbi net jeigu ta tema mane labai domina...

pastebeta wacko


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
RomanceAnonimeData: trečiadienis, 2008-07-09, 2:10 AM | Message # 25
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save51
Statusas: Offline
Quote (Serpent)
Quote (Dominus_terran) jei daugiau nepazystamu kartais uzsiketu tiesiog nesinori kistis y pokalbi net jeigu ta tema mane labai domina...

pastebeta


Karta esu su juo bendravus, nepastebeta.... biggrin nors... Nelabai ir kreipiau i ji demesi happy Na, bet tiek to dry
 
ravenData: trečiadienis, 2008-07-09, 9:37 AM | Message # 26
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
[labi malonu ,manau čia pritapsiu...kurį laiką -ilgai sėdėjau viename rusiškame saite su vampyriška tematika...geras buvo saitas...visokios info prifarširuotas...tačiau, deja persikėlė į kitą serverį irant kito softo, liaudžiai nepatiko dizainas, sumažėjo lankomumas ir kaip pasekmė -užsidarė saitas...na bet visada reikia žiūrėti į priekį...liūdna kai people You cnow became people you knew...na a bet čia lyriniai nukrypimai...kodėl taip domiuosis vampyriška tematika? papasakosiu kada nors...nors nieko čia ypatinga...sensacijos nepadarysiu - nesu undead...))) ir visai nenoriu juo būti...kita vertus ryškios saulės irgi nemėgstu...ypač kai į akis spigina...bet kas ją mėgsta...na bet čia jau antras lyrinis nukrypimas...o šiaip sako, kad gotai labai tolerantiški...nesu tikras gotas išoriškai, bet blogai jaučiusi jei neužsivelku ko nors juodo...tai jau tampa priklausomybe nuo juodos spalvos...)))

ką čia daug kalbėti...)

Žinutė redaguota: raven - trečiadienis, 2008-07-09, 9:37 AM
 
SerpentData: trečiadienis, 2008-07-09, 9:47 AM | Message # 27
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (RomanceAnonime)
Karta esu su juo bendravus, nepastebeta.... biggrin nors... Nelabai ir kreipiau i ji demesi happy Na, bet tiek to dry

na jei nelabai kreipei i ji demesi, tai kaip gali kazka teigtis? surprised
Quote (raven)
o šiaip sako, kad gotai labai tolerantiški...nesu tikras gotas išoriškai, bet blogai jaučiusi jei neužsivelku ko nors juodo...tai jau tampa priklausomybe nuo juodos spalvos...)))

prijauciantis esi ;]
as irgi neesu gotas, nelabai ir prijauciu siam stiliui [gyvenimo budui?] ;]
pagrindinis dalykas buvo del ko cia prisireginau - ezoterine skiltis ;] bet ir si jau apmirusi


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
ravenData: trečiadienis, 2008-07-09, 11:24 AM | Message # 28
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
tai kad aš tiksliai nežinau koks tas stilius...tai nežinau kam pritarti ar ne...šiaip va dėl ko mane graužia sažinė...pasirodo visgi ją turiu...- kad dar neragavau absento...bet manau dar galima bus ištaisyti šitą klaidą, padarant šią dar didesnę klaidą...pradės lįsti žali žmogučiai iš kampų...arba seksualios vampyrės ims priekabiauti...ką aš tada vargšas darysiu?! jau žinau - užšoksiu ant stalo, garsiai sušuksiu -aš čia ne vietinis ir išdižiai patrauksiu durų link...na maždaug toks planas...nors dabar kaip pasvarstau, kam man tas absentas...aš juk ir be jo pakankamai trenktas...)))

ką čia daug kalbėti...)

Žinutė redaguota: raven - trečiadienis, 2008-07-09, 11:29 AM
 
SerpentData: trečiadienis, 2008-07-09, 11:47 AM | Message # 29
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
realaus absinth'o nelabai gausi ;] uzdraustas,,,o padielku pilna ant kiekvieno kampo ;]

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-09, 6:07 PM | Message # 30
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Quote (raven)
aš juk ir be jo pakankamai trenktas...

Man tai atrodot normalus.Galbūt papraščiausiai žmonės nėra atviri naujovėms,arba siauro akiračio.Suaugę dažnai būna jau įpratę prie senų gyvenimo normų,ir jiems sunku susitaikyti,kad viskas keičiasi...


imagine...
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų kompleksai.
Search:

Dark-Reality © 2024