Ketvirtadienis, 2024-03-28, 2:31 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jūsų eilės - Page 3 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Nord  
Dark-Reality Forum » Skaitykla ir Poezija » Poezija » Jūsų eilės
Jūsų eilės
ravenData: Šeštadienis, 2008-07-12, 9:23 AM | Message # 31
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
nea...kaip jau rašiau -lietuvis...))) rusų kalba yra išmokta...))) bet kaip jau rašiau jausmai tai merginai -keistai įkvepiantys. tai mano smegenų katalizatorius ir stimuliatorius...o tas ryšys abipusiai keistas...na popukiarumo jai nestinga, ji to forumo žvaigždė bet matytym kaip ji elgiasi su kitais savo gerbėjais...jie ten kartais ir žudytis norėdavo...mes su ja dėl to taip pat pykdavomės...priekaištaudavau - žmogui depresija, kaip tu su juo elgiesi, dar sau pasidarys ką...ji - nesikišk ne į savo reikalus, tai mano gyvenimas...aš, matyt kadangi buvau egzotiška kolekcijos dalis, su manim buvo elgiamasi palyginus švelniai...))) žodžiu tas mūsų bendravimas buvo be galo keistas...)

Added (2008-07-12, 9:23 Am)
---------------------------------------------
Tatai visiškai neatitiko tradicinės meilės taisyklių...kadangi aš vedęs, tai juk negalėjau pykti, kad ji turi gerbėju ir miega sakykim su kuo nors...kita vertus...visgi tatai buvo stipru...ar yra buve jums, kad žinote, kad konors labai trokštate, bet net negalite sau leisti dėl to net kovoti...nes tai sutryptų jūsų princippus...per daug gyvenimų apverst aukštyn kojom reikėtų...be to žinojimas kad iš to nieko gero neišeis...net nelabai galėjau sexą įsivaizduoti tarp mūsų -aš joks pedofilas...vat jei man būtų 20 tuomet aš pakariaučiau...dėl meilės verta pakariauti...net jei ten kur aš perėjau liktų krūvos griuvėsių...))) mes buvom anapus blogio ir gėrio...ji žinojo, kad aš suprasiu ją, (kokias intrigas ji beregztų, aš žinojau kad ji supras mane...) tiesa, ji man ne viską pasakodavo, tai kaip jau rašiau, kartais aš įsikišdavau su mamuto porceliano parduotuvėje subtilumu...))) priskaldydavau šiek tiek malkų...na bet jau gana apie tai...kaip užsivedžiau...tai matau negaliu sustoti -na bet čia gal galima būtų priskirti prie kūrybos komentarų...žinoma, tai neviskas ką aš jai parašiai - jei dar ką rasiu, įmesiu...)))


ką čia daug kalbėti...)
 
BlackSisterData: Šeštadienis, 2008-07-12, 12:15 PM | Message # 32
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Raven - gerbiu. respekt... visu pirma rusu kalba matau gerai mokat... eiles irgi nuostabios, truputi paslaptiongos (puikios) man labai paytiko...
o ka as galiu apie meile pasakyt... SU JA GERAI IR BE JUOS BLOGAI smile skausmas yra viena dalis meiles ir cia jau nieko nepadarysi. Paraset savo istorija ir pamaciau kazka panasau, bet cia kitas reikalas... Tiesa pasakius nepikit Raven, bet jusu meile ir neturejo ateites... ziauriai skamba bet tai tiesa...
as irgi siokia tokia patirti su meile turiu tai zinau ka reikia tokie dalikai... bet kai sakoma laikas gido beveik viska... bet sirdi vistiek kazka liko, tokia maza kibirkstele galima sakyt... ir zinoma to nepamirsi...

Aj kaip i mane kreiptis prasau "tu" nes jus, tai jau skamba labai mandagiai ir oficialiai... tai va happy


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
ravenData: Šeštadienis, 2008-07-12, 12:47 PM | Message # 33
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
taip ačiū už išsakytas mintis apie mano kūryba ir apie visą šią istoriją...) bebejo aš puikiai supratau, kad tai jausmas be ateities...mes su ja prieš tai draugiškai bendravom...paskui...tai aš jai ir parašiau - žinai aš, atrodo įklimpau...gal kažkaip gali padėti iš to išsisukti...deja ne viskas taip švelniai pavyko kaip buvo suplanuota...stiprios emocijos visgi yra stprios emocijos...))) ačiu už leidimą kreiptis tu...tu man irgi visada rašyk tu...jokių "Jūs"

ką čia daug kalbėti...)
 
BlackSisterData: Šeštadienis, 2008-07-12, 12:56 PM | Message # 34
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
na tokius dalikus geriau net neplanuot ar tiketis kad kazka iseis taip kaip norejai... iseina atvirksiai visada arba dazniausiai...
gerai bus padaryta... kreipsiuos taip kaip paprasiai...


Mur mur mur mur
( Momento mori )


Žinutė redaguota: BlackSister - Šeštadienis, 2008-07-12, 12:59 PM
 
ravenData: trečiadienis, 2008-07-16, 9:35 AM | Message # 35
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na va radau dar vieną iš tos serijos -kaip žadėjau įmesiu ir čia...mano manymu, toks lliūdnas, bet neblogas...

эпитафия мечте

Сквозь дым сигареты на мир я смотрю...
мне вовсе не хочется...но все же курю...
пепел уносит ветерок озорник...
я даже незнаю, как сюда он проник...

А вместе с пеплом уносит мечту...
куда то в даль, в миров глубину...
хоть глупо нелепую -ведь тому не бывать...
чтоб весна и осень стали вместе гулять...

Я всё это знал...но... её убить я не смог...
Чтож...Вот ветер проказник мне в этом помог...
и хоть мне и больно, но все же я рад...
Что все это кончилось...и что кончилось так...


ką čia daug kalbėti...)

Žinutė redaguota: raven - trečiadienis, 2008-07-16, 9:36 AM
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-16, 3:50 PM | Message # 36
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
bent pabaiga gera happy

imagine...
 
ravenData: trečiadienis, 2008-07-16, 4:23 PM | Message # 37
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
chm...gal ir gera...kai negalėjo būti gersnės...o gersnės būti negalėjo...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-16, 5:09 PM | Message # 38
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
tai vat,reiškias gera happy
mano nuomone tai visos meilės nete dažniausiai be ateities būna


imagine...
 
ravenData: trečiadienis, 2008-07-16, 7:01 PM | Message # 39
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
liūdna tiesa...nors pats tapau liudininku kaip porelė įveikusi kelis tūkstančius kilometrų tapo realia pora...aš juos sveikinau -man tai atrodė romantikos viršūnė. ta prasme vaikinas nuvažiavo gyventi pas tą panelę. ar dabar jie kartu -nežinau...jau nebendraujam...

ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-16, 8:02 PM | Message # 40
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
na romantiška,bet naivu
lyg koks puolimas į nežinia,kas žino kas bus susitikus


imagine...
 
ravenData: trečiadienis, 2008-07-16, 8:07 PM | Message # 41
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na viskas vyko gerai...jis buvo šiltai prrimtas...jei būtų kitaip, argi aš juos sveikinčiau...)))

ką čia daug kalbėti...)

Žinutė redaguota: raven - trečiadienis, 2008-07-16, 8:08 PM
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-16, 8:11 PM | Message # 42
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
priimama visuomet šiltai,tačiau kaip išlydima...

imagine...
 
ravenData: trečiadienis, 2008-07-16, 8:16 PM | Message # 43
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
dar kartą pademonstravai puikų humoro jausmą...))) na taip, bet nuo šilto sutikimo ir kartais nelabai šiltų palydų tiek daug laimingų minučių...)

ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-16, 8:22 PM | Message # 44
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
minutės neprilygsta likusioms valandoms.
šiaip ar taip ,mes čia vėl neįtemą


imagine...
 
ravenData: trečiadienis, 2008-07-16, 8:28 PM | Message # 45
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
tai kad nėra mūsų angelų/demonų sargų...taigi galim elgtis kaip mamutai porceliano parduotuvėj...bet tu teisi -mes padarėm faršą iš šio forumo...nei garbės nei sąžinės...

ką čia daug kalbėti...)
 
Dark-Reality Forum » Skaitykla ir Poezija » Poezija » Jūsų eilės
Search:

Dark-Reality © 2024