Penktadienis, 2024-03-29, 10:16 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Aura - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Aura
Aura
Koshka21Data: trečiadienis, 2009-04-22, 1:13 AM | Message # 1
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Temą sukuriau diskusijos pratesimui.
Quote
hmmm. kaip tau pasakyti -tai tarsi bionergetinis laukas aplink žmogų -kartais aš juos matau visai puikiai< kartais prastai - tai primena kaip ir kažkokį debesėlį ar rutulį aplink žmogaus kųną...kai matau gerai tai kai kurie žmonės atrodo išties šspūdingai -na įsivaizduok žmogų maždaug poros metru skersmens rutulyje...gražu ))) na žinoma ne visi, kitų apvalkalai mažesni...žinoma aš taip tik pasakiau -jie nėra visiškai teisingos rutulio formos...dar skiriasi spalvos, bet gerai spalvas matau išties retai...sako pagal dydį galima nustatyti žmogaus energetinį potencialą...o pagal spalvas charakterio savybes...beje kiek skaičiau purvinai raudona -žudiko aura...labai blogo žmogaus...na o dabar pastaruoju metu kažkaip prastokai matau...) pakomentuočiau, bet tiek to...) nors iš tiesu tai nelabai žinau nuo ko šis sugebėjimas priklauso...na gali ir tu pasitreniruoti reikia žiurėti į rankos pirštus...po kurio laiko jei pavyks pradėsi matyti tarsi debesėlį, tartum ugneles prie pirštų galų.(paskui pamatysi aplink ranką ir t.t.) Pabandyk ir jei nesunku parašyk rezultatus. Kai p jau kažkur rašiau -gal nerašiau - turiu du vaikus - vienas jų mato, kitas ne...man pačiam buvo įdomu pravesti tokį eksperimentą. P.S. ech dūšele mano tamsioji...aš toks pavargęs...kodėl dabar ne viduramžiai...suknista civilizacija...(čia lyrinis nukrypimas, nekreipkite dėmesio) nors kita verus gal ir gerai ))) raveno vardu paskui vaikus gąsdintu...o vaikus aš myliu ))) (tik prašau neįžvelgti čia nieko tokio...blogo aš sugedes, bet ne tiek. kiekvienas turi savo garbės ir padorumo kaip čia pasakyti - nuostatas...
Cilisev


http://public.fotki.com/Jewellery/

Žinutė redaguota: Koshka21 - trečiadienis, 2009-04-22, 1:16 AM
 
Koshka21Data: trečiadienis, 2009-04-22, 1:21 AM | Message # 2
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Cilisev, visgi pakomentuok.

Norėjau dar rašyt, kad tai optinė apgaulė, bet jei ne tik aplink pirštus... Pabandysiu kada, bet abejoju, kad turiu tokių galių. Tą aurą galimą ir fotografuot, esu tai išbandžius, bet tai sukėlė daug nepasitikėjimo...

Ir... Kas tau trūkdo ištrukt iš civilizacijos? Aišku jei tai tik šiaip, pamąstimai, tai viskas suprantama... Bet jei rimta problema, jug ne visas pasaulis Europizuotas smile


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
ravenData: Antradienis, 2009-04-28, 11:43 AM | Message # 3
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na taip čia pamąstymai...))) be to kaip jau rašiau turiu šiokių tokių įsipareigojimų. bėgti nuo civilizacijos -tiek to...))) gal nereikia. Apie aurą - nemanau kad senovės civilizacijos šiuo klausimu būtų buv kvailesnės už mus...) na iš tiesu kai kurios nuotraukos atrodo totaliai lievos...nežinau ką ten chebra fotografuoja, bet ne auras...))) anokios čia galios, manau kad nemažai kas jas mato...beje dar dėl bėgimo - regis nevisiškai supratai kurlink aš suku...bėgimas nuo civilizacijos tai bent mano atveju vidinio žvėries išlaisvinimas... taigi gal geriau nereikia... ))) pabūsiu civilizuotas - be to, gal būt keistai nuskambės, bet aš savotiškai myliu žmones, na žmoniją, kad ir kaip tupai ji kartais elgias...nors sistemos nekenčiu...pati baisiausi vergija yra tokia, kai tau atrodo kad esi laisvas...nors kita vertus laisvė kartais yra sugebėjimas peržengti per savo norus pro publico bono (visuomenės labui) kiekvienas turi savo laisvės sampratą. o į pirštus žiūrėti pabandyk, geriausiai be išankstinio nusistatymo...))) gali nustebti )))
P.S. visi mes turim problemų su kuriomis privalome susitvarkyti. Mes gimstame vieni, vieni mirštame...visa kita tai tik malonios arba nelabai (čia kaip kam pasisekė ))) smulkmenos, kurios kartais padeda mums pamiršti mūsų vienatvę. )))


ką čia daug kalbėti...)
 
Koshka21Data: Šeštadienis, 2009-05-02, 2:26 PM | Message # 4
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Quote (raven)
na iš tiesu kai kurios nuotraukos atrodo totaliai lievos...nežinau ką ten chebra fotografuoja, bet ne auras...)))

Apie kokias nuotraukas kalbi? Kokiu būdu jos daromos?

Aš tai galiu pasakyt, apie savo patyrimą. Taigi 2008m. rūdenį, ar žiemą Klaipėdoje nuėjau į sminarą, kuriuo metu fotografavo auras. Apie šį žmogų ir jo išradimą prisiemenu per televiziją rodė. Jis lygtais iš Vilniaus. Jei gerai prisimenu, tokių dviejų nuotraukų kaina 25 Lt. Apie tai, ką būtent galimą nufotografot, parašysiu veliau. Fotografavo prieš seminarą ir po seminaro. Seminaro metu kiekvienas laikė svetličką, daiktą, kuris tvarko vieną iš žmogaus energijų, kažkas tokio... Na ka, mano aurą šiek tiek pagarėjo, vaikino, sublogėjo. Bet ir tam sublogėjimui atsirado paaiškinimas, tai yra, aura sublogėjo, nes ji pradėjo keistis link pagerėjimo... Ir dar, svetličkų kainos maždaug nuo 100 Lt, pilnai harmonijai tokių reikia ne vienos ir veikia jos ne amžinai, bet (tiksliai neprisimenu) apie 4 metus, nors gali ir daugiau. Aurą fotografuojama pridėjus kiekvieną piršta prie kažkokio prietaiso, kuris yra sujungtas su kompiuteriu kur ir matoma ta aura.

Be abejo po seminaro pradėjau klausinėt, kaip tos svetličkos daromos. Iš manęs pasijuokė. Sako mes patys nežinom (nors jie tai daro) ir panašiai. Sako tai stebuklas, tai nepaaiškinama ir taip toliau... Na, man tai neleido patikėti jų išradimu. Nors jie ir pasakojo kaip tos svetličkos veikia mašinas, kaip akyvaizdžiai matosi prietaisų veikimo pagerėjimas...

Ir dar, įrašė mums į flešą tas aurų nuotraukas ir aprašymą, bet tik vieną, o ne du. Tikrai nemalonu, na, tikiuosi dar pakliūt į tokį seminarą ir gaut visus savo egzempliorius, nes jie yra saugojami kompiuteryje...


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
CilisevData: Antradienis, 2009-08-04, 10:24 AM | Message # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Matyti aura subega absoliuciai visi zmones ir visi mes ja matome gan daznai,tiesiog netkreipiam i tai demesio.
Yra nemazai techniku,kuriu deka galima isties matyti zmoniu bei kitu gyvu auras,taip pat daiktu auras.
As pats neseniai pradejau eksperimentus su auros matimu,todel galiu pasakyti,kad pradzioje aura matosi bespalve,o veliau jau zmogus adaptuojasi ir sugeba matyti auros spalvas,skirti jas.

Galiu patarti puikia knyga - Aura Reading For Beginners,1998 (Llewellyn Publications).Knygos autorius nuo pat gimimo turi sugebejimu matyti aura,taciau jis tyrinejo si dalyka ir sugebejo sukurti technika,kuri atskleidzia kiekviename zmoguje ta savybe - matyti auras.Galiu pasakyti,kad metodai,kurie aprasomi knygoje,tikrai veiksmingi,ir tikrai duoda rezultatu.


Cogito ergo sum
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Aura
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024