Ketvirtadienis, 2024-03-28, 3:35 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | žmonių vamyrizmas, arba škes paprasčiausiai kraujo troškulys - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » žmonių vamyrizmas, arba škes paprasčiausiai kraujo troškulys
žmonių vamyrizmas, arba škes paprasčiausiai kraujo troškulys
ravenData: trečiadienis, 2008-10-29, 12:46 PM | Message # 1
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
Man būtų labai įdomu sužinoti jūsų pamastymus šia tema...Žinoma, yra mada, dabar gal jau kiek aprimusi gerti kraują nes ai yra kruta, dar jei leidžia finansinės galimybės susidėti ilčių protezus ir t.t....))) tačiau yar žmonių, kurie tvirtina, kad kraujas jems yra kone gyvibiškai būtinas, padedantis išlaikyti psichologinį bei fizinį tonusą ir t.t. na ir jaučiančių kraujo troškulį... Tokių žmonių aš žinau...))) ir ne vieną. betgi dažniausiai jie patys nelabai susivokia kas vyksta, arba dėsto įvairias teorijas kurios yra gan logiškos, tačiau deja patikrinti jų neįmanoma. Man, o gal ir visiems būtų įdomu sužinoti jūsų vertinimus - kas gi tai - atleisk išvažiavau visiems laikams, tavo stogas ar visgi realus faktas...svarbiausia tokių žmonių kiekis yra ne toks jau ir mažas...įdomu būtų sužinoti ką galvojate apie šio reiškinio priežastis ir kilmę...khm...na porfirija tai šiek tiek kitas dalykas... dry

ką čia daug kalbėti...)
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-10-29, 5:43 PM | Message # 2
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Labai idomi tema,jei atvirai.Kaip tik pries kelias valandas ziurejau programa apie taip vadinamus "vampyrus"-zmones,kurie geria krauja,jaucia poreiki gerti krauja.
Isties tokie zmones net patys daznai nesupranta kodel jie nori gerti krauja ir geria ji.Rode toje laidoje viena toki vampyra,kuris nuzude 5 zmones (4 merginas ir viena vyra),nuzude tam,kad isgerti ju krauja.Kai ji klause: "Kodel tu juos nuzudei?",jis atsake,kad jaute stipru poreikia gerti zmoniu krauja.Ir prisipazino,kad kalti yra sapnai,kuriuos jis sapnuoja.Tuose sapnuose ji maudosi kraujuje,geria ji ir t.t. Ir pasak jo,kol jis sapnuos tuos sapnus,tol gers ir toliau zmoniu krauja.Pasak jo,zmones jam tiesiog vaiksciojantys kraujo donorai-maistas,daugiau nieko.....Uz 5 zmoniu nuzudyma jam dave tik 15 metu kalejimo is kuriu jis jau beveik 12 metu atsedejo,tad greit manau jo darbeliai prades kartotis.....
As asmeniskai manau,kad tai yra kazkokia psichoze/manija,kad zmogus jaucia potrauki gerti krauja.Taciau nuo ko ir kodel atsiranda tokie potraukiai-neaiskus netgi psichiatrams.
Dar pasaulyje yra labai reta liga,kuria serga apie 300 zmoniu.Si liga vadinasi Porfirija,tai yra genine mutacija,kai kraujuje nera baltu kunu ir kitokios anomalijos.....Pvz. kad oda labai jautriai (atsiranda randai,idegimai) reaguoja i ultravioletinius spindulius ir apskritai i ryskia sviesa.Tokie zmones jaucia siaubinga skausma,tad senoveje jie isties buvo priversti gerti krauja (dazniausiai buliu),kad numalsinti skausma.Skausmai buvo ant tiek siaubingi,kad zmones daznai eidavo is proto ir puldavo betka,kad tik nusilpnint skausma.O dabar ppagalvokit kaip zmones senoveje reaguodavo i toki serganti zmogu?Musu laikais yra preparatai,kurie ,berods,isgydo sia liga....


Cogito ergo sum
 
ravenData: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 12:23 PM | Message # 3
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na galiu pateikti ir šiek tiek statistikos, nors manoji statistinė "imtis'" šiek tiek per maža kad būtųgalima labai rimtai tai vertinti...dėl juoko pavadinau tai Anti -van helsingo tyrimu...))) taigi iš tiesų "vampyriški"sapnai yra būtinas šios būsenos atributas...sapnus galima nagrinėti remiantis Froidu, na arba vertinti juos ezoteriškai. bet tai neatsako man į klausimą, kodėl taip atsitinka, žmonės kurie tai išgyvena man kalba apie genetinius organizmo sutrikimus, tačiau tatai nėra porfirija grynaja jos forma...nebūtinai jie yra jautrūs šviesai, gal tik ryški šviesa juos erzina...ir ypač erzina akis...numalšinus troškulį atsitanta didžiulio dvasinio ir fizinio komforto pojūtis. išgeriamo kraujo dozės -imho visai nedidelės...bet teigiamas poveikis gan trumpalaikis. išalkus, iš tiesų žmonės atrodo kaip "maistas", ir į juos žiūrima su gastonominiu interesu...))) sunku kažką tiksliai pasakyti, aš labiau esu linkęs prie ezoterinės savotiško apsėdimo hipotezės...ar tikėti apsėdimais ar viska bandyti išaiškinti psichologiniais ir psichatriniais metodais čia jau kiekvieno laisva valia. o poveikis pakankamai niūrus -kas natsispiria ir beatodairiškai siekia numalšinti savo troškulį, gali nusivažiuoti iki Clisev paminėtų faktų. Esų tokių girdėjęs ne vieną - pričiuožę sangai negyvai nudrenuoja žmones...bet čia daugia patys iš reiškinio kylantys faktai...priežastys man nei velnio neaiškios...kodėl taip nutinka. gal tai tiesiog statistinis atsitiktinumas -ima tave kažkas ir apsėda, betgi tam irgi turėtų būti kažkokios prielaidos...kodėl vieniems tatai nutinka, kitems ne. Vertinat tai iš psichaiatrijos pusės, kadangi šioje srityje esu visiškas 0 tai viskas dar neaiškiau.

Added (2008-10-30, 12:23 Pm)
---------------------------------------------
Dar beje norėjau pridurti, kad psichozės ir manijos teorija imant apibendrintai neatlaiko kritikos, todėl, kad tokie žmonės visiškai nebūtinai nori būti vampyrais ir t.t. pakankamai geriap ažįstu vieną žmogų kuriam kai kurių žmonių noras būti vampyrais atrodė pakankamai juokingas. natūralu, kad visgi vampyriška tematika jis susidomėjo, kai pradėjo dėtis "velniava" ))) -sapnai ir pan. taigi susidomėjimas šia tematika gali būti pasekmė, o ne priežastis o turėtų būti atvirkščiai kalbant apie psichozę ar maniją. Nors šiuolaiknė psichiatrija gali įrodyti faktiškai bet ką ir aplamai tuomet 95 proc. visų žmonių yra psichiniai ligoniai, kamuojami ar tai fobijų ar tai manijų ar šiaip visokių kliedesių. Žinoma, kiekvienas atvejis yra individualus... priežastis slypi kažkur giliau o tiesa aplamai yra kažkur anapus...)))


ką čia daug kalbėti...)

Žinutė redaguota: raven - Ketvirtadienis, 2008-10-30, 1:30 PM
 
CilisevData: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 2:01 PM | Message # 4
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
raven, Na,kalbedamas apie Porfirija,as neturejau omenyje butent tuos "apsestus",kurie troksta kraujo :)Tiesiog senoveje tokiu sergancius zmones laike vampyrais. Porfirija,tai genetine liga ir sergantieji saves tikrai nelaiko vampyrais,kaip ir ne troksta kazkieno kraujo. Jeigu zmogus save laiko vampyru ir jaucia poreiki gerti kazkieno krauja-tai jau psichikos sutrikimai yra,kuriu priezastys nera aiskios.

Cogito ergo sum
 
ravenData: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 2:49 PM | Message # 5
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
taip nekurie laiko save vampyrais, nekurie nežino ką ir begalvoti...))) bet bet kuriuo atveju supranta tai kaip jau nelabai nuo jų priklausančią problemą...randu panašumų su rūkymu...))) nes net ir metus rūkyti, kartais labai norisi užsitraukti dūmą...) šiap tai mažai nagrinėta tema ir manau kas nors galėtų parašyti gerą disę psichologijos tema, na žinoma jei jo nenudrenuotų sausai...))) visgi girdėti balsus tai viena - na tuomet būtų diagnozuojama šizofrenija, o trokšti kraujo ir jausti teigiamą poveikį jo paragavus šiek tiek kas kita...et, aplamai žmogaus psichika yra kupina paslapčių ir mažai arba palyginus tik labai grubiai -tarsi tašant kirviu - išnagrinėta... deja fundamentalusis mokslas tikrai ne viską sugeba paaiškinti, o nepatogius klausimus linkęs neigti ir aiškinti kirviu tašytomis ir ant vandens šakėmis rašytomis teorijomis...
beje, mano manymu nekurios legendos apie undead yra kilusios būtent dėl panašių žmonių...kad ir tarkim Elisabeh Batory -beje che, che che -mūsų karaliaus Stepono Batoro giminaitė... na paskaitęs jos biografija - žinoma, ne kokią tais įstorinę, o šiap pulp fiction - na nieko aš ten antgamtiško nepastebėjau -tiesiog plėšri moteriškė, turėjusi pakankamai galiu realizuoti savo kruvinus troškimus...pridėkime viduramžių kaimo tamsumą, kaimiečių kuriams visaip kaip pagražinamas legendas ir štai jums - undead vampyrė...cha cha...banalu.
beje šiuolaikiniai kraugeriai - na bent jau negirdėjau patikimų faktų kad tai būtų daroma kitaip -operuoja paprasčiausiai skalpeliais, beigi visokiais švirkštais. tačiau, kaip rodo faktai tatai gali būti lygiai taip pat mirtina kaip ir iltys. ))) reziumuojant noriu parašyti - jei galvelė susika nuo to per daug, tokie "padarai"))) iš tikrųjų nustoja laikyti save žmogiškomis būtybėmis.

Added (2008-10-30, 2:49 Pm)
---------------------------------------------
tačiau, norėdamas apginti tokių žmonių garbę, o ir turint omenyje, kad reikalinga "Dozė" yra tikrai nedidelė ir visiškai nereikalaujanti atimti žmogui gyvastį, turiu paakyti, (turint omenyje, kad jų yra ne taip jau ir mažai) jie kenčia ir tvardosi, ir apgailėtini faktai apie žmonių mirtį yra greičiau labai liūdnos išimtys...noriu paskyti, kad tikimybė patekti po girto vairuotojo vairuojam automobilio ratais yra tūkstančius kartų didesnė, negu kad tapti tokių žmonių auka...)


ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: Antradienis, 2008-11-04, 10:46 PM | Message # 6
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
raven, ipilk stopke kraujo dry

Added (2008-11-04, 10:46 Pm)
---------------------------------------------
prisisnekejau. sianakt mane sapne sudrumste ar tai vampyres, ar tai succubusai.
dar neaisku.
aiskinsimes
kovosim
sunaikinsim
angry


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
ravenData: trečiadienis, 2008-11-05, 12:53 PM | Message # 7
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
chm...savo aš pernelyg vertinu, kad pilstyčiau visiems pageidaujantiems stopkėm...)))
P.S. o taip tamsos jėgos mane labai myli gerbia ir saugo...))) pokštauju...))) na jei apsilankė succubai, tai turėjo būti visai linksma...) manęs tai nelanko, pvz...( mielai išgerčiau kavos puodelį su kokiu succubu...) vadinasi tos pačios jėgos tave myli dar labiau...))) respect...)


ką čia daug kalbėti...)
 
BlackSisterData: trečiadienis, 2008-11-05, 6:44 PM | Message # 8
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (raven)
succubai,

kas per? happy prasau mane apsvest


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
SerpentData: trečiadienis, 2008-11-05, 7:09 PM | Message # 9
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (raven)
vadinasi tos pačios jėgos tave myli dar labiau...))) respect...)

egoistinis poziuris ;]
man ju pagalba buvo nurodyta, o ne siaip svetingas susitikimas.
mane bande suvilioti fiziniais malonumais, nepavyko, tada parode savo tikruosius veidus ir puole. ;/


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
ravenData: Sekmadienis, 2008-11-09, 9:07 PM | Message # 10
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
juokavau žinoma...nemanau kad tos jėgos ką nors realiai myli...beje ir aš prisikalbėjau, kažką sapnavau apie tokius padarus...deja nelabai prisimenu, ech matyt visgi suviliojo...)))

Added (2008-11-09, 9:07 Pm)
---------------------------------------------
beje, imho succubas yra gan žemo lygio demonas moteris -viliokė kuri suvilioja ir naudoja aukos inergija...turėtų būti pakankamai smagu, betgi ilgainiui galima tiesiog mirti nuo išsekimo...jau nekalbant, kad pasmerktum savo sielą amžinom kančiom...juokauju... piktas aš kažkoks šiandien...)))


ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: Pirmadienis, 2008-11-10, 0:03 AM | Message # 11
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
viliokle viliokle...bet atstumta parodo savo tikraji veida.
succubai priima forma pagal vampyruojamo asmens sexualini ideala ;]
is tiesu yra slykstynes


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
BlackSisterData: Pirmadienis, 2008-11-10, 6:44 PM | Message # 12
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Raven aciu kad paaiskinai... gerai turetu atrodit...
o ka bijuot tokios moters? biggrin


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
ravenData: Antradienis, 2008-11-11, 11:22 AM | Message # 13
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na realiai su tokiais padarais susidurti neteko...))) nelabai įsivaizduoju jų galimybių...tai ir nezinau ar reikia bijot...na bijot nereikia bet visada reikia įvertinti keliamą pavojų...Blacksister -o tu succubas ?! surprised nors realiai succubai tai ne žmonės.

ką čia daug kalbėti...)
 
BlackSisterData: Antradienis, 2008-11-11, 8:28 PM | Message # 14
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
nu neeee... as taip klausiu happy nes kaip jus cia apie succubus kalbat, tai net kazkaip neiprastai skamba biggrin na idomiai, man...o kitiems nzn

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
CilisevData: Ketvirtadienis, 2008-12-04, 9:28 PM | Message # 15
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Succubai-isties demonai yra,sekso demonai,kitaip tariant.
Buna ju moteru,taciau yra ir vyriskos lities apsimeteliu,sakykime taip smile Succubus reikia bijoti,jis isties labai pavojingi yra.
Kodel?Taip,jie ispildo jusu slaptas intimias svajones,fantazijas,taciau succubai maitinasi savo aukomis,kurias suvilioja,tad zmogus susidures su succubu-paprasciausiai prazus fiziskai bei dvasiskai.


Cogito ergo sum
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » žmonių vamyrizmas, arba škes paprasčiausiai kraujo troškulys
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024