Antradienis, 2024-04-23, 2:37 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Kada tapote "apsesti" gotikos? - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Kada tapote "apsesti" gotikos?
Kada tapote "apsesti" gotikos?
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:08 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Sveiki.Vienam forume pamaciau tokia tema: Kada jus apsedo gotika?
Vat mane ir sudomino tas dalykas labai.As kazkaip manau,kad neimanoma buti apsestam,juk gotika ,tai sielos jausmas,paziuris i gyvenima ir i daugeli kitokiu dalyku,ir nesvarbu,kad tai muzikine subkultura yra.Kaip jus manote,gotu reikia gimti ar galima tiesiog tapti apsestam gotikos?


Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 7:43 PM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Nezinau gal nuo 9 metu nzn tiksliai nepamenu kada mane pradejo traukti piesiniai bei menas bet zinau kad anskti.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 7:54 PM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
As panasiai,turbut,domejimasis atsirado 4 ar 5 klaseje,kartu su domejimasi magija

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 7:57 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
As suzinojau kad gotai egzistuoja gal budamas 14m xD kazkaip niekada nepagalvojau kad zmones gali daug labiau traukti tai negu kitus...na isties budamas 14 metu tikrai buvau kvailas palyginus su benrdaamziais turbut kaltas tas faktas kad su niekuo nebendravau o pirma drauga susiradau 11kl nu net ne pirma...profesinio rengimo centras mane pakeiti pradejau bendrauti.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:38 PM | Message # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,tuo metu as irgi nezinojau ,kad egzistuoja tokie zmones kaip gotai,as tuomet ir nesuvokdavau,kad esu linkes i gotika,nes net nezinojau kas tai yra smile

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:42 PM | Message # 6
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
As pukiai zinojau ir man tai patiko bet niekada zmonemis nesidomejau, bet pradejau dometis ir atradau bendraminciu smile

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:50 PM | Message # 7
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,tai naturalu,kad ir kuo zmogus besidometu,jis visada atras bendraminciu smile Na,o as visalaik turejau nemazai zmoniu,kurie budavo aplinkui mane,tik deja buvo labai mazai tu,kuriems patikdavo tai kas patikdavo,domejosi tuom,kuom domejausi ir as.Kalbu apie gotika ir magija,okkultizma...

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:57 PM | Message # 8
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
As uzaugau su daug vyresniais zmonemis uz save kurie mane pripazino ir nelaike vaiku to deka mano poziuris yra rimtas nemegstu zmoniu kurie yra neatsakingi ir seip kurie zada ir netesi pazadu.Na gal ir blogai,praradau vaikyste,bedramzius ir t.t.. bet db jau turiu pakankamai draugu nors istiesu negaleciau ju visu vadinti draugais bet tikrai yra keletas tikrai zmoniu su kuriais bendrausiu ne 10 ar 20 metu o daug ilgiau.

LIT HOATH MAD *
 
Ledi_LacrimaeData: Sekmadienis, 2008-04-06, 0:10 AM | Message # 9
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save46
Statusas: Offline
Gotika susidomėjau būdama atrodo 7-oje klasėje. Kažkaip su drauge buvome atsiskyrusios nuo visų klasiokų, klasėje vyravo apkalbos ir ėmėme domėtis magija, burtais, tuomet gotika. Pradėjome rengits juodai, žinoma tai tebuvo tik gotų mėgdžiojimas, bet vėliau vis labiau gilinomės ir radom kažką artimo ir savito.
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 9:15 AM | Message # 10
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,kaip cia mazdaug panasiai gaunas visiems,visi susidomejo magija ir tik tuomet pradejo gylintis smile

Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:28 PM | Message # 11
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Hmm. Magija domiuosi gan anksti. Nuo pirmos klasės.. Žinoma tai buvo tik domėjimasis. Dabar esu jau septintokė.. Ir šie dalykai mane vis labiau traukia. Tikrai labai daug apie tai domiuosi. Tiek apie šį stilių tiek apie visokius tokius dalykus.. Nemanau, kad gimstama. Visgi būna įtaka. Tai draugai, žvaigždės, galų gale dažnai matomi to stiliaus ar pan. atstovai. Tai vat.. Šiaip pati po kol kas nesu ,,gothic style". Keista, mane dabar dauguma vadina ,,mini goth" biggrin Galų gale juodi rūbai yra tik dalelė žmogaus stiliaus. Daugiau priklauso charakteris ir besidomėjimas kažkuo.

Whatever...
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:36 PM | Message # 12
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,as aprskirtai manau,kad gotu reikia gimti,tikrai butent gimti.Gotika yra sieloje,tu arba prijauti arba ne

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Sekmadienis, 2008-04-06, 3:19 PM | Message # 13
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Kaip manote ymanoma tapti gotu nieko apie tai nezinant ir nesidomonint?nekalbu apie siuolaikinius gotus kurie nori save pernelyg daug isreiksti rubais,man tai nelb suprantama,kalbu apie tokius zmones kurie jauciasi atstumti,uzsidaro savyje nemato gerio o tik nesibaigencia kancia taip atsisako is savo gyvenimo spalvu ir pradeda tamsiai rengtis,panyra y juoda spalva ir gyvena depresijoje ir troskime kad gyvenimas baigsis kadanors..ka manot apie tokius zmones?nesakau kad juos galima vadinti gotais bet ka manot.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 4:12 PM | Message # 14
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,kas del siuolaikinio jaunimo,tai didziaja ju dalis ne gotai-o,kaip pasake vienas labai geras zmogus,plagiatoriai.
As esu mates tokiu....Visiskai neadekvatus zmones,kurie bando irodyt sau ir kitiems,kad jie yra "True Gotai".Ziurint i juos darosi isties labai juokinga.Nes jie nori buti kazkuo del to,kad tai,ju manymu, "kieta","neralu" ir panasiai.Pradeda kopijuot,stengiasi visais imanomais budais neatsilikti nuo to savo "imidzo" ir panasiai....
Na,kas del zmoniu,kurie mato vien "juoduma" aplinkui.Tai man isties ju gaila.As irgi sunkiai galiu juos suprast,beto,dauguma ju patys sau prikuria ta juoduma,issigalvoja tai ko nera.Veliau tokie zmones jau nebegali ne depresuot,jiems tai jau tampa kaip narkotikas.Zmogus jau nebegali susirasti iseities,sprendimo,o ir nenori matyt gerus dalykus.Jis jau pats save itikino tuo,kad viskas veltui,viskas prarasta,o jis niekam tikes ir nevertas gyvent.Na,o zmogaus psichika nera berybe,tad galiu gale zmogus,taip sakant, "sprogsta" ir iseina is,jo manymu,niekam tikusio gyvenimo.


Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Pirmadienis, 2008-04-07, 7:52 PM | Message # 15
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Bet žmogau, vaikas gimsta normalus ir jo siela atgija... Vistiek aš nemanau, kad žmogus turi gimti gotu. Jį tai turi įtakoti. Jeigu Jis gyvens tarp tokių žmonių kaip Jisai pats, tai Jis ir netaps neformalu ar pan. Visgi žmogus pradeda domėtis tai kas tai vėliau Jį ir ,,paskadina". Tad, mano nuomonė gotu reikia tapti, bet nesididžiuoti tuo (kaip daugelis mano ir bando save demonstruoti). Nežinau, kiekvienas turi savo nuomonę ir kiekvienas pasakytų vis kitaip.

Whatever...
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Kada tapote "apsesti" gotikos?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024