Ketvirtadienis, 2024-04-25, 9:56 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Ar galetumet pasiaukoti? - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Ar galetumet pasiaukoti?
Ar galetumet pasiaukoti?
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:07 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Aisku ne tisiogiai,turiu omeny.
tema tokia:
I. Kaip daznai jus "paaukojat save"(t.y. savo interesais ir panasiai ) arba nusileidziat kazkam?
II. priezastys to,kas jus paskatina «pasijaukot»? (kaltes jausmas, nemokejimas pasakyt "NE")
III. Kodel jus tai darot?
IV. Kaip manot,ar toks bruozas yra zmogiskumo bruozas ar tai silpnaus charakterio bruozas ir nemokejimu pasakyt NE ?
V. Kaip vadinsis toks zmogus,kuris ne paaukos savo gyvenimo,sveikata,jeigu kalba eina apie kitu zmoniu gyvenimus arba apie kazka NEREALIAI svarbaus?

Ir dar,kodel dauguma zmoniu,aukodami save (savo interesus,ambicijas,laika ir kitokiais jiems svarbiais dalykais) tuo paciu stengesi kazkaip uzlyginti kaltes jausma,jeigu jie turi ji,arba padaryt kazka gero,kad jaustusi "svarus"?


Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:45 PM | Message # 2
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
1. Save paaukoju labai retai, nebent tai būtų į naudą ir man...
2. Dažniausiai priverčia arba įkalba.
3. Nes kartais tiesiog palūžtu.
4. Visi tai moka pasakyti, bet ne ten kur to prireika. Tad tikrai ne silpnumas.
5. Nežinau. Kiekvienas tą žmogų vadins vis kitaip.
Nes dažniausiai kažkas labai griaužia vidų. ;]


Whatever...
 
mentalsymphonyData: Sekmadienis, 2008-04-06, 1:03 PM | Message # 3
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save18
Statusas: Offline
I. Praktiskai niekada. Esu labai sunkaus budo zmogus. Deja, turiu perdaug tvirta savo nuomone.
II. Nemoku pasakyti "Ne" tik vienu atveju, jei man i akis ziuri vaikinas ir siulo draugauti. Daugiau visada moku pasakyti ne, nes visais likusiais atvejais esu gan stipri asmenybe atsispirti bandos jausmui ar tai dar kazkam...
III. Jei darau, tik todel, kad nenoriu iskaudinti zmoniu. Jei matau, kad mano tiesos ir panasiai, ka nors iskaudins, tada aukoju save. :>
IV. Silpnumo. Taciau silpnumas yra zmogiska. :>
V. Cia viskas priklauso nuo kiekvieno zmogaus. Pritariu pries tai rasiusiam asmeniui, kad kiekvienas vadins vis kitaip. :>

Nes daznai tiesa akis drasko ir norisi pabegti, pasislepti, norisi apgauti save, kad viskas buvo kitaip. :>


"The limit of love is that Of needin' always an accomplice"... (Spiritual Front)
 
NordData: Antradienis, 2008-04-08, 7:08 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
I. "Save paaukoju" išskirtiniais atvejais.
II. Man brangūs žmonės.
III. Tai darau todėl, kad myliu šiuos žmones.
IV. Viskas labai priklauso nuo situacijos. Negaliu vienareikšmiškai įvertinti.
Jeigu pasiaukoji dėl kilnaus tikslo ar dėl mylimo žmogaus - tai yra žmogiškumas.
Jeigu žmogus aukojasi nuolat, nes yra geros širdies and so on - tai jau silpnavališkumas.
V. Vėlgi viskas priklauso nuo aplinkybių.
Jeigu žmogus tikrai gali pasiaukoti, bet nepasiaukoja, tai galima būtų jį vadinti egoistu, nedvasišku, nežmogišku.
Jeigu tokios galimybės nėra, tada ir vadinti niekaip nereikia.

Mano nuomone, tokie asmenys stengiasi surasti sielos ramybę. Jeigu kažkas viduje nuolat krebžda, dusina, savaime suprantama, kad norisi tą kaltės jausmą numalšinti, atitolinti, užmiršti.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Ar galetumet pasiaukoti?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024