Antradienis, 2024-04-16, 10:35 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Kapinės gotui - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Kapinės gotui
Kapinės gotui
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:07 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ka reiskia kapines gotui?Ka reiske kapines butent jums?

Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:47 PM | Message # 2
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Prmą kartą aoie tai girdžiu. Matyt, kad tam tikra vieta laidojimui... Maybe kapas.. biggrin

Whatever...
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:49 PM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,o man tai amzinos ramybes simbolius,vieta,kur galima pagalvoti apie tokius dalykus kaip mirtis ir gyvenimas.Taip pat kapines puikiai padeda atpalaiduot savo pasamone nuo kasdieniniu problemu,mintys pradeda teket tinkama linkme.

Cogito ergo sum
 
mentalsymphonyData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:57 PM | Message # 4
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save18
Statusas: Offline
Slykstu, kuomet jaunimas isivaizduoja, kad taps gotais, jeigu sedes, gers ir kels samysi kapinese. Isvanot tokiems uzpakalius. Kapines - sventa viena. (Nors , ka nors zmones galetu laikyti sventa vieta! Nes, siaip niekam nieko nera svento...) Kapinese turi tvyroti ramybe. Ten reikia tokios tylos, kad galetum isgirsti kaip alsuoja dvasios. Tai stebuklinga vieta (ne tieisogine prasme). Tieisog ten slypi kazkokia ypatinga paslaptis. Praeidama pro kapines 9toks mano kelias i centra, kitaip neiseina), visada jauciu nezmoniska pagarba tai veitai. Ir visada zinau, kad tie, kas guli po mano kojomis kazkada buvo kaip as. Lygiai taip pat zinau, kad tai, kas jie yra dabar, kazkada busiu as. :>

"The limit of love is that Of needin' always an accomplice"... (Spiritual Front)
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 1:03 PM | Message # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Tie,kurie griauna kapines ir apskritai ten elgiasi negarbingai-tiesiog vandalai ir parsai yra.Juos saudyt reikia,o ne uzpakali vanot.
Yra ir vilniuje tokiu padugniu,kurie uzsiemineja vandalizmu kapinese.Nors gerai,kad tai buvo tik pora kartu ir ne dideliuose masshtabuose.


Cogito ergo sum
 
mentalsymphonyData: Sekmadienis, 2008-04-06, 1:05 PM | Message # 6
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save18
Statusas: Offline
Dideliuose ar nedideliuose, vistiek negerai... Saudyt? Tada nusiristume iki ju lygio... Ziaurumu nieko neatpirksi.

"The limit of love is that Of needin' always an accomplice"... (Spiritual Front)
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 2:58 PM | Message # 7
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ne,tikrai iki ju lygio nenusileistumem.Humanizma cia naudot tikrai negalima,galima juos nubaust,pasodint,o kokia is to nauda?Praeis laikas ir jie grys pries to paties

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Sekmadienis, 2008-04-06, 3:12 PM | Message # 8
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Prie ko jaunimo issivaizdavimas ar taps gotais jei eina y kapines..bl taigi net forsai kai kurie megsta tokia aplinka,tai ka jie gotais nori buti? as nejauciu pagarbos mirusiems nesuprantu kodel tureciau bet ir nesuprantu kodel tureciau but vandalas...jei kada ir uzklystu su draugais tai stengiuos ramiai buti,nors yra draugu kurie uzsiima vandalizmu,na man tai netrugdo ju poelgiai bet nemanau kad tai yra protinga.

LIT HOATH MAD *
 
DepthData: Sekmadienis, 2008-04-06, 3:53 PM | Message # 9
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save31
Statusas: Offline
Man tai tas požiūris, kad gotai turi ir vaikšto į kapines, atrodo juokingas. Pati į kapines nevaikštau, nueinu tik su tėvais per Vėlines ar pan.
Aš nesu tikinti, bet gerbiu kitus ir neeinu PASIVAIKŠČIOTI Į KAPINES.
Kažkada prie manęs priėjo porą mergaičių (jaunos) ir sako: "Labas, gal nori su mumis eit į kapines pasivaikščiot?".
Na, aš pasižiūrėjau į jas ir pasakiau: "Ačiū ne". Ir pasidarė šiek tiek juokinga.
Man atrodo kapinės nėra skirtos "gotų" pasivaikščiojimams.


http://www.myspace.com/depthdepth
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 3:55 PM | Message # 10
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,isties labai juokingai skamba toks dalykas,kaip: "Gotai turi...." -kaip kazkokie 10 dievo isakymu arba italiskos mafijos klanu taisykles biggrin
Zmones ateina i kapines dei ivairiu priezasciu,kaip jau ir sakiau,pvz. as ateinu,kad issivalyt galva nuo visokiausiu minciu,kurios milijonais sukasi mano galvoje.Tai rami vieta,kur tylu ir ramu.Kartais norisi pabuti vienam,tiesiog tyloje,o geriausia vieta,bent jau man-tai butent kapines.As neinu i kapines del to,kad,kaip sakoma: "|Nes kiti taip daro,vat ir as taip darysiu,kad nuo ju neatsilikt" :)


Cogito ergo sum
 
DepthData: Pirmadienis, 2008-04-07, 5:26 PM | Message # 11
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save31
Statusas: Offline
O nemanai, kad tylesnė ir ramesnė vieta yra kur nors miške ar šiaip kur gamtoj?
Kapinėse juk pilna numirėlių. Tu nori ramybės - jie irgi ( biggrin ).
Na, jeigu jau taip tikrai labai patinka vaikščiot pasėdėt į kapines, tai manau nereikia to sakyt kitiems, tegul tai ir būna asmeninis reikalas. (Tik mano nuomonė)


http://www.myspace.com/depthdepth
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 5:49 PM | Message # 12
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Tu matei musu miskus,kurie randasi miesto ribuose pvz. ? Tai siukslynas tiesiog,toks ispudis,kad aplinkiniuose miskuose buvo porai desimtmeciu apsigyvene bomzai....Uzvakar buvau nuvaziaves i miska,kuris praktiskai miesto ribuose randasi,visur siuksles,stiklai sudauzyti ir t.t. Patikek manim,po tokius miskus vaiksciuot jokio malonumo nera.... O vziuoti kazkur toliau nevisalaik laikas bei galimybes leidzia,juk tam,kad pora valandu pasivaiksciuot po miska-ne vaziuosi kur uz 100 km nuo miesto ribu,teisingai? smile
Kas del kapiniu,as numireliams netrugdau,vandalizmu neuzsiemineju,negeriu ten ir apskritai elgiuosi padoriai,kaip ir dera normaliam,civilizuotam zmogui.
Beto,as niekam savo pomegio ir nerisu,nesiulau eit su manim ir t.t,nes tai mano asmeninis reikalas,ka jau cia ir buvau paminejes ne viena karta.Kiekvianas is musu randame tai kas mus nuramina,atpalaiduoja ne fizikai,bet atpalaiduoja siela,sakykime taip.Man tokia vieta-kapines.
smile


Cogito ergo sum
 
NordData: Pirmadienis, 2008-04-07, 8:02 PM | Message # 13
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Man kapinės asocijuojasi su ramybe ir užmarštimi.
Nueinu į jas, sėdžiu ir gėriuosi gamtovaizdžiu.. tyla, medžių šlamėjimu, paukščių čiulbėjimu. O kokios gražios kapinės būna šviečiant pilnačiai! Tai verta patirti.
Visa tai ramina, atpalaiduoja, tad lengvai sugebu pamiršti viską kas mane slegia. O kadangi ten laikas sustoja, galiu netrikdoma mąstyti.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-08, 1:50 PM | Message # 14
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Vat,butent,as irgi tai ir turejau omenyje.Kapines puikiai nuramina,isvalo galva.Ten tikrai atsipalaiduoji ir vis pasaulioproblemas palieki uz kapiniu vartu

Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Antradienis, 2008-04-08, 5:23 PM | Message # 15
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Beto graži vieta,(ypač labai senos kapinės,jose pilna skulptūrų, kryžių.)

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Kapinės gotui
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024