Penktadienis, 2024-03-29, 1:11 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Gyvenimo prasmes ieskojimas - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Gyvenimo prasmes ieskojimas
Gyvenimo prasmes ieskojimas
CilisevData: Šeštadienis, 2008-05-10, 2:51 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Sveiki.Turbut dauguma is musu iesko arba bent jau bando ieskoti savo gyvenimo prasmes,savo vieta gyvenime.Kazkas galbut jau surado.
Taciau kap manote: Ar tikrai vrta,tikrai reikia ieskoti gyvenimo prasmes?gal geriau tiesiog gyventi ir neieskoti jos?Galbut geriau tiesiog "plaukti" gyvenimo sroveje,o ne bandyti ieskoti atsakymu i: Kokia gyvenimo prasme?Kodel ir kam as egzistuoju?Kokia mano misija cia,o ar apskritai ji yra?


Cogito ergo sum
 
NordData: Pirmadienis, 2008-05-12, 5:56 PM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Cilisev, o tai ne tas pats kas tema "Kas aš esu?"
Ar čia glaustesnis klausimas?


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Antradienis, 2008-05-13, 5:45 AM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Nord, Na,cia isties glaustesnis klausimas yra.Kadangi toje temoje kalbama apie gyvenima prasme ir musu ieskojima.O cia pastatomas klausimas: Ar apskritai reikia to ieskot.Cia kalbame ne apie save,o apskritai ar reikia ieskoti to gyvenimo tikslo ir savo vietos gyvenime smile

Cogito ergo sum
 
VelionaData: Antradienis, 2008-05-13, 10:31 PM | Message # 4
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Kiekvienas pasirenka,ar jam ieškoti tos prasmės,pagal savo tikslus,nes kiekvienam jie atrodys svarbūs ir prasmingi.
Gyvenimo prasmės ieškoti reikia,nes tai pačio žmogaus labui.
Tiesa,dauguma sako ,kad prasmingas gyvenimas negali būti laimingu-aš nesutinku.Matyt,rasta ne tai ,ne tai kas paverstų gyvenimą begaline dovana,leidžiančia jaustis laimingesniu,ar pranašesniu.O ir pats priartėjimas prie savo tikslų teiktų pasitenkinimą...
Kalbant apie mane,neorganizuoju sau konkrečių ir neaiškių paieškų,tai papraščiausi klausimai ,atsakymų ieškojimas į juos,ir suvokimas svarbesnių tikslų.


imagine...
 
NordData: trečiadienis, 2008-05-14, 7:28 PM | Message # 5
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Sakoma, kad kiekvienas žmogus šioje žemėje turi misiją. Toji misija ir turi būti gyvenimo prasmė.
Manau, kad šios gyvenimo prasmės reikia ieškoti, nes tik ją atradus pajuntama pilnatvė.
Kaip ten bebūtų, manau, jog aklai kiekvieną dieną mastyti "ką aš čia veikiu, koks mano tikslas" visiškai nereikia. Gyvenimo prasmė nėra priklausoma nuo tam tikrų veiksmų. Kiekvienas asmuo turi gyventi jausdamas kaip jam reikia pasielgti. Vienu gyvenimo etapu - tiesiog plaukti pasroviui, kitu - kovoti.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
VelionaData: trečiadienis, 2008-05-14, 8:18 PM | Message # 6
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Quote (Nord)
Vienu gyvenimo etapu - tiesiog plaukti pasroviui, kitu - kovoti. Access denied... Enjoy.

Nord, visiškia taip.


imagine...
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Gyvenimo prasmes ieskojimas
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024