Penktadienis, 2024-04-19, 6:38 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Internetas ir realybė - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Internetas ir realybė
Internetas ir realybė
CilisevData: Ketvirtadienis, 2008-04-10, 1:59 PM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ar jums teko susidurti su tokiais zmoniais,kurie internete yra tikri ereliai,galiunai ir t.t.?Ka manote apie tokius zmones?Kaip manote,ar tokie zmones taip save pastato internete del to,kad realiame gyvenime yra visiska priesingybe savo internetiniam ivaizdziui?Kaip manote,blogai tai ar ne,jeigu zmogus virtualybeje bando buti tuo,kuo is tikro buti negali arba paprasciausiai neisdista?
"Zmogus visur ir visada turi stengtis islikti savimi,tokiu koks jis isties yra,o ne uzsidet kauke" -kaip manote,ar teisinga si mano mintis?Sutinkat su siuo teiginiu ar ne?Jeigu ne,tuomet kodel?


Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Ketvirtadienis, 2008-04-10, 5:16 PM | Message # 2
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
galbūt nepriešingybė....bet vien buvimas ( ilgalaikis) virtuliame pasaulyje įrodo,kad žmogus nesugeba turėti/sukurti normalaus realaus savo pasaulio,
kad jis tylus,nekomunikabilus,bjaurus ar dar bala žino koks.
aš prieš tai,ir apskritai ilgą buvimą prie pc,tv ir t.t
ir prieš buvimą nesavimi.
o su fraze sutikčiau jai ne tas "visur ir visada",kartais tų kaukių reikia


Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
NordData: Ketvirtadienis, 2008-04-10, 5:47 PM | Message # 3
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Tikrai teko susidurti su tokiais žmonėmis.
Manau, kad tokie asmenys realybėje iš tikrųjų yra nekomunikabilūs, nepasitikintys savimi, galbūt praeityje patyrę bendraamžių patyčias arba tiesiog yra (labai) kompleksuoti.
Virtualioje erdvėje jie stengiasi tarsi "atsiimti" už viską kas jiems yra nutikę bloga, jiems norisi būti akščiau kitų. Manau, jog tokie "ereliai" nori kitiems įrodyti savo pranašumus. Bet ne tai svarbiausia. Svarbiausia, kad visų pirma jie patys nori sau įrodyti esą geresni, be kompleksų, stiprūs.
Viena vertus man tokių žmonių gaila, kita vertus - šlykštu.

"Žmogus visur ir visada turi stengtis išlikti savimi, tokiu koks jis išties yra, o ne užsidėt kaukę" - ši mintis tikrai yra graži ir tauri, tačiau ne ideali. Turbūt nieko pasaulyje idealaus ir nėra.
Manau, kad žmogus, kuris nė karto gyvenime neužsidėtų kaukės, tiesiog būtų pasmerktas. Na gal kiek per stipriai pasakiau, gal ne pasmerktas, tiesiog jam būtų sunku gyventi. Ne vieną kartą gyvenime būna situacijų, kurios reikalauja elgtis ne taip kaip nori. Tokiu atveju kaukė labai padeda.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Penktadienis, 2008-04-11, 11:08 AM | Message # 4
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Taip,as visiskai su jumis sutinku,isties tokie zmones galbut stengiasi sau irodyt,kad jie yra daug geresni,ju manymu,tobulesni nei realybeje.Bet as nesuprantu kokia is to nauda?Juk tai tik iliuzija,laikina iliuzija yra,kuri su realybe dazniausiai neturi nieko bendro.Tad jie paprasciausiai patys save apgaudineja,o ir kitus apgaudineja taip pat.
Na,kasdel tu kaukiu,tai pvz. as stengiuosi visur ir visada buti tiesiog savimi,elgtis taip kaip mano manymu yra teisinga.Nezinau,as nemegstu kaukiu,man geriau buti savimi,juk melas neikada neatnesh semes,o tik pradarys dar daugiau problemu.Taip,as sutinku,kad buna isties sunkiu situaciju,kai reikia elgtis ne taip kaip tu nori,taciau tai nereiskia,kad reikia butinai tapti kitu zmogu,galima islikti savimi,tik vardan kazkokio tkslo paprasciausiai laikinai pakeist savo principus.


Cogito ergo sum
 
NordData: Penktadienis, 2008-04-11, 5:51 PM | Message # 5
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
Bet as nesuprantu kokia is to nauda?

Visiškai teisingai. Tai tik iliuzija, savęs ir kitų apgaudinėjimas.
Jie žino, kad save apgaudinėja, bet jie taip pat pažįstą tą saldų "ereliškumo" skonį.
Noras bent akimirką pasijusti aukštesniu, pasaulio valdovu užtemdo protą.
Iliuzija nusirita į antraplanį vaidmenį.

Man atrodo, kad laikinas savo principų pakeitimas ir yra ta kaukė.
Juk šiek tiek nusižengdamas sau jau nebelieki savimi.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Penktadienis, 2008-04-11, 7:18 PM | Message # 6
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,bet man atrodo,kad kartais zmogus ant tiek isibrezia i savo dirbtini ivaizdi,kad jau ir pats pradeda tiket jo realumu....Jis sventai tiki,kad jo ivaizdis yra tikras,o ne iliuzija,kuria jis kazkadaise sugalvojo

Cogito ergo sum
 
NordData: Penktadienis, 2008-04-11, 7:51 PM | Message # 7
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Žinoma, pasitaiko ir to.
Daugelis susigyvena su virtualiu pasauliu ir jiems tikrai pasidaro sunku grįžti į realybę.
Tokie žmonės pradeda nesusigaudyti gyvenime, jiems kyla įvairiausių problemų. Dažniausiai psichologinių.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Penktadienis, 2008-04-11, 8:14 PM | Message # 8
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Kaip pasake vienas hackeris Kevinas Mitnikas: "...As atmetu jusu realybe ir susikuriu savaja.." Taip ir gal jau nebesupranta,nebejaucia ribos tarp tiroves ir virtualybes.Gyvena ne realybeje,o virtualiniame pasaulyje,o kai tenka iseit is jo kuriam laikui,tai ir atsiranda problemu,nes jie paprasciausiai negali jau prisitaikyti prie tikrojo pasaulio....

Cogito ergo sum
 
Ayame-SohmaData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 7:10 PM | Message # 9
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
na, zinokit kartais reikia ir apsimest tuo kuo nesi. bet tik kartais.

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
NordData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 7:17 PM | Message # 10
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Taip, kartais reikia. Sutinku.

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
BlackSisterData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 7:17 PM | Message # 11
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
geriau buti savimi, o jei nepatinka kazkas zmoguje tai nebendrauk tiesiog su juo... bet tikrai nereikia vaidinti ar kazkam itikti...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Ayame-SohmaData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 7:41 PM | Message # 12
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
kartais buna tokios situacijos, kad tenka bendrauti

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
NordData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 7:48 PM | Message # 13
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Iš tiesų, kartais būna, jog su mielu noru pasiųsčiau žmogų po velnių, bet tiesiog negaliu...
Mane pristabdo tik tai, kad man vis viena reikės su juo bendrauti. O ar galima normaliai bendrauti išvadinus asmenį vos ne paskutiniais žodžiais? Labai labai abejoju.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
BlackSisterData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 9:09 PM | Message # 14
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
su tokium ziauriai yra sunku bendraut... buna kai kada tokius zmones tikrai norisi pasiust, bet sazine neduoda ir siaip ne mano charaktiris siuntinet zmones... smile

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
CilisevData: Penktadienis, 2008-04-18, 4:07 AM | Message # 15
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ayame-Sohma, Na,niekaip negaliu sugalvot nei vienos situacijos,kai reiktu buti kazkuo kitu,o ne savimi.
Man asmeniskai nebuvo tokiu situaciju,kai reikejo kakzuo apsimesti,kazkaip esu linkes analizuoti kokios paskemes gali buti nuo to apsimetinejimo.Nemgstu "nesioti" kaukiu,tad visalaik bunu savimi,tiesiog esu toks zmogus.Kazkam tai priimtina,kazkam tai nepatinka,bet juk visiems neitiksi,o ir nereikia stengtis itikt.


Cogito ergo sum
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Internetas ir realybė
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024