Penktadienis, 2024-03-29, 10:03 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jūsų baimės. - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų baimės.
Jūsų baimės.
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-06, 10:13 PM | Message # 1
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Susidomėjau jūsų baimėmis x] šiaip įdomu pasidarė ko bijo ,,DARK-REALITY" nariai. Kodėl to bijote? Kas į tą baimę pastumėjo?

Whatever...
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 10:47 AM | Message # 2
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,mes visi kazko bijom,bijoti yra normalu.Baime leidzia mums suvokti kazkokiu dalyku svarbuma ir ju vieta musu gyvenime.
Na,galbut kazkam pasirodys tai labai juokinga,taciau as bijau rykliu.Taip,butent rykliu.Nezinau kodel,nesu ju niekada mates realiai,taciau man jie sukelia baime


Cogito ergo sum
 
AguData: Pirmadienis, 2008-04-07, 1:36 PM | Message # 3
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Nuo pat vaikystės bijojau vaikščioti stačiais laiptais.Neįsivaizduoju kaip atsikratyti šios baimės. sad

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 3:46 PM | Message # 4
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
[b]Labai paprastai,tau paprasciausiai reikia pora kartu pavaiksciuot laiptais tokiais,tuomet atsikratysi sios baimes.Geriausias budas atsikratyt baimes-susidurti su ja ir iveikt.

Cogito ergo sum
 
judasData: Pirmadienis, 2008-04-07, 5:30 PM | Message # 5
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Na nzn kaip tokiu baimiu ir neturiu. Nebent pusetina baime mirusioms sieloms.
 
Death_roseData: Pirmadienis, 2008-04-07, 7:41 PM | Message # 6
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Hm.. Labai bijau, kad numirs man brangūs žmanės anksčiau negu Aš. Mažos nenusivesdavo manęs už rankos į kapines, nes sakydavau, kad mane kasnors paims. Dabar iš to jau išaugau, bet kiek tik einu pro tas pačias kapines ar vaikštau jose jaučiu, kad paskui mane eina būrys žmonių, nors jų ten nėra. Taip pat bijau mažų vorų. Tik nesuprantu kodėl būtent mažų? Didelių nebijau ir juos rankose palaikyti galiu, bet mažų nei per kur.. wacko

Whatever...
 
AguData: Pirmadienis, 2008-04-07, 9:11 PM | Message # 7
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Negaliu vaikščioti,iškarto kojas pakerta.

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-08, 8:02 AM | Message # 8
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Quote (Death_rose)
Didelių nebijau ir juos rankose palaikyti galiu, bet mažų nei per kur..

Gal tiesiog dideli vorai sauniau atrodo ir nemanai,kad jie kandziojasi,o mazyciai gali ikast labai skaudziai,tad ir bijai ju.Matyt didesni vorai tau atrodo saugesni nei mazi voriukai


Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Antradienis, 2008-04-08, 2:48 PM | Message # 9
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Galbūt. Tai dovėl labai dažnai valau radiatorius, kad jų ten nesiveistų.. x] šiaip nebijau, kad man įkas. Buvo, kad užsimerkiau ir draugė ant rankos padėjo buružėlę ir mažą voriuką. Iš karto pradėjau spiegti iš tos bamės, nors iš pradžių net nežinojau ką ten uždėjo. Matyt karma kalta...?

Whatever...
 
kinra-venaData: Antradienis, 2008-04-08, 5:33 PM | Message # 10
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Bijau uždusti.

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-04-09, 9:58 PM | Message # 11
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Quote (Death_rose)
Galbūt. Tai dovėl labai dažnai valau radiatorius, kad jų ten nesiveistų.. x] šiaip nebijau, kad man įkas. Buvo, kad užsimerkiau ir draugė ant rankos padėjo buružėlę ir mažą voriuką. Iš karto pradėjau spiegti iš tos bamės, nors iš pradžių net nežinojau ką ten uždėjo. Matyt karma kalta...?

Ne,karma cia visiskai nieko deta.Tu bijai,bet kodel bijai-pati neziai.jeigu nori atsikratyt sitos baimes,tai pirma tau reikia atrasti savyje tos baimes priezasti,pasistengti suprasti kas butent ir kodel tau sukelia baime.Kai ta zinosi,tuomet galima bus sugalvoti metoda kaip jos atsikratyt.
Zinai,kazkadaise labai bijodavau aukscio,nesuprasdavau kodel,bet tikrai bijodavau jo.O iveikiau ta baime ganetinai paprastai.As tiesiog uzlipau labai aukstai ir stovejau dideliame aukstyje,taciau as itikinau save,kad esu saugus ir tikrai nenukrisiu,nes tikrai buvau gerai apsaugotas nuo kritimo,tuomet pazvelgiau zemyn,veliau pakeliau galva ir paziurejau i dangu.Biski pradejo suktis galva,bet po kurio laiko baime dingo,nuo to laiko nebijau aukscio.Tiesiog itikinau save,kad man nieko nenutiks ir bijoti jo nereikia,kai esi saugus.As suradau savo baimes saltini,supratau priezasti ir ivekiau ja,taip jos atsikraciau....


Cogito ergo sum
 
Death_roseData: trečiadienis, 2008-04-09, 10:50 PM | Message # 12
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Aš bandžiau atsikratyti, bet dėja nepavyko ir nepavyksta. Tik pamatau negaliu.. Rėkiu. Laikiau rankoje, bet taip juo bjaurėjausi.. Hrrr. Reikės dar pabandyti.

Whatever...
 
Morbid_ReminiscenceData: trečiadienis, 2008-04-09, 11:13 PM | Message # 13
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save8
Statusas: Offline
Bijau deliu. Nezmoniskai. Tikriausiai numirciau jei pamatyciau ta slykscia kirmele siurbiant mano krauja.
 
CilisevData: Penktadienis, 2008-04-11, 11:17 AM | Message # 14
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Prisiminiau dar viena savo baime-As bijau bti palaidotas gyvas. Neisivaizduoju kaip siaubingai jausciausi,jeigu karta pabudes suprasciau,jog esu karste giliai po zeme.Aisku kancios btu neilgos,nes oro karste labai mazai,o ir zemes slegis mane greit sutruskintu,taciau per ta laika kol buciau gyvas net nzn kaip jausciausi.Manau panika butu pats silpniausias is jausmu

Cogito ergo sum
 
AstarteData: Šeštadienis, 2008-04-12, 3:24 PM | Message # 15
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save19
Statusas: Offline
Viena iš mano baimių, kuri man sukelia tiesiog paniką, tai aštrūs daiktai netoli akių. Paniškai bijau susižaloti akis, tai jeigu kas nors, kad ir knygos kampu, pamojuoja netoli akių vos susilaikau neklykus ir nepradėjus švaistytis kumščiais, nagais, ragais, kanopomis ir t.t.
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų baimės.
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024