Penktadienis, 2024-03-29, 11:00 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Nuo pradzios iki galo.... - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Nuo pradzios iki galo.... (Apie gotika)
Nuo pradzios iki galo....
CilisevData: Pirmadienis, 2008-08-04, 3:18 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Klausimas №1
Butu labai idomu suzinoti kaip jus pradejote savo gyvenima kaip gotikines subkulturos atstovas?
Mane interesuoja pats suvokimo momentas.Kada jus kazkur ejot,su kazkuo kalbejotes,kazka klauset arba tiesiog pabudote...
№2
Aisku butu idomu suzinoti ka butent jums duoda sis apibrezimas? Kruva problemu (su tevais,visuomene ir t.t.) arba atvirksciai,kazkaip padeda?
№3
Ir paskutinis klausimas butu toks: Kaip jus matote savo mirti kaip gotas?Kas gali jums taip stipriai itakoti,jog jus sustosite ir pradesite paprasta gyvenima paprasto zmogaus?


Cogito ergo sum
 
VelionaData: Pirmadienis, 2008-08-04, 11:45 AM | Message # 2
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
keisti klausimai...lyg gotai būtų išstumti iš normalios visuomenės ir jiems būtų taikoma viskas kitaip..ypač tas paskutinis klausimas,pradėti paprasto žmogaus gyvenimą...visi juk ir esam paprasti žmonės ir normaliai gyvenam,su paprastais namais ,darbu ir t.t

imagine...
 
BlackSisterData: Pirmadienis, 2008-08-04, 7:17 PM | Message # 3
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
nera teisingo atsakymo, siaip atsakymai i tavo klausimus Cilisev slipi vyduje ir taip imt atsakyt nera lengva, nes kartais buna neuztenka zodziu paaiskint kazko kas yra vyduje...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
NordData: Antradienis, 2008-08-12, 8:46 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
1. O ką reiškia "gotikinės subkultūros atstovas"?
Keista buvau visada kiek save prisimenu, o gotikine muzika, įvaizdžiu, literatūra pradėjau domėtis kai mane išvadino "gote".

2. Teigiamas emocijas. Problemų su tėvais turėti jau ne tas amžius.

3. Nelabai supratau šio klausimo.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
AguData: Šeštadienis, 2008-08-16, 5:25 PM | Message # 5
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
Kas gali jums taip stipriai itakoti,jog jus sustosite ir pradesite paprasta gyvenima paprasto zmogaus?

Dėja esu paprastas žmogus ir gyvenu paprastą gyvenimą.Nors nusišauk,neikertu...


I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Nuo pradzios iki galo.... (Apie gotika)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024