Ketvirtadienis, 2024-04-18, 8:36 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Merginos/Vaikino grozis vaikino/merginos-goto akimis. - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Merginos/Vaikino grozis vaikino/merginos-goto akimis.
Merginos/Vaikino grozis vaikino/merginos-goto akimis.
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:01 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Vaikino/Merginos grozis vaikino/merginos-goto akimis.Kokie vaikinai patinka merginoms.Kokios merginos patinka vaikinams?

Cogito ergo sum
 
AguData: Pirmadienis, 2008-04-07, 11:16 AM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Man patinka belyčiai.jaučiu didelį potraukį jiems.

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 11:20 AM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Belyciai?O tokie egzistuoja apskritai? Kazkaip neteko girdet apie tokius

Cogito ergo sum
 
AguData: Pirmadienis, 2008-04-07, 1:32 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Egzistuoja.Lietuvoje neteko girdėti apie tokius,bet žinau,kad tokie yra.Labai simpatiški žmonės.

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 2:18 PM | Message # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Neabai suprantu gal,bet man atrodo,kad belyciai,tai tokie,kurie neturi nei vyrisku,nei moterisku fizikiniu savybiu.Kitaip tariant,tai ne vyras ir ne moteris...

Cogito ergo sum
 
judasData: Pirmadienis, 2008-04-07, 5:23 PM | Message # 6
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Tai gal dar hemafroditai jie? hands
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 6:31 PM | Message # 7
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,hermafroditai-tai tie,kurie turi priesingos lyties kazkokias savybes,pvz. lytinius organus

Cogito ergo sum
 
judasData: Pirmadienis, 2008-04-07, 6:55 PM | Message # 8
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Jei turi ir vyriskus ir moteriskus organus. Nu zodziu sliekai biggrin
 
NordData: Pirmadienis, 2008-04-07, 7:40 PM | Message # 9
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Man atrodo, kad Agu kalbėjo ne apie belyčius žmones, o apie vieną iš gotikinės subkultūros atšakų Androgyn Goth.
Šiai gotų kategorijai priklausantys žmonės stengiasi ištrinti ribą tarp lyčių – pagal apsirengimą ir šukuoseną dažnai labai sunku suprasti, kas tai – mergina ar vaikinas. Šiems gotams nesvetimas fetišizmas, naudojama itin daug ir itin efektingo grimo, kad būtų „užmaskuota“ lytis.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Death_roseData: Pirmadienis, 2008-04-07, 8:00 PM | Message # 10
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Nežinau. Traukia mane ne stilius ar panašiai, bet su forsu ar ,,fyfa" tikrai neprasidėčiau. Šiaip man svarbiausia akys ir kalbos manieros (vidus). Akyse abai daug ką galiu pamatyti. (tam tikra to žodžio prasme) Patinka gilios akys.. Paslaptingos.. Tada aš tiesiog bandau automatiškai apie tą žmogų daugiau sužinoti, galų gale susipažinti. Ir šiaip.. Ar man patiks ar nepatiks juk jo sprendimas bus.. wacko ai.. whatever...?

Whatever...
 
NordData: Pirmadienis, 2008-04-07, 8:12 PM | Message # 11
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Kalbant apie vaikino grožio suvokimą... Sunku ką nors išskirti, nes kiekvienas žmogus turi savų bruožų, kurie man gali pasirodyti mieli nors anksčiau tokie ir nebuvo.
Juk kiekvienai gražiausias savo vaikinas. (Tai galima pritaikyti ir vaikinam merginų atžvilgiu).


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-08, 1:31 PM | Message # 12
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,o man patinka merginos gotisko stiliaus,mano akims atrodo tiesiog fantastiskai,beto ,dievinu merginas su ilgais plaukais,tad maloniausiai mano akims stilius-tai butent Vampyre Goth smile Taip pat labai dideli ispudi palieka drabuziai,kadangi juose visalaik yra kazkiek fetisho elementu,kas aisku negali but nemalonu vaikinui :)Goteses sukelia toki paslaptingumo ivaizdi ir taai mane labai traukia,zavi :)Siaip neinau,cia negaliu tiksliai isreikst savo minciu kazkodel,taip kaip noreciau,kad paaiskint normaliai kodel ir kas man patinka

Cogito ergo sum
 
judasData: Antradienis, 2008-04-08, 2:55 PM | Message # 13
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Pritariu gotes sukelia paslaptingumo ivaizdi bet nedaugelis tokios yra. Kai artimiau susipazysti visa tai nublanksta.
 
Death_roseData: Antradienis, 2008-04-08, 3:01 PM | Message # 14
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
hm. išvaizdoje rūpi tik akys ir tvarkingumas. (tam tikra prasme) hmm. Stilius. Nežinau. Matyt, kad metal'istai, got'ai ir neutral'ai. šiaip gali traukti išvaizda, bet kai susipažysti pamatai visai kitokį žmogų negu tikiesi.

Whatever...
 
AstarteData: Šeštadienis, 2008-04-12, 3:05 AM | Message # 15
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save19
Statusas: Offline
Na, man patinka save prisižiūrintys vaikinai. Aš vis dėlto manau, kad išorė turi atspindėti vidų ir netikiu, kad gali žmogus būti be galo nuostabus ir išsilavinęs vidumi, jeigu jo išorė primena bomžą, trečią dieną gulintį griovy.

Šiaip dažniausiai akį patraukia ilgesniais plaukais aukštoki vaikinai. Apranga žinoma akiai malonesnė tamsesnė, gotiškesnė ir labai džiugu kai prie viso to dar ir manieros gan rafinuotos. Tačiau labiausiai veda iš proto tokia subtili šypsena, kuri neišduoda kas išties pas jį mintyse.

 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Merginos/Vaikino grozis vaikino/merginos-goto akimis.
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024