Penktadienis, 2024-04-19, 4:16 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | visatos gyventojai - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » visatos gyventojai
visatos gyventojai
Ayame-SohmaData: Pirmadienis, 2008-04-14, 12:49 PM | Message # 1
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
man idomu pasidare, ar tikite, kad mes esame visatoje nevieni? daugelis zmoniu netiki, kad egzistuoja kitokios gyvybes formos. o ka jus apie tai manote? kodel manote butent taip? jeigu tikite, kad kita gyvybe egzistuoja, tai jusu nuomone ji daro kokia nors itaka mums, ar ne?

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
kinra-venaData: Pirmadienis, 2008-04-14, 1:00 PM | Message # 2
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Manau,kad egzistuoja,ir įtaką mums daro.
Papraščiausiai tokių žvaigždžių kaip saulė yra daug,reiškias tokių pat sistemų taip pat.


Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
ApochristaData: Pirmadienis, 2008-04-14, 2:13 PM | Message # 3
Magistras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save125
Statusas: Offline
Vat as irgi manau, kad egzistuoja, juk mokslininkai sako, kad visata yra beribe,tad kodel kur nors toli nuo musu negali egzistuoti gyvybe? Manau, kad tai realu... O del itakos nzn, sunku atsakyti i si kl...

Oh my...

Žinutė redaguota: Apochrista - Pirmadienis, 2008-04-14, 2:13 PM
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-14, 3:07 PM | Message # 4
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,pagal pacius sneiausius tekstus pasaulyje - Vedus,tai visatoje yra apie 400 tukstanciu civilizaciju,viena is ju esam mes :)

Cogito ergo sum
 
Ayame-SohmaData: Pirmadienis, 2008-04-14, 8:56 PM | Message # 5
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
Cilisev, o Vedose nera nieko uzsimenama apie tu 400 000 civilizaciju itaka mums?

klausimas visiems: jusu nuomone, ar butu imanomas toks dalykas, kad butent kiti visatos gyventojai butu itakoje musu atsiradima? galbut kazkas esat skaite apie sumeru zmonijos sukurimo versija? kaip jums ji? ar atrastumete bent krisleli tiesos tame?


Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
Death_roseData: Pirmadienis, 2008-04-14, 9:15 PM | Message # 6
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
tikiu ir netikiu. galbūt yra galbūt ne. tiesiog man nerūpi. o jeigu yra tai visgi teks pamatyti. galbūt ne dabar, bet kada nors teks. :]

Whatever...
 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-15, 0:19 AM | Message # 7
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Vanga ispranasavo,kad zmonyja susitiks su kitom civilizacijom po 145 metu,tad laukti dar ilgai.... smile As tikiu ir netgi "zinau" (kabutese,nes neissiaiskinau galutinai...),kad mes tikrai nesam vieni.Ir kas ten zino is kur mes atsiradome,gal isties tai buvo kazkokios civilizacijos darbas,civilizacijos,kuri pazengusi i prieki galbut milijonais metu.....Beje,zmogus-vienintele gyva butybe,kuri nepritaikyta gyventi zemeje,tai faktas.
Mes neturime vilnos,kad apsisaugoti nuo salcio,musu rega,klausa,uosle labai silpnos,palyginus su kitais gyvunais,taip pat mes leti,mes net neturime apsaugos priemoniu,kad apsisaugot.Vienintelis musu pranasumas pries visas gyvas butybes zemeje-tai intelektas,butent jis padejo mums isgyventi ir panaudoti ivairiausius gamtos dalykus savo labui.
Ir dar: Mokslininkai gi dar iki siol nezino is kur atsiradozmogus,kadangi jie paprasciausiai negali nustatyt is ko mes tapome zmonemis.Ir tikrai ne is bezdzioniu,kadangi mes panasumu turime daugiau su parsais (musu vidiniai organai praktiskai identiski) nei su bezdzione....


Cogito ergo sum
 
ApochristaData: Antradienis, 2008-04-15, 2:58 PM | Message # 8
Magistras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save125
Statusas: Offline
Na as nesu isitikinusi, bet manau kad yra visiskai realu, jog mes esame kitu civilizaciju "augintiniai".

Oh my...
 
kinra-venaData: Antradienis, 2008-04-15, 3:02 PM | Message # 9
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Quote (Apochrista)
Na as nesu isitikinusi, bet manau kad yra visiskai realu, jog mes esame kitu civilizaciju "augintiniai".

ir man tokia mintis sukirbėjo,
paprastas ekspermentas ar žaisliukas pramogai.


Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-15, 3:27 PM | Message # 10
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
kinra-vena, Na,nemanau,kad mes zaisliukai esam,greiciausiai eksperimentas arba buvom sukurti kazkokiam tikslui.Zinai,galbut svetima civilizacija sukure mus kaip projekta,kad paziuret ar sugebesim mes prisitaikyt,isgyvent,pradesim vistytis ir kurt savo civilizacija smile Galbut jie ir dabar mus stebi,priziurineja kaip mes "laikomes". P.S.Dabar gi mokslininkai sukure kazka panasaus,tik virtualybeje.Jie sukure programa-simuliacija,kur yra vrtualiniai yventojai,kurie mokosi,vystosi,kuria savo civilizacija ir panasiai :)O mokslininkai stebi kaip viskas gausis,ar imanoma ir panasiai smile

Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Antradienis, 2008-04-15, 3:31 PM | Message # 11
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
esam,greiciausiai eksperimentas arba buvom sukurti kazkokiam tikslui

ir kažkaip tas visai neslegia happy


Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-15, 3:45 PM | Message # 12
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
kinra-vena, Na,mes gi nieko apie tai nezinom,o jie,jeigu tai tiesa yra,apie save mums nepranesha smile

Cogito ergo sum
 
Ayame-SohmaData: Antradienis, 2008-04-15, 9:00 PM | Message # 13
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
kiek man teko dometis, tai sumerai savo rastuose ir paminkluose paliko ziniu apie kitos civilizacijos atstovus, sumerams jie buvo dievai. sumerai pasakoja (pavadinkim tai taip), kad ju dievai yra is planetos tiamat arba kitaip dar nibiru, o jie patys vadinasi nefilimai. tai buvo milzinai vaikscioje musu zeme. ir butent jie sukure mus. tiesa mes buvom sukurti berods is molio ir vieno nifilimo spermos. gan keistokai skamba, kaip kokia pasaka, bet niekad negali zinoti smile dar vienas idomus faktas tas, kad viename is akmeniniu sumeru paveikslu musu saules sistema sudaro ne 9 mums jau zinomos planetos, o 10. siuo metu mokslininkai fiksuoja kazka panasaus i 10 planeta... daugelis mano, kad tai butent tiamat. kokia jusu nuomone butu? ar sugebetumete musu zemeje atrasti kokiu nors irodymu apie siuos gigantus? kaip jaustumetes jeigu jie griztu, kas galbut butu visai imanoma, jei 10 planeta isties nibiru ir joje savo dieneles leidzia nifilimai smile

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-04-16, 0:15 AM | Message # 14
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ayame-Sohma, Na,tokie isties buvo,jie vadinosi Ispolinais,tai buvo zmones-milzinai,apie 3 metrus aukscio.Jie pasizymedavo nepaprasta fizine jega ir istvermingumu.Paskutinios zinios apie juos buvo labai seniai,pora is ju tarnavo rusijos imperatoriui 20 amziaus pradzioje....Yra tokia liga kaip gigantizmas,taciau ispolinai nebuvo sergantys zmones,tai buvo visa civilizacija,kuriu ugis buvo apie 3 metrus.As nezinau tiksliai,bet rodos jie pradingo visi.

Cogito ergo sum
 
Ayame-SohmaData: trečiadienis, 2008-04-16, 9:47 PM | Message # 15
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
ispolinu vardu tu turi omeny nifilimus, ar visai kazka kita?

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » visatos gyventojai
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024