Šeštadienis, 2024-04-20, 10:48 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Dirbtinis Intelektas - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Dominus_terran  
Dark-Reality Forum » Informacinės Technologijos (IT) / Mobile World » Informacinės Technologijos (IT) » Dirbtinis Intelektas
Dirbtinis Intelektas
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:18 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
ar imanoma sukurt dirbtini intelekta? ka manote apie tai? internete esu rades pora neblogu chatbotut, aisku ju bendravimas paremtas algoritmais, bet kartais jie ir patys daro isvadas. idesiu nuorodas, jei kas noretu su jais pabendraut:

http://www.pandorabots.com/pandora/talk?botid=f5d922d97e345aa1

http://www.shakespearebot.com/


Cogito ergo sum
 
Ayame-SohmaData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:23 PM | Message # 2
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
ka tik pasnekejau su siaip dirbtiniais protais. na, smagus dalykas, smagus. su Alicie kazkaip labiau patiko sneket. net nezinau kodel biggrin
o del dirbtinio intelekto sukurimo, tai manau, kad imanoma. teko skaityt, kad ateity turesim kiborgus ir visokius panasius i terminatorius. mokslininkai jau dirba ties siais projektais. tik wa pasekmes to visko nuspejamos labai liudnos....


Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
kinra-venaData: Pirmadienis, 2008-04-14, 1:02 PM | Message # 3
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
tas progresas labai jau staigus ir didelis.Tik ar jau taip reikalingas...?

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu


Žinutė redaguota: kinra-vena - Pirmadienis, 2008-04-14, 1:03 PM
 
NordData: Pirmadienis, 2008-04-14, 7:29 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
O man nelabai patiko su jais šnekėtis.
Tik Alicie man pasirodė labiau "žemiškesnė", o Shakespear'as didelis filosofas.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Ayame-SohmaData: Pirmadienis, 2008-04-14, 8:42 PM | Message # 5
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
progresas yra per staigus. bet zmogus toks padaras, kuris nori daug apziot. manau cia gali buti is tos pacios operos kaip "is pradziu padaro, o po to pagalvoja ir bando taisyti klaidas.

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
NordData: Šeštadienis, 2008-05-03, 2:28 PM | Message # 6
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Iš tikrųjų nesuprantu kam reikia kurti dirbtinius intelektus.

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Ayame-SohmaData: Šeštadienis, 2008-05-03, 4:53 PM | Message # 7
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
mano nuomone tam, kad pranokt save, parodyt, kad zmogus gali sukurti "ale" kazka mastancio panasaus i zmogu. taip, tai yra idomu, o karta paragavus nesinori susitot. bandoma eiti i prieki, smalsumas veda tolyn. tik wat kaip yra sakoma - "smalsumas prazude kate". bijau, kad ta kate netaptume mes. bet jei musu mokslininkai ir toliau taip stengsis, tai tikrai tapsim. o pasekmes, kaip yra spejama, gali buti liudnos.

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
VanguardData: Šeštadienis, 2008-08-30, 6:22 PM | Message # 8
Žinovas
Grupė: Narys
Žinutės: Save96
Statusas: Offline
Quote (Ayame-Sohma)
mano nuomone tam, kad pranokt save, parodyt, kad zmogus gali sukurti "ale" kazka mastancio panasaus i zmogu. taip, tai yra idomu, o karta paragavus nesinori susitot. bandoma eiti i prieki, smalsumas veda tolyn. tik wat kaip yra sakoma - "smalsumas prazude kate". bijau, kad ta kate netaptume mes. bet jei musu mokslininkai ir toliau taip stengsis, tai tikrai tapsim. o pasekmes, kaip yra spejama, gali buti liudnos.

1. Manau, kad mus prazudys gudumas greiciau nei smalsumas. bet tavo zodziai ir teisingi.

2. Manau, kad zmones kuria AI tam, kad pasijausti dievu, kaip pagal biblija dievas sukure zmones, tai jai mes sukursim kazka tokio, tai argi nebusim dievu, vienu ar kitu atzvilgiu.


Its good.....
.... to be Bad !
 
Koshka21Data: Šeštadienis, 2008-08-30, 8:16 PM | Message # 9
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Vanguard, tai jei kasnors po tokio sukurimo pasijus dievu, tai atsiranda toks klausimas, o kas ta zmogu(dieva) tada gerbs? Dabar dievus garbina zmones, zmogu-dieva kas gerbs? Arba tiesiog zmogus nebegerbs dievu, nes save tokiu laikys, bet manau kad jis jau kurdamas ta dirbtini intelekta nustojo tiket dievu, jeigu jam kilo mintis, kad jis gali prilygt dievui...

Kas del to intelekto, tai irgi manau, kad zmones tuo uzsiimineja, kad pranoktu save, kad irodytu patys sau kiek daug jie gali, bet apie pasekmes negalvoja, arba naiviai mano, jog ju kuriniais nebus pasinaudota pries zmonija...


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
VanguardData: Šeštadienis, 2008-08-30, 9:05 PM | Message # 10
Žinovas
Grupė: Narys
Žinutės: Save96
Statusas: Offline
Gerbs negerbs, sito pasakyti deja dar nekas negali, bet zmogus bet kuriuo atweju megins priversti tas "butybes" besaligiskai paklusti. beto, zmones jau pakankamai senai netiki dievais ir ju negerbia. wisu 1ma , mes nezimom ar jie apskritai egzistuoja. o vat musu kuriniai, mus matys, mus jaus ir mus girdes. tik tikekimes, kad jie nesumanys maistauti.

Zmogaus galimybes yra neribojamos.

Jaigu zmogus yra savanaudis, tai jam visiskai vienodai, kas atsitiks wisam pasauliuj po jo mirties. gali but , kad jis nori pasidziaugt tik ta akimirka, ta nepakartojama sloves akimirka.


Its good.....
.... to be Bad !
 
Koshka21Data: Šeštadienis, 2008-08-30, 11:07 PM | Message # 11
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Aš įsitikinus, kad būtybės su dirbtiniu intelektu pradės maištaut, kai jau taps pakankamai savarankiškos ir supras, kas tokie žmonės ir kaip jie elgiasim, maištaus kai supras, kad žmonės samoningai, ar nesamoningai, bet tikrai kadanors išnaikins ir savo rasę ir savo planetą, jei ne daugiau...

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
Koshka21Data: Šeštadienis, 2008-08-30, 11:30 PM | Message # 12
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Nepatiko man bendraut su Alice... Nesupranta ji manęs...

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
VanguardData: Šeštadienis, 2008-08-30, 11:36 PM | Message # 13
Žinovas
Grupė: Narys
Žinutės: Save96
Statusas: Offline
siaip manau cia labai nuo daug ko priklauso. zmones maistauja, nes turi jausmus, wisdelto masinos kaip suprantu ju turet nelabai gali, jos mastys logiskai, gal kartais ir nepaneigiamai. bet neturetu kilti karai del moters, kaip trojos ar dar n kitu. Bet, gal masinos panaudos musu sukurtas taisykles pries mus pacius, kaip filme "as robotas" buwo tai pamineta.

Its good.....
.... to be Bad !
 
Koshka21Data: Sekmadienis, 2008-08-31, 0:23 AM | Message # 14
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Norėjau pasakyt, kad kai robotai jau galės suprast kuriuo keliu rieda žmoniškoji rasė, tai jie jau tikrai turėtų suprast, kad ką nors reikia su žmonėm daryt, arba bandut ''auklėt'', arba pradėt juos valdyt, arba sunaikint... Nes kaip bebūtų, tokioj stadijoj robotuose jau atsirastų instinktas gyventi ir saugot savo gyvybę, o taj gyvybėj jau grestų pavojus iš žmonių pusės, kurie dar truputi, ir savo elgesiu sunaikins žemę...

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
VanguardData: Sekmadienis, 2008-08-31, 9:49 AM | Message # 15
Žinovas
Grupė: Narys
Žinutės: Save96
Statusas: Offline
Pasikartosiu, bet cia mano nuomone, robotai / droidai ir panasus dalykai yra labai lengvai (teoriskai) kontroliuojami, nemanau, kad zmogus butu toks neapdairus ir nepaliktu sau skyles kaip ta robota isjunkti. Juos tikriausiai uzprogramuotu taip, kad jiems ju gyvibe butu bewerte, ir uzduotis tik saugoti zmogaus givybe.

Bet.... tiesa, jai atsirastu labai pazenges AI, kuris sugebetu pastebeti tas skyles ir zmoniu tikslus, taip gali but, kad busim gyliai iklimpe.


Its good.....
.... to be Bad !
 
Dark-Reality Forum » Informacinės Technologijos (IT) / Mobile World » Informacinės Technologijos (IT) » Dirbtinis Intelektas
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024