Penktadienis, 2024-04-19, 9:05 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Sapnai, samoningas sapnavimas - Page 3 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Sapnai, samoningas sapnavimas
Sapnai, samoningas sapnavimas
WingedSoulSorrowData: Ketvirtadienis, 2008-08-14, 0:39 AM | Message # 31
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save14
Statusas: Offline
Anksciau, kai man buvo apie 8 - 11 metu daznai sapnuodavau, kad skrendu, mokykloi, namie nuo spintos,, ir t.t

Dabar daznokai sapnuoju, kad guliu ten pat ir taip pat kaip uzmigau, ir esu labai maza, kazdkodel panasi i beformi, tamsu kamuoliuka, ir staiga atstiranda toks pat beformis juodas kunas, kuis didedamas arteja, poto, kai visiskai priarteja, as labai issigastu ir pabundu... wacko

Kartais as ji atstumiu,kai priarteja ir jis nuskrenda salin, ir as labai noriu pabust, bet negaiu, nes zinau, kad jis gris,.

Žinutė redaguota: WingedSoulSorrow - Ketvirtadienis, 2008-08-14, 0:42 AM
 
Koshka21Data: Ketvirtadienis, 2008-08-14, 12:56 PM | Message # 32
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Gal dėl skraidymo sapnuose, tai sako, kad beveik visi tai sapnuoja ir tai reiškia, kad žmogus auga... Todėl tokie sapnai dažniausiai būna paauglystėj ir vaikystėj. Butent kaip ir pas mane happy

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Sapnai, samoningas sapnavimas
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Dark-Reality © 2024