Penktadienis, 2024-04-26, 3:24 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Sapnai, samoningas sapnavimas - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Sapnai, samoningas sapnavimas
Sapnai, samoningas sapnavimas
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-13, 1:32 PM | Message # 16
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
kinra-vena, Na,cia priklauso jau nuo pacio sapno,kas mires,ka jis dare ir panasiai.Aprasyk savo sapna,as tau pasistengsiu aprasyt jo reiksme

Cogito ergo sum
 
Ayame-SohmaData: Sekmadienis, 2008-04-13, 7:02 PM | Message # 17
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
mano nuomone sapnai yra geris. teko sapnuot ivairaus pobudzio sapnus. daugelis ju isties nerealus smile yra teke po sapno bijot. cry net pradejau tiket tuo sapnu. ko tik nebuna tuose sapnuose biggrin

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:16 PM | Message # 18
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Sapnu bijoti nereikia,kosmhmarai buna visiems,bent jau daugumai tai tikrai.Taciau ir koshmarai siaip sau neatsiranda,tai gali buti kazkokiu ispudziu deka ir panasiai.Juk visi mes irdejom kazka panasaus: "Ne,sio filmo neziuresiu vakare,nes nakti sapnuosiu koshmarus" :)

Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:17 PM | Message # 19
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
hmm..mano pagrindinė frazė xD

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:59 PM | Message # 20
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,tai labai populiari fraze daugelio zmoniu :)bet ji gi atsirado ne siaip sau :)

Cogito ergo sum
 
SatoriData: Pirmadienis, 2008-05-05, 2:49 PM | Message # 21
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
Kartais sapnuoju pranasiskus sapnus , taciau juose buna nereiksmingi dalykai, tokie kaip koki pazymi ta diena gausiu, egzmaninu rezultatai, kad pagaliau atriras karstas vanduo ir panasios smulkemnos biggrin Taciau issipildo tik kokie 90% tokiu sapnu, pastebejau jei nekreipi i sapna demesio ar ji tiesiog pamirsti - dazniau issipildo, o jei tikies kad nutiks taip kaip sapne - nieko panasaus neatsitinka. wacko

Added (2008-05-05, 3:49 Pm)
---------------------------------------------
Man yra buve ir taip kad sapne suvokdavau jog sapnuoju. Is pradziu iseidavo netycia, veliau kartais pavykdavoi jei pries miega pagalvodavau kad butu gerai kontruoliuot sapna. Taciau man tai nepatiko del keliu priezasciu: kai suvokdavau kad galiu daryt ka noriu, pradedavau elgtis taip kaip realiam gyvenime neleidzia elgesio normos ir sapnas patapdavo slykstus arba tiesiog neidomus, nes ne visai veikiant samonei neveikia ir fantazija. Sapno keitimas vykdavo pagal sapnu taisykles, pvz jei matai zmogu be veido tai net samoningai sapnuojant jis toiks ir lieka.. Kazkada suvokdama ka darau bandziau sapne skaityt , nes girdejau kad tai neimanoma ir tiesiog norejau tai patikrinti biggrin Taip pat nesapnuoju kosmaru nes kai tik pasidaro baisu, nesamoningai pakeiciu sapna taip kad vel butu normaliai smile

 
SerpentData: Pirmadienis, 2008-05-26, 9:49 PM | Message # 22
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
pasiilgstu tu sapnu, kai viskas eina lyg kine, telieka stebeti visa siuzeta.
laikas pasikeite, nebegaunu as tokiu elementariu malonumu sad


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
ravenData: Ketvirtadienis, 2008-07-10, 4:50 PM | Message # 23
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
sapnai sapnai sapnai...turiu paskyti dažnai sapnuoju vampyrus...kartais visokius simbolinius sapnus...su kažkokio mokytojo -na taip kartais sapnuoju kad turiu mokytoją pamokymais...pvz...kamelis toks džiunglose, kažkur indokinijos -pilnas didžoiulių pitonų...mokytojas komentuoja -na iš principo tai jie pavojingi ,bet jei jų neerzinti...kaip tik pro šalį plaukė vienas didžiulis...aš pamaniau gal reikėtų nudėti...paskui - kam žudyti be reikalo...pabaiga buvo komiška -man liepė iti į upę prigaudyti žuvies...pasiėmiau kataną...man sako bet juk su žeberklu patogiau...aš bet su katana įdomiau...ir įsibridau aš įtą upę su katana...)

sapnai apie vampyrus -gana dažni...būdamas vaikas aš juos sapnuodavau neutraliai -va daugmaž žiūrėkit vampyras...na žinoma ne viską prisimenu...nors šiaip mano sapnai realistiški ir prisimenu juos beveik puikiai...tataigi prisimenu vieną -buvau antivampyriškos organizacijos kareivis, būrio vadas slinkome miestu, gaudami na nežinau kaip informaciją kur eit...pasirodė ir vampyria -užpuldavo staigiai tarsi iš po žemių išdygdavo - nebūdavo kada žiopsoti -muši buože ir prišauni... vienu mažiau...taip mes judėjom...staiga...gavom pranešimą iš bazės -vsio gitler kaput viskas užblokuota...mes apsupti... nnėra kur trauktis...netrukus atėjo pasiūlymas pasiduoti...na logiškas -apsupti ar ne mes dar būtume nuleidę šiek tiek kraujo...aš turėjau galvoti apie savo būrį...[pasidavėm...o jie mane padarė savo kareiviu !!! išdūrė, ar ne? ))) beje pasidavėm kažkokiems neaiškiems blyškiems subjektams juodais drabužiais...veidų neįsiminiau...kitas įdomus sapnas apie vampyrus...sapnuoju kad į kažką virstu...auga nagai, iltys...po paraliais aš priešinuosi, sukryžiuoju pirštus ir laikau kad tai mano kryžius...įtampa siaubinga...jausmas tarsi keltum 150 kg štangą...pralaimėjau...paskui ėmiau vaikytis savo šeimą...nubudau visai šlapias nuo prakaito...) vakare -nubėgau į bažnyčią -na nesmerkit, vaikytis savo šeimą tai jau man buvo per daug...be to visi šie sapnai seni...dar vienas apie vampyrus, tiksliau vampyres linksmas toks...einu aš taip vos vos prašvitus vilijampolėje -net žinau vietą...cha cha...priešais ateina tokia simpatiška, matyt soti išsišiepusdi vampyrė...į mane 0 dėmesio -aš jai peizažo dalis...prasilenkėm...aš jai nežinau kodėl -šito sapno visai nesupratau...įsakmiai -ko gi tu lauki kąsk man ! kaip jau kando...greitai pa2iupo kaip per filmus rodo...praradau sapne s1monę...paskui pusę dienos sprandą maudė...))) aš visai rimtai...dar vienas iš įdomesnių -mus surinko į kažkokį požemį, ir pareiškė -mol jūsnesat gryni ,bet visgi turit daugelį mums būdingu bruožžų - t.y. vampyriškų...dabar tiik neprisimenu kam mus te nsurinko -vienas toks šlykštus, matyt persibadavęs tipas,prisėlino iš užpakalio ir man įkando...aš jį prilaikiau, kažkaip atsilaisvinau ir įkandau jam...žodžiu ėdėmės kaip ciucės...))) pasijutau baisiai įsižeidęs -man įkando -be leidimo-kas per manieros, nustūmiau kažkokį dručkį nuo dūrų panašų į išstorėjusį daktarą vatsoną su jo vatsoniška kepure ir išsiveržiau...norėjau juos visus išžudyti -buvau įsiutęs iki negalėjimo...)))
dar sapnai apie demonus...gal kas žino ką tai galėtų reikšti -gauti iš demono na toks simpatiškas pieteitiškos išvaizdos vyrukas su žila barzdele, bet visgi aš žinojau kas jis yra...balto metalo žiedą su didžiuliu juodu stačiakampio formos akmeniu ir jo žodžiai -dabar aš tau neskolingas...buvo ir kitas komiškas ganėtinai...aš demoną purčiau paėmęs už atlapų ir rėkiau ant jo : ką tu svoločiau padarei...na ar kažką panašaus...))) žodžiu visokie blogiečiai yra pastovūs mano sapnų palydovai -kas kitems košmaras -man šiaip...sapnelis ir tiek...aha dar vienas buvo linksmas - veiksmas vyko prancūzijoj -tikrai žinau...aš ten landžiojau po visokius rūsius ir kriptas...paskui reikėjo nuvežti karstą...mane pastatė sargyboje...o karste surištas apipuvęs lavonas. aš dar pamaniau -o kodėl gi jis surištas -staiga jis panoro atsikelti ir išvirto iš karsto...pašaukiau kitus...tie jį apipylė kažkokiu skysčiu...lavonas paprasčiausiai ištirpo...man paskė kad tai šventintas vanduo...o iš tikrųjų bala žino...beje šitas sapnas turėjo tarsi tęsinį...mane kažkaip išaiškino kaip dvigubą agentą...turėjau bėgti...smagu, kai nuo smūgio proešininkas nuskrenda kelis metrus, paskui bėgi taip kad mašina negali pavyti...na gal čia persižiūrėta visokių bleidų ir pan...patiko šio sapno finalas...pasirodžiau pas šeimą, pusioau taip levituodamas t.y. kojų pirštai vos lietė žemę - pareiškiau jiems, kad deja mane išaiškino ir jie turi pasirūpinti savo saugumu, aš jų apginti negalėsiu, nes dar negaliu atskleisti visų savo galių...linksmi tokie štai sapnai...beje paauglystėje buvo ir pakankamai rimtų košmarų...taigi miegi...ir staiga tavo būsena lyg pasikeičia -lyg ir nemiegi bet negali pajudėt...ant tavęs užkrenta kažkas sunkaus, sunku kvėpuoti...sukaupęss visas visas valios jėgas pabundi ir beveik tuo pačiu metu atsisėi...nieko...beje vieną kartą irgi užgriuvo kažkoks svoris ir tarsi pajutau smulkius smulkius - na juoksitės , bet visai nebuvo panašu į vampyro iltis tokie smulkūs aštrūs dantukai...vėl ta pati istorija...pabundi pašoki, nieko -aplinkui tyla ir ramybė...sorry jei užknisau paskodamas savo sapnus...bet tikrai nesivarginčiau čia jų išgalvoti...o apie tą balto metalo žiedą su juodu akmeniu gal kas gali atsakyti - tai man neduoda ramybės iki šiol...


ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: Ketvirtadienis, 2008-07-10, 5:57 PM | Message # 24
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
raven, neturiu sapnininko deja,Cilisev gaudosi sapnuose...
Šiaip keisti sapnai labai,nors jų tematika maždaug panaši


imagine...
 
SerpentData: Ketvirtadienis, 2008-07-10, 8:26 PM | Message # 25
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (raven)
.beje paauglystėje buvo ir pakankamai rimtų košmarų...taigi miegi...ir staiga tavo būsena lyg pasikeičia -lyg ir nemiegi bet negali pajudėt...ant tavęs užkrenta kažkas sunkaus, sunku kvėpuoti...sukaupęss visas visas valios jėgas pabundi ir beveik tuo pačiu metu atsisėi...nieko...beje vieną kartą irgi užgriuvo kažkoks svoris ir tarsi pajutau smulkius smulkius - na juoksitės , bet visai nebuvo panašu į vampyro iltis tokie smulkūs aštrūs dantukai...vėl ta pati istorija...pabundi pašoki, nieko -aplinkui tyla ir ramybė...

bande tave ismesti i AP ;] tik kad nesupratai, persigandai.
baime savo ruoztu priviliojo ivairiu parazitu ;] gali buti ir koks vampyriukas uzklydo, prie progos, baimes "sprogimu" pasimaitinti ;]
na o del sapnu...kas nakt kovoju ;] kartais isgyvenu ;] ivairiu pasitaiko situaciju ;]
nepradesiu pasakoti savo sapnu, nebent kas nors nepatinges ir sukurs tema cool


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
DualityData: Sekmadienis, 2008-08-10, 1:05 PM | Message # 26
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save4
Statusas: Offline
labai daznai tenka sapnuoti, kad skrendu. tik tiek, kad turiu ideti labai daug pastangu, kad pakilciau i ora ir issilaikyciau jame.... ir dar ganetinai idomus dalykas-daznai buna toks jausmas, kad krentu,krentu, tada matau save gulincia ir pabundu wacko
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-08-11, 5:43 PM | Message # 27
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Duality, Jeigu zmogus sapnuoja,kad jis krenta,skrenda -reiskes jis auga.Auga fiziskai wink

Cogito ergo sum
 
DualityData: Pirmadienis, 2008-08-11, 9:19 PM | Message # 28
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save4
Statusas: Offline
nesamone wacko dry biggrin
 
SerpentData: Antradienis, 2008-08-12, 2:36 AM | Message # 29
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (Duality)
abai daznai tenka sapnuoti, kad skrendu. tik tiek, kad turiu ideti labai daug pastangu, kad pakilciau i ora ir issilaikyciau jame.... ir dar ganetinai idomus dalykas-daznai buna toks jausmas, kad krentu,krentu, tada matau save gulincia ir pabundu wacko

Quote (Duality)
Duality, Jeigu zmogus sapnuoja,kad jis krenta,skrenda -reiskes jis auga.Auga fiziskai wink

Quote (Duality)
nesamone wacko dry biggrin

viskas buvo paaiskinta :] o del tikejimo - tikek kuo nori, jei tau tik nuo to geriau :]


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
Koshka21Data: Antradienis, 2008-08-12, 8:20 AM | Message # 30
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
gal kas praktikuojat samoninga sapnavima?

O imanoma tai praktikuot?
Savo atvejo nepavadinčiau samoningo sapnavimo praktikavimu, bet kelis kartus esu tai darius ir man paviko. Tai yra sapne, žinojau, kad tai ne realybė o sapnas ir šiek tiek galėjau jį kontroliuoti, kartais netgi visai kontroliavau happy


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Sapnai, samoningas sapnavimas
Search:

Dark-Reality © 2024