Penktadienis, 2024-03-29, 1:58 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Paranormalūs reiškiniai jūsų gyvenime - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Paranormalūs reiškiniai jūsų gyvenime
Paranormalūs reiškiniai jūsų gyvenime
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 9:52 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Taigi,butu labai idomu suzinoti ar kazkas nutikdavo jusu gyvenime,tai ,kas vadinama,priskyriama prie paranormaliu reiskiniu?

Na,kas del manes,tai paranormalus reiskiniai pastoviai nutinka nuo pat mano vaikystes.
Mirusiuju sielos,demonai,tamsa,svytejimai,mirusiuju atsisveikinimai ir t.t.
Nezinai kodel visa tai pastoviai eina su manim,bet daug ka maciau,nors ir neieskojau to.Matyt taip jau susikloste,kad man lempa matyt tai,susidurti su tuom,ka dauguma zmoniu nemato arba net nenutuokia apie egzistavima tokiu dalyku.

Ne taip senai man nutiko toks dalykas: Buvo vasara,tikrai pamenu,kad buvo vasara,nes buvo labai silta ir lauke stovejo puikus oras,buvo jau praktiskai vakaras,taciau buvo dar sviesu,nes saule dar nepradejo leistis..As palidejau drauge ir nusprendziau eiti pesciom,nes oras buvo puikus,tad norejosi prasivaiksciuot.
Praktiskai nuo drauges namu eina puikus kelias,kuris yra salia upes,tad prasivaikciuojimui pasirinkau butent ji. Zodziu,einu sau,nuotaika puiki,dziaugiuosi vasara,kviepuoju grynu oru.Ir pamatau,kad priekyje i mane bega mergina.Tiesiog paprasta begike,kuri apsirengusi sportiskai.Ji ne skaide,ne plauke ore,tai buvo visiskai normalus zmogus.Dar pamenu kaip pagalvojau,jog mergina saunuole,kad sportuoja.... Nedabekdama iki manes apie 10 ji staiga pasuko i kairiaja puse ir pradingo sienoje.Ji tiesiog tarsi perejo ja kiaurai ir pradino.
As iskart nesupratau kas atsitiko,tad puoliau prie tos vietos,nes pagalvojau,kad galbut zmogus nukrito i kazkokia duobe,bet atbeges i ta vieta nepamaciau jokiu kanalizaciju,duobiu,ten buvo tiesiog lygus pavirsius be jokiu skyliu,paziurejau i siena,tai buvo cementine siena,mazdaug 2 metru aukscio,be jokiu duru,langu ir t.t.
Ir vat butent tada supratau,kad tai kazkas paranormalaus.Bet neissigandau-ne,man tiesiog pasidare najauku,tad kuo greiciau isejau is ten......Stai tokia istorija.
Galbut kazkas gali pagalvoti,kad tai galiucinacija,taciau as taip nemanau,nes sia mergina stebejau gal pora minuciu,kol ji praktiskai neprisiartino iki manes ir nepradingo.


Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Antradienis, 2008-04-08, 6:21 PM | Message # 2
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
hmm. Tikiu. Man pačiai vyksta kažkas panašaus.

Na gyvenu Kaune. Netoli mano namų yra 2 fortas. Tad vakar (pirmadienį) su klasiokę ėjome pasivaikščioti ir sugalvojome šiek tiek prie to forto pašmirinėti. Na užlipom mes ant pirmosios sienos ir eidama girdėjau kažką mušant bugnais, bet stipriai. Kuo ėjome toliau link pievų, tuo labiau tas garsas stiprėjo. Dairiausi atgal, nes jaučiau [ kaip ir visada], kad paskui mus eina keli žmonės ir šnabždasi. Kadangi ten nieko nebuvo aš nekreipiau dėmesio ir maniau, kad neverta buvo ten eiti, nes man vaidenasi. Na vėliau tarp mūsų lyg kažkas įsiterpė ir neleido man šnekėti. Apsisukom eiti atgal. Priėjome prie pagrindinio žemai esančio įėjimo ir sustojome. Į patį vidų nėjome, nes ten buvo pilną šiūkšlių ir tamsu. Ir staiga vėl tas pats bugnų mušimas tik jau prie manęs. Aš trypčiojau, nes šiek tiek bijojau. Tuo pačiu metu, žiūrėdama į tą forto vidų pamačiau porą. Siluetą. Lyg šokantį. Tada klasiokės paprašiau, kad apsisuktumėme ir eitumėme atgal. Na Ji dar paprašė ten šiek tiek pabūti. Pastovėjome toje pačioje vietoje tiesiai prieš įėjimą. Ji stebėjo aplinką. Na aš žiūrėjau į tą patį tašką. Į vidų. Tiksliau į tą porą. Ir mane lyg tai užbūrė. Šiaip gana ilgai stebėjau kas ten vyksta. Na bugnams nutilus pasidarė ramu. Nurimo vėjas ir nesigirdėjo šalia važinėjančių mašinų. [galbūt mano mintys sukosi vien apie tai ką aš matau, tad nieko negirdėjau] Ir štai. Ta pora eina link mūsų. Aš tik ,,oh gosh", bet vistiek stovėjau kaip ir sedjusi. Klasiokė sako ,,kokia čia graži aplinka tik ją jaunimas niokoja" aš ,,Taip, gražu. pažiūrėk kas ten užrašyta" Žvilgsniai nusuko į užrašą ,,kill" ar kaip ten, ir dar vardas kažkos po apačia parašytas. Ir tuo metu riksmas. perėjo per ausis. va tada buvo baimės daug. Kadangi mes tuo metu buvome šiek tiek paėjusios į šoną nuo įėjimo atėjome atgal į tą pačia vietą. Poros jau nebebuvo. Buvo tik Jis arba Ji.. Staiga viskas pranyko, nebuvo nei bugnų, nei žmonių kažką kuždančių už mūsų. Na galite netikėti. jūsų nuomonė, bet tai tikrai buvo. Jūs pirmi žmonės apie tai sužinote ;]

Added (2008-04-08, 7:21 Pm)
---------------------------------------------
Ir šiaip, kad ir kur beeičiau, mane kažkas seka. Netgi vakare kai ruošiesi eiti gult atrodo, kad mane kažkas stebi. Vieną kartą žaidžiau su savo ,,sugulovę" ir sustojau. Kažkas glaustė kojas. Išsigandau, bet isterikuoti nepradėjau. Arba, jau nueinu nuo pc ir atrodo, kad ant kėdės vis dar kažkas sėdi. Dar kažkada mačiau 6 ar 7 poras akių ir šešėlių savo balkonę kai miegojau lauke [balkone]. taip pat vasarą.. Tam pačiam balkone. Miegu. Kažkas atodaro vartelius. Hm. Galvojau, kad grįžo pusseserė, tad sugalvojau su ja pasisveikinti, o buvo gal 02.00 h. dėja varteliai buvo užrakinti, nors nesigirdėjo, kad kas nors juos užrakintu. Tada kažkas trakštelėjo prie šulinio. Tada pagalvojau, kad katinas ir nuėjau atgal gult. Žiūriu į žvaigždes ir galvoju. Juk pati mačiau kaip ,,markizą neseniai pasiėmė. Ne juk tik jis protingas šoka ir lenda pro vartelius." atsistojau ir žiūriu : ant mano pievelės kažkas vaikšto. Baltas. Hmm. Vasarą juk su žieminėm striukėm niekas nevaikšto. Ir štai. Šiltnamį taip pat kažkas laksto. Keistai, bet nusijuokiau ir pagalvojau [ant joko] kad ten angeliukai žaidžia. Ir tada pažiūrėjau į kaimynų daržą. Hm. skinasi kažkas į krepšelį braškes. Bet nespėjau surikti, nes vos tik į mane atsisukęs vadinamasis ,,žmogus" dingo. Tas pats uvo ir su baltais siluetais. Pamatę mane Jie visi dingo.
Nuėjau gulti atgal. Mane kažkas glostyti ir kikenti pradėjo. Nekreipiau dėmesio ir galvojau, kad sapnuoju. Neįsivaizduoju, kodėl būtent aš turiu tai matyti? Kodėl jie bado man kažką pasakyti? et.. Gal man rimtai haliucinacijos? bet juk jos taip dažnai nesikartotų.. wacko


Whatever...
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:35 PM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Death_rose, Na,jeigu tu manai,kad tave pastoviai kazkas seka-tai jau gali buti paranoja,o tai nera gerai.
Visi mes urime panasu jausma ir nevisalaik galima paaiskint kodel mes ji jauciam,jauciam,kad kazkas eina paskui mus,stebi mus.
Na,jeigu i tai ziuret,atsireme i pomirtini pasauli,tai galima pasakyti,kad mus lydi mirusiuju dvasios,kurios mus priziuri,apsaugo,apgina nuo prazutingu klaidu ir t.t. Zmogaus fiziologija dar toli grazu neisaiskinta,tad visu zmogaus mechanizmu atskleist dar nepavyko,tad isties labai stebina tokie unikumai,kurie pvz. turi rentgeno zvilgsni arba mato auras,gali levituoti ir teleportuotis,judinti daiktus,skaityt mintis arba matyti ir bendrauti su mirusiais.


Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Antradienis, 2008-04-15, 8:37 PM | Message # 4
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
nemanau, kad tai paranoja. ne tai kad pastoviai, bet neretai.

Whatever...
 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-15, 11:47 PM | Message # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Death_rose, Reiskes galbut turi sugebejimu,ir kad juos suprast,tau paprasciausiai reikia ismokt jos gerai atskleist bei ismokti valdyt.

Cogito ergo sum
 
Death_roseData: trečiadienis, 2008-04-16, 7:27 PM | Message # 6
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
hrr. negasdink. o tai po to naktimis nemiegosiu... wacko

Whatever...
 
kinra-venaData: trečiadienis, 2008-04-16, 9:27 PM | Message # 7
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Gal aš praleidau,bet ar čia buvo kasnors baisaus?

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
Ayame-SohmaData: trečiadienis, 2008-04-16, 9:36 PM | Message # 8
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
kiekvienam baimes jausmas ir skonis kitoks

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
CilisevData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 1:28 AM | Message # 9
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Death_rose, Na,nezinau ar tai tave gasdintu,galbut,o galbut praejus laikui priprastum ir ismoktum valdyt savo baime.Kas zino,galbut is tu sugebejimu tau butu nauda smile

Cogito ergo sum
 
anemiahData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 5:55 PM | Message # 10
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save19
Statusas: Offline
Pastebėjau, kad kažkokioj labai keistoj būsenoj miegu. Lyg budrumo...
Aš beveik visada užmiegu klausydama muziką per magą (Nežinau kaip tai žmonių normalia kalba dry ) Ir jo ekranas skleidžia ryškią žalią šviesą. Tai senelis, jei naktį pamato ją, ateina išjungt. Ir kai jis ateina, aš staiga pabundu,bet nejudu,lyg stebėdama kas toliau bus, būnu kažkokioj nesąmoningumo būsenoj,kartais šaukt pradedu "KĄ DAROT ?? " ir panašiai. va šianakt,sakiau : " Ką jūs čia darot ? Aš pati išjungsiu" . ir t.t., labai greit pabundu,bet tai nebūna sąmoninga. dar atsimenu,kai kažkada mama atėjo naktį. Aš buvau atsimerkus,o kai išgirdau ją ateinant,nė nežinau kodėl užsimerkiau. Bet jaučiau, kad ji buvo. Kitą dieną jau nieko neprisiminiau,ir išvis neprisiminiau, kad būtų nesimiegoję. Tik pamačius ją , pasakiau , kad aš nemiegojau, kai ji atėjo. Kas man darosi ? Niekad ir niešsimiegu. cry
 
CilisevData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 6:12 PM | Message # 11
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
anemiah, Tai visiskai noralu yra,as irgi taip pabundu,bet nejudu,o tiesiog stebiu ir kai iseina tie kas uzejo-vel uzmiegu smile
Tai normali reakcija,kaip ir pas gyvunus,tiesiog tu jautriai miegi smile


Cogito ergo sum
 
anemiahData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 6:25 PM | Message # 12
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save19
Statusas: Offline
Bet viskas atrodo taip keistai, kad žiauriai greit prabundu,lyg nė nebūčiau miegojus : ) ir pasakau tai, ko net nedrįstu po to paklaust. Ačiū smile
Beje, tėtis įdomų įvykį papasakojo. Jis gulėjo ligoninėj (šiandien grįžo) ir jam pasakojo ryte atėjus seselė, kad reanimacijoj mirė žmogus. Šsštadienio naktį. O toj ligoninėj, koridoriuose, vaizdo kameros sudėtos, ir apsauginiai stebi per jas kas vyksta, ar nėra žmonių ir panašiai. Ir sakė,kad trys apsauginiai per kameras matė Baltą dulkių kamuolį, žmogaus siluetą klaidžiojantį koridoriais. Tai dabar bandys tą juostą atsukti smile Įdomu...
 
CilisevData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 7:00 PM | Message # 13
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
anemiah, Taip,isties idomu, Temoje (Vaiduokliai) as idejau kelis klipus apie dvasias,tai ten per apsaugos kamera buvo panasus reiskinys,kad zmogus praejo kiauai siena,jei idomu,gali paziureti smile

Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 7:10 PM | Message # 14
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
pabundu,bet nejudu,o tiesiog stebiu ir kai iseina tie kas uzejo-vel uzmiegu

ir aš taip,arba apsimetu,kad miegu,kai kas įeina,stebiu ką darys biggrin


Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
Ayame-SohmaData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 7:21 PM | Message # 15
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
na, mano gyvenime para... turbut nebuvo, tik siaip nesveika vaizduote zaidimus zaide. bet prizaide dry

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Paranormalūs reiškiniai jūsų gyvenime
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024