Penktadienis, 2024-04-19, 3:58 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Spiritizmas. - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Spiritizmas.
Spiritizmas.
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 9:50 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Kokia jusu nuomone apie spiritizma ir jei teigiama argumetuokit kodel verta drumsti ramybe pomirtinio pasaulio gyventojams..

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 7:54 PM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Kodel tavo neigiama?juk nevisada zmones pradeda kontakta,dvasios neretai pacios kontaktuoti pradeda pirmos.Na konkretu zmogu ar padara kviesti nebutina juk gali kviesti tai kas neatsisakys kontakto,laisve ;]

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:24 PM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Neigiama,nes: Per visa zmonijos istorija zinomi tik keli atvejai,kai is ano pasaulio ateidavo pomirtinio pasaulio gyventojai.Sieloms nera kelio i si pasauli is ano pasaulio,jokiais atvejais.Beto,o ar galima buti isitikinusiam,kad iskvietei butent ta ka ir norejai,o ne demona?O juk demonai,tai iliuziju ir apgaules meistrai.Jie gali tapti kuom nori ir meistriskai tave suklaidint.O kas bus,jeigu tas,kuri iskvietei-nenores iseit,o nores pasilikt?Ka darysim tuomet? Nuo zmoniu ne siaip sau pasleptas tas papaulis,ir ne siaip sau jis-paslaptis apie kuria praktiskai nieko nezinom.Negalima zaist su mirusiais.

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:34 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Na yra pasilike ir nekarta bet nematau nieko blogo netgi tame,nebijei ir viskas,jie nebegauna energijos is taves ir iseina po kiek laiko arba su tavim kartu keliauja.Tikrai yra galimybe issikviesti zmogaus siela o patikrint ar tai ji nesunku uzduok klausimus y kuriuos tik tas zmogus gali zinoti atsakymys.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:56 PM | Message # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Nepamirsk,kad demonai puikiai skaito zmogaus mintis,tad jie manipuliuoja zmogumi,pakisa jam savas mintis taip,kad zmogus manytu ,kad tai jo mintys yra.Na,nezinau,as kazkadaise bandziau kviesti,beja sekmingai,ir geruoju tai nesibaige,daugiau to daryt nenoriu.

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 9:12 PM | Message # 6
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Na nezinau,as isties to blogu dalyku nelaikau tiesiog kvieti jei nori ateina tai ka kvieti jei ne tai ne.o jei ateina demonas tik sau kenki o ne mirusiajam, manau tikrai nera blogai..geriau sau kenkti negu kitiems

LIT HOATH MAD *
 
Ledi_LacrimaeData: Šeštadienis, 2008-04-05, 11:41 PM | Message # 7
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save46
Statusas: Offline
Dabar jau į tai neigiamai žiūriu. Nepatinka man tie žaidimai. Buvo įdomu pažaisti, bet kai buvo išdaužtas langas ir pajudinti moliniai pakabučiai tai man nepatiko.
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 9:53 AM | Message # 8
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,tai ne pats blogiausias atvejis,patikek ,buna ir zymiai blogiau smile As maciau kai buna blogiau,patikek manim,geriau to nematyciau.

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Sekmadienis, 2008-04-06, 11:38 AM | Message # 9
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Na jei imiesi spiritizmo tai reik zinoti kas laukia

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:52 PM | Message # 10
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Quote (Dominus_terran)
Na jei imiesi spiritizmo tai reik zinoti kas laukia

na,tuo amziaus,kai uzsieminedavau,tai apie tai negalvojau.As aisku zinojau kokios pasekmes gali buti,bet rimtai i tai neziurejau.


Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Sekmadienis, 2008-04-06, 3:00 PM | Message # 11
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
As kai buvai mazas tai neuzsiminejau visada budavau saliia tetos ji spiritizmu uzsiminedavo kasdiena ir man patiko tai kas vyko aplinkui. Net tiksliai nepamenu kada prima karta pabandziau spirtizma.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 3:02 PM | Message # 12
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,matai,tave paveike teta,galima taip pasakyti.Jos deka tu tai pamatei,pajautei ir susidomejai.kas del manes,tai pas mane domejimasis atsirado del kitu faktoriu

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Sekmadienis, 2008-04-06, 3:06 PM | Message # 13
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Na kaip galima tuo nesidomet kai namie krenta daiktai,tai puodai barska ar vel koks triuksmas.smagu smile

LIT HOATH MAD *
 
kinra-venaData: Sekmadienis, 2008-04-06, 8:47 PM | Message # 14
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Nemoku ir nažaisiu.O jai ir tiksliai žinočiau viską ,abejoju ar bandyčiau.Mirusių vieta ten,o mūsų čia,nereikia to drumsti bereikalo

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
judasData: Pirmadienis, 2008-04-07, 6:22 PM | Message # 15
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Tai kad nematau tikslo ju kviesti..
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Spiritizmas.
Search:

Dark-Reality © 2024