Penktadienis, 2024-03-29, 0:47 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Antgamtiniai sugebejimai - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Antgamtiniai sugebejimai
Antgamtiniai sugebejimai
CilisevData: Šeštadienis, 2008-05-10, 2:57 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Turbut visi mes bent karta pastebedavom savyje,kad padarom kazka tokio,ko negaletumem paaiskinti,kaip ir negaletumem paaiskinti kaip tai ivyko,kaip tai padareme,kaip tai mums isejo apskritai padaryt.As kalbu apie dalykus,kurie prisikyriami prie antgamtiniu,paranormaliu sugebejimu.Ar pastebedavot savyje kazka tokio,ka pavadintumet antgamtisku sugebejimu,antgamtine galia? Pvz. levitacija,telepatija,telekineze ir panasus antgamtiniai dalykai....
Pries atsakydami,gerai pagalvokite,nes galbut tai ka laikete antgamtisku-yra normalu ir galima paaiskinti,tad nepriskiriama prie antgamtiniu sugebejimu.
Jeigu vis del to buvo jusu gyvenime tokiu dalyku,kad pasireksdavo kazkokie antagtiniai sugebejimai jumyse-parasykite kas atsitiko,kaip taiivyko,kas butent pasireiske.Pabandysime kartu bent kazkiek issiaiskinti tai
smile


Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: trečiadienis, 2008-05-14, 8:25 AM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Sapnuoju zmones kuriuos po tam tikro laiko gyvai sutinku,kartais intuicija man viska pasako apie zmogu koks jis,negaliu pasakyt kaip bet tiesiog pajaucio jo mintis ir norus dar daug atveju yra kaip intuicija neapgavo del kokiu nors artejananciu ivikiu, jauciu teigiama,neigiama energija. P.S neturiu antgamtiniu sugebejimu.

LIT HOATH MAD *
 
wnpxData: Ketvirtadienis, 2008-10-23, 0:17 AM | Message # 3
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save21
Statusas: Offline
Man dažnai pasitaikydavo "dejavu" ar kaip tai vadinasi.Bet visą laiką labai neaiškiai,ir tik vieną kartą pagavau save,kad žinau kas bus toliau.Sėdėjau mokykloj per pamoką,klasiokė skaitė tekstą ir aš žinojau,kad jį praleis vieną eilutę ir žinojau kurią.Taip ir atsitiko,po to sėdėjau kaip transe pakol mokytoja manęs neišklibino,kad mano eilė skaityt.Bet tai viso labo atskiras atvejis,atsitiktinumas ar tiesiog netyčia taip atsitiko.Jei tai kartotųsi,būtų galima į tai žiūrėt rimčiau.Bet jau gal šešetą metų nebebuvo nieko net panašaus.

я прямо улыбаю лицо...
 
SerpentData: Penktadienis, 2008-10-24, 11:25 AM | Message # 4
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
daznai pasiziuriu i mob, ar negavau jokiu sms :] po "patikrinimo" 30s begyje gaunu sms is zmogaus, apie kuri paskutini galvojau :]
dejavu...daug to dejavu...tik biski kitoks. jauciu ji ne ta momenta, kai ivyksta veiksmas, o pora minuciu pries. visad stengiuosi isvengti to "pakartotinio" veiksmo. redaguoju ateiti :]


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
ravenData: Pirmadienis, 2008-10-27, 12:38 PM | Message # 5
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na, matau auras... bet čianieko sunkaus... kiekvienas pasitreniravęs galėtų geriau ar blogiau...tiesa, priklauso nuo batareikų užkrovimo lygio - t.y. gebėjimas matyti spalvas, formos aiškumas ir t.t. dar jaučiu kiek žmogus "pasikrovęs", bet čia gal nevisada...( čia gal tik jei labai "užkrautas" ar labai "išsunktas". tiksliau graduoti sudėtinga...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: trečiadienis, 2008-10-29, 5:16 PM | Message # 6
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
raven, einam i pasimatyma. pasakysi ka matai.

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
ravenData: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 3:27 PM | Message # 7
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
tu iš Vilniaus tikriausiai...gerai prie progos kada nors galėsim alaus kur išgert...ir pasižiūrėti kokiam nors vienspalviam fone...nes taip geriausiai matosi...įtariu, ką nors juodos spalvos arba labai tamsios spalvos pamatysiu? biggrin tik kad bėda dabar labai retai Vilniuje tenka būti, nebent jei Kaune būtum...

Added (2008-10-30, 3:27 Pm)
---------------------------------------------
P.S. -jei pamatau teisingai už alų moki tu, jei ne tada aš...)))


ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: Penktadienis, 2008-10-31, 2:21 PM | Message # 8
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
DEAL cool
lauksiu ziniu cool


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
silentbob64Data: Penktadienis, 2008-11-07, 9:51 PM | Message # 9
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save20
Statusas: Offline
Turiu antgamtine jega kuri man lejdzia pasakyt kad jokiu antgamtiniu jegu nera biggrin

4815162342
 
SerpentData: Sekmadienis, 2008-11-09, 6:21 PM | Message # 10
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
idioto sugebejimu turi cool silpnas esi ir ribojiesi del to cool

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
DeluxeData: Pirmadienis, 2013-02-04, 10:55 PM | Message # 11
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save2
Statusas: Offline
Sveiki, noriu pasidalinti antraja antamtine galia, kuri man ivyko sia ziema. nezinau ar tai vadinti teleportacija ar kitaip, bet su draugu vaikstinejom ant ledo(susimastem „extremo“) ir as iluzau, paneriau, vanduo buvo ledinis, ir ledo luitas apsiverte as atsiduriau po 15 cm storio ledu, be jokios propersos islysti. M
an pradejo trukti oro, draugas manes nemate, nes ledas buvo apsnigtas storu snirgo sluoksniu. As issigandau, kad mirsiu, ir tai ivyko, as uzsimerkiau is isgascio ir pontaniskai pajutau oro dvelksma man i veida, as sedejau ant sniego pusnies gal 60 metru nuo tos vietos kur iluzau. O mano draugas verke, kad as nuskendau. As nezinau kaip tai paaiskinti, bet viena akimirka as skendau, o kita sedejau ant pusnies visas permirkes nuo vandens. Kai draugas mane pamate, jis nualpo, bet greitai atsipeikejo ir paklause, kaip as sugebejau atsidurti ant kranto, jei mes buvome upes viduryje. As pasakiau, kaip viskas ivyko, o jis kruptelejo ir pasake, kad tai keisciausias ivykis, kuri jis turejo galimybe pamatyti. Istikruju apmastes kas ivyko, supratau, kad teleportacija nera ismislas, tiesiog labai keista tai suvokti, o dar labiau pajausti, kai tu prie pat mirties slenkscio. Kolkas nepavyko teleportuotis kitur(pvz is vieno kambario i kita) bet dabar jauciu lyg buciau tuo pat metu dvejose vietose. Kiestas jausmas. jei dar kas nutiks, parasysiu, nes man paciam idomu tai kas ivyko.
 
BurunduksData: Antradienis, 2014-06-10, 11:39 PM | Message # 12
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save1
Statusas: Offline
Turiu labai stiprų biolauką (nežinau kaip tiksliai rašosi), kas kartai erzina. Tai dažnai pasireiškia kai intensyviai galvoju ir taip kartais netyčiniu būdu perduodu žmogui savo mintis. Šitai daug kam pasitaiko (manau), tad pernelyg dėmesio nesuteikia.
Sapnuoju pranašiškus sapnus apie nelaimes ir pažiūrėjus žinias apie tas mano susapnuotas nelaimes praneša. Beveik visi žmonės būna man nei pažįstami nei matyti. Dauguma tai pavadintų puikiai išvystyta intuicija.
Dabar jau kiek keisčiau. Prisilietusi prie žmogaus galiu pajausti jo emocijas, pamatyti dėl ko jis taip jaučiasi. Neretai pamatau ir to žmogaus gyvenimo epizodus. Kai pirmą kartą tai nutiko, man buvo vienuolika metų ir tai pasikartoja vis dažniau ir dažniau.
Ir dar turiu gebėjimą priversti žmogų daryti tai ko aš noriu. T.y. aš galiu mintimis jį priversti atlikti dėmesio nereikalaujančius dalykus, pavyzdžiui kaip piršto pakrutinimas ar riešo pasikasymas. Tai yra panaudoję ir prieš mane, bet kažkokiu būdu man pradėjo niežėti po oda ir taip supratau kas vyksta. Po tokio proto valdymo kaip aš vadinu, jaučiu šlykštų jausmą kuris mane persekioja neribotą laiką.
Tai labai baugina, tad ilgai dvejojau ar rašyti apie tai. Laukiu reakcijų smile
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Antgamtiniai sugebejimai
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024