Šeštadienis, 2024-04-20, 3:12 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Karma.. Deja Vu.. Reinkarnacija.. - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Karma.. Deja Vu.. Reinkarnacija..
Karma.. Deja Vu.. Reinkarnacija..
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-06, 10:08 PM | Message # 1
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Tikite ja? Ir ar verta mirti vien tam, kad ją patirti?
Dažnai susiduriate su ,,Deja Vu"?
Nuomonė apie tai.


Whatever...
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 10:57 AM | Message # 2
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,tikiu ir netikiu tuom,nezinau.Mes juk visi mirstame vienisi ,kaip ir gimstame.Na,o Deja Vu-hmmmm...,jau teko pora kartu patirt,kad tai kas vyksta dabar,jau buvo anksciau ir tai kartojasi tarsi antra karta.Kas del reinkarnacijos,tai pilnai tikiu,kad tai imanoma yra.Esu skaites apie tai.Pvz. Anglijoje gime berniukas,kuriam atsirado labai stiprus noras rukyt,kai jam buvo vos 5,taip pat jis pradejo sakyt,kad jis gyvena kitoje vietoje,turi zmona ir t.t. Paaiskejo,kad tikrai toks zmogus gyveno,bet mire,labai mego rukyti.

Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Pirmadienis, 2008-04-07, 3:42 PM | Message # 3
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Reinkarnacija tikiu.Dėlto mirti neverta,juk gyveni,kad nebekartotum tų pačių klaidų,mokytumeis,suprastum,o ne bereikalingai mindytum žemę.Deja vu teko kelis kart patirti smile

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 4:17 PM | Message # 4
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Visiskai teisingai,mes visi mokomes is klaidu savo.Tik ne visi klaidas savo gali priimt ir ne visi savo klaidas gali tinkamai suprast bei padaryt tinkamas isvadas.

Cogito ergo sum
 
judasData: Pirmadienis, 2008-04-07, 6:03 PM | Message # 5
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Deja vu patiriu dazmokai. Man visai ir patinka smile
 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-08, 8:50 AM | Message # 6
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,o man nelabai,ne norisi prisiminti kur tai galejo man jau buti,bet niekaip prisiminti negaliu... cool

Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Antradienis, 2008-04-08, 5:42 PM | Message # 7
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Deja vu patiriu labai dažnai. Galima sakyti, kad kiekvieną dieną. Ypač kai šneku su vienu žmogumi su kuriuo esu pažystama vos 3 savaites. Kai tik sutinku, atrodo, kad su juo jau esu pažystama seniai... seniai... Keista, Jam taip pat. Tad ir su tuo žmogumi nėra sunku bendrauti. hmm. Reinkarnacija tikiu 50/50. skaičiau ir neigiamos ir teigiamos informacijos apie Ją. Karma? Na manau, kad mūsų baimės dėl to ir yra. O kol gyvename, susiduriame su kitomis baimėmis. (my mind)

Added (2008-04-08, 6:42 Pm)
---------------------------------------------
Ir šiaip būna, kad eini pro kokią nors nepažystamą vietą, bet tau atrodo, kad jau čia buvai. Tada ilgai mąstau ar taip gali būti. Ir tuo metu apsvaigsta galva ir pro mintis pralekia tokie vaizdai lyg aš toje vietoje ar su tuo žmkogumi kažką daryčiau, bet labai seniai. Vat to tai nesuprantu. [b][i]


Whatever...
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-04-09, 1:13 PM | Message # 8
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,kas del auros,tai jau juk yra net ir prietaisai,kurie netik fiksuoja zmogaus aura,bet ir leidzia matyti jos svytejima bei spalvas.Atsirado netgi mokslininkai,kurie tyrineja auras ir zmogui nustato ivairias diagnozes pagal auras,taciau nezinau ar tiksliai leidziama nustatyt pagal aura pvz. kuo zmogus serga.Juk si technologija atirado ganetinai neseniai ir aisu ji nera tobula...

Cogito ergo sum
 
AstarteData: Penktadienis, 2008-04-11, 0:04 AM | Message # 9
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save19
Statusas: Offline
Įdomu būtų pasiskaityti kokią knygą ar kelias apie auras. Gal kas nors sugebat "jausti" auras? Na, pvz man neretai būna, kad vos įėjus į kambarį galiu pasakyt ar yra jame be manęs žmonių yra ar ne, net jeigu tuo momentu nematau ar yra ar ne. Arba, kad ir prabudimas iš miego... Kai miegu mane sunkiai pažadina garsai ar šviesa ar pan. bet užtenka, kad kažkas (dažniausiai žmogus) netoli manęs praeitų ir jau pabundu. Gal šiaip išsigalvoju, bet kartais varo iš proto tas jausmas, kad yra kažkas netoliese ir tuo momentu negaliu vizualiai ar klausydamasi patvirtinti, kad taip yra išties.

Deja vu... Dažnai pasitaikantis dalykas. Erzina, kai pajunti, jog jau ne kartą tai įvyko, bet negali konkrečiai prisiminti kur, kaip ir kada.

O dėl reinkarnacijos, tai nežinau ar išties tikiu, bet noriu tikėti... Kažkiek paguodžia mintis, kad po mirties netampi viso labo dulkėmis, o turi sielą, kuri iš naujo atgimsta naujame kūne naujam gyvenimui.

 
Ayame-SohmaData: Sekmadienis, 2008-04-13, 7:21 PM | Message # 10
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
reinkarnacija... kazkada tais tikejau, kad po mirties siela tiesiog iskeliauja i kita pasauli ir ten pasilieka, bet dabar, kai yra zinoma apie reinkarnacija, sielos sugebejima persikunyti, jauciuosi tarsi pasmerkta istikruju mirti. vienas dalykas po mirties nesireikarnuoti ir likti kuo istikruju buvai, o kitas reinkarnuotis ir pamirsti...

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:18 PM | Message # 11
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ayame-Sohma, Na,nesutinku su tavim,pasaulis neino apie reinkarnacija nieko,tik tai,kas parasyta senuosiuose rastuose.O ir tai,tuomt tiket galima arba ne,nes patikrint neimanoma.Kiekvienas tikime tai kuo norim tiket,tad ir cia,galima manyt ,kad reinkarnacija isties yra,o galima manyt,kad jos nera.

Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:26 PM | Message # 12
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Beje gal žinot,kaip sužinoti kokiame kūne gyvenai,ir kelintą gyvenimą?

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
Ayame-SohmaData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:35 PM | Message # 13
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
Clisev, taip, mes daug ko apie si reiskini nezinom, bet tiesiog, kai tenka isgirst, ar perskaityt, kad kazkas kazkada prisimine savo gyvenima, kuo buvo, vercia susimastyti, kad visgi galbut toks reiskinys yra. be to gan daug informacijos yra sia tema. jei suzinociau, kad zmogaus siela nesireinkarnuoja, o buna, kas buvus, turbut sokinet pradeciau is laimes. biggrin o siaip yra teke skaityt, kad mes, pasaulio gyviai, esame tik indai sielai. nezinau kaip cia parasius, bet mazdaug yra taip, kad siela ateidama i si pasauli renka informacija, o per mus ji ta informacija gauna.

kazkada tais kaip suskaiciuot kas buvai praeitam gyvenime ir kelinta gyvenima gyveni. na, pamenu, kad as gyvenu 13 gyvenima, o buvau berods zuvis biggrin


Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
kinra-venaData: Sekmadienis, 2008-04-13, 8:57 PM | Message # 14
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Aš kažkada tokį vieną testą atlikau,tai berods 12 gyvenimų turėjus ,
o kiek jų iviso yra?


Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
Ayame-SohmaData: Sekmadienis, 2008-04-13, 9:06 PM | Message # 15
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
buna sielu, kurios ir 14, ir 15 gyvenima nugyvena . kad jas velniai

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Karma.. Deja Vu.. Reinkarnacija..
Search:

Dark-Reality © 2024