Penktadienis, 2024-04-26, 6:01 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jūsų suvokimas mirties.Mirtis-kaip mes ją suprantam? - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų suvokimas mirties.Mirtis-kaip mes ją suprantam?
Jūsų suvokimas mirties.Mirtis-kaip mes ją suprantam?
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:01 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Kaip jus suvokiat,suprantat mirti?Kas tai yra jusu manymu,kas yra mirtis butent jums?

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:24 PM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Mirtis materialaus gyvenimo pabaiga,dvasinio pradzia.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:34 PM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Tai budizmo hipoteze ir tikejimas,kaip ir reinkarnacija :)As irgi manau,kad musu siela yra nemirtinga ir musu gyvenimas,tai tik laiptai tobulejimo link,kuo daugiau gyvenimu pragyvenam,tuo labiau tobulejam.

Cogito ergo sum
 
Ledi_LacrimaeData: Sekmadienis, 2008-04-06, 0:04 AM | Message # 4
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save46
Statusas: Offline
Aš manau tai tik šio gyvenimo pradžia, tikiu, kad po to siela pereina į kitą kūną
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 9:21 AM | Message # 5
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Arba i medi,gele,karve,parsa,akmeni biggrin Napagal budizma,tai siela gali pereiti i betkoki daikta,netgi i medi smile

Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:00 PM | Message # 6
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Nežinau.. Mirtis tai nėra toks jau baisus dalykas.. Galų gale mes visi mirsim.. Šiaip pati mąstau, kad jeigu nepatinka gyvenimas tai jau geriau numirti negu visiems skųstis kaip tau blogai.. wacko Mirtis viena iš gyvenimo dalių. Numirštam ir vyksta ,,karma" (kuria ne daug kas tiki). tai vat. Šiaip siela amžina. mano nuomonė tokia. smile

Whatever...
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:42 PM | Message # 7
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Patikek manim,mirtis-tai tikrai baisus dalykas yra,jai negalima pasiruost,susitaikyt su ja.Mes mirstame ir gimstame vienisi-tai tiesa.O mirtis?Na,tiesiog niekad neziurejai mirciai i akis,taip sakant,ir linkiu,kad niekad to nepajaustum,tuomet tikrai pakeistum savo nuomone.
Mes visi sakome,kad nebijome mirties,kol viskas gerai mums,mes sveiki ir panasiai ir isties neimanoma pastatyt save i tokia situacija,kai mums grestu mirtis,neisvengiama mirtis ir niekas is musu nezino kaip tuomet elgumemes,ka tuomet jaustumem.


Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-06, 4:51 PM | Message # 8
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Patikėk. Teko. Pakliuvau į avariją.. Va tada Jau maniau, kad aš ne ant žemės.. Šiaip aš tikrai nebijau mirti. Aš bija, kad greičiau už mane mirs man brangūs žmonės...

Whatever...
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 3:48 PM | Message # 9
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,as irgi buvau i avarija patekes,mentai net su antraja gimimo diena pasveikino....bet tai biski ne tas dalykas,cia tu nevisai jauti baimes,cia itaka padaro sokas,tad pilnai neisivaizduoji kas katik atsitiko.

Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Antradienis, 2008-04-08, 2:54 PM | Message # 10
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
įsivaizdavau. aš sedėjau užsimerkusi mašinos gale (susidūrė tuo metu 5 ar 4 mašinos) ir meldžiausi,k ad tik viskas būtų gerai. Tada mano kojos ir rankos buvo surakintos ir pajudėti negalėjau. Vienu metu galvojau, kad aš jau nebe ant žemės. ir šiaip maža kai buvau 3-ejų ar 4-verių metukų [svarbiausia, kad atsimenu] nukritau nuo antro aukšto laiptų, aukštyn galva į rūsį. Buvau be samonės ir skraidžiau padebesyse. Galbūt tai ne tai, bet man nuo tų įvykiu nebaisu mirti, tik bijau, kad mirs brangūs žmonės. [color=orange]

Whatever...
 
kinra-venaData: Antradienis, 2008-04-08, 5:37 PM | Message # 11
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Mirtis nevisada yra blogai

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-05-14, 0:32 AM | Message # 12
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Susitaikius su mirtimi,ir ją priėmus kaip savą,mes ją nugalėsime.

imagine...
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-05-14, 4:11 PM | Message # 13
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Veliona, Neimanoma susitaikyt su mirtim,niekaip.Kaip ir priimti ja.Galima jos noreti,laukti jos,bet priimti ir susitaikyt-niekaip smile

Cogito ergo sum
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-05-14, 5:08 PM | Message # 14
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Tavim dėta nebūčiau tokia tikra.Galima.Na bet tai tik mano nuomonė.Visgi nesuprantu kodėl visi ją taip engia ir bijo jos.Jau sakiau,kad mirtis nebūtinai yra blogio įsikūnijimas. Cilisev, to susitaikymo neturėjau omeny kažko panašaus į jos norėjimą ar savižudybę,tiesiog atėjus laikui tam skirtam laikui,mirtis lyg draugė palydi tave "namo".

imagine...
 
Saint_MaryData: Antradienis, 2008-05-27, 10:02 PM | Message # 15
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save1
Statusas: Offline
[size=10] Kartais man atrodo, kad gyvenimas yra tarsi pasirengimas mirčiai, kažkokiam pasauliui už jo

I've been begging for the public eye
Now watch me fly
Can you see what I've become
So expose me - I shall be released
When the flesh paints the street
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų suvokimas mirties.Mirtis-kaip mes ją suprantam?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024