Šeštadienis, 2024-04-27, 0:09 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Budizmas...Ir jūsų nuomonė. - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Dominus_terran  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Religija » Budizmas...Ir jūsų nuomonė.
Budizmas...Ir jūsų nuomonė.
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 9:47 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ka maonote apie budizma? Jo mokyma,filosofija,gyvenimo kelia bei daug ideju kurias skleidzia budizmas..tai nera religija tai daug daugiau..

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 6:42 PM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Gyvenu laikydamasis mazdaug visu budizmo taisykliu,tai mano kelias kuris man patinka.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:18 PM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
O gal galetum parasyt pora pavyzdziu tokiu taisykliu,taisykliu,kuriu laikaisi?

Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Sekmadienis, 2008-04-06, 8:31 PM | Message # 4
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Šį tikėjimą labai gerbiu.Pati į budizmą dar nesiverčiu. smile

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
judasData: Sekmadienis, 2008-04-06, 10:43 PM | Message # 5
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Man patinka. Meditacijos padeda susikaupti, pamiršti išorini pasaulį.
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-04-07, 11:16 AM | Message # 6
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Quote (judas)
Man patinka. Meditacijos padeda susikaupti, pamiršti išorini pasaulį.

Pritariu,meditacija tikrai padeda isvalyt galva,puikiai atsipalaiduoti,tad net 10 minuiu uztenka,kad jaustumeisi kaip gerai issimiegojes. smile


Cogito ergo sum
 
judasData: Pirmadienis, 2008-04-07, 3:03 PM | Message # 7
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Beto padeda betkokioj situacijoj rasti išeiti tai labai padeda man. smile
 
SerpentData: trečiadienis, 2008-04-30, 1:48 PM | Message # 8
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
ikalinimas saves i iliuzija.

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-05-03, 4:05 PM | Message # 9
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Cilisev, Blogio ir gerio nera.Tolerancija,meditacija ir kelias y nusvitima.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-05-17, 8:47 AM | Message # 10
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Dominus_terran, Pagal budizma-galbut ir nera.Taciau mes visi patys suvokiam,suprantam tai kas yra blogis ir geris,teisingai?Kai sakom: Kara,kriminalas (nuzudymas,ir t.t.)-tai mums yra blogis,bndra,tarptautine blogio savoka,teisingai? smile

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Pirmadienis, 2008-05-19, 9:27 PM | Message # 11
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Tarptatine savoka gali skirtis nuo individualios.Sakykim tas zudikas kuris nuzude is kersto galvos kad padare gerai.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-05-19, 9:47 PM | Message # 12
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Dominus_terran, Tai butent apie bendra savoka as ir kalbu,kalbu apie tai ka mes visi priimm ir suvokiam smile

Cogito ergo sum
 
ravenData: Antradienis, 2008-07-08, 2:50 PM | Message # 13
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na man asmeniškai patinka budizmas tiksliau jo ekstremistinė forma -dzen, propaguojanti staigų nušvitimą...gali būti tai tiesiog patogi man filosofija, nes šiaip jau jie toli nuklydę nuo achimsos ir kitų tradicinio tcheravados budizmo principų...duagmaž išeitų -pažeidinėti negalima, bet leistina...o todėl kad...kad paaiškinti turėčiau būti nušvitęs, kaip ir jūs turėtumėt būt nušvitę ,jei/kad suprastumėt...koanai...prisimenu, žvengiau kelioliką minučių vieną perskaitęs...mokytojau, padėk man išsilaisvinti... okas gi tave laiko - na niekas nelaiko, bet...na matai iš jau padėjau tau išsilaisvinti...sakysite, dar vieni iliuzijos spastai, bet argi mūsų gyvenimas ne iliuzija? kaip sakė to jau tikrojo kinietiško dzen pradininkas 6 patriarchas chueinenas -ar kaip jį ten...) kai išgirdo dviejų vienuolių dialogą apie tai ar vėjas judina vėliavas, ar jos judėdamos sukelia vėją...na skamba kažkaip panašiai ,nor lyg ir kaip loginė nesamonė...jis paskė - tai jūsų protas juda...

ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-09, 6:18 PM | Message # 14
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Quote (raven)
tai jūsų protas juda...

nebent kai padaugini


imagine...
 
ravenData: Šeštadienis, 2008-07-12, 9:06 PM | Message # 15
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na kodėl daugelis filosofų iki dabar ginčijasi ar tai ką mes matome yra realu ar ne...juk mes suvokiame viską pojūčiais..o informaciją apie tai ką mes jaučiame perduodama nervinius impulsus į smegenis...man beje visa laika šis pasaulis atrodė kažkoks nerealus...kažkas čia negerai...na taip vakar pažiūrėjau "Matricą" ... ))) bet vis dėlto...beje matrica prifarširuota (na aš filmą turiu omenyje) DZEN...kokia tais budizmo ir krikčionybės sintezė...nors kita vertus, rašoma kad absoliutas gali realizuotis bet kuriame objekte, t.y. (na bet čia dar indiško budizmo teorijos...gal avatamaska sutra jei gerai prisimenu - ten yra tokios deimantinio voratinklio teorija - kiekvienas objektas atspindi savyje visus likusius objektus, todėl faktiškai kiekvienas gali realizuoti savyje absoliut...na budda tapti...))) meditacija -nors šiaip yra neblogas dalykas yra neigiama - tu gali trinti molię čerpė kiek nori, ji netaps veidrodžiu...esmė yra ta kad reika suvokti, kad iš esmės veidrodis yra nesuteptas iš pradžių ir net negali būti suteptas...tiesiog esi žmogus, absoliuto dalele, o absoliutas -budda negali būti suteptas...))) ir iš principo, žinoma mes jaučiame skausmą ir visą kitą bet jei žiūrėsime iš absoliuto pusės -gėris blogis koks skirtumas, dvi to pačio obuolio puselįs...tatchagata -arba tikroji realybė...todėl dzen pamokslininkai dažnai ir belsdavo į stalą pvz. tereika suvokti realybę...

ką čia daug kalbėti...)
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Religija » Budizmas...Ir jūsų nuomonė.
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024