Ketvirtadienis, 2024-04-18, 8:41 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jusu paskutinis sapnas. - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Jusu paskutinis sapnas.
Jusu paskutinis sapnas.
CilisevData: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 5:50 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Pagalvojau, kadangi visi sapnuojame tai idomu būtų kad pasidalintume vienas kitam ką sapnuojame. Čia galėtume paporinti kokį ryškiausią sapną arba paskutinį sapną.

Cogito ergo sum
 
SatoriData: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 7:44 AM | Message # 2
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
Paskutiniam sapne kuri prisimenu bandziau klientei isiulyt monitoriu samsung T200 :S taip stengiausi ir vis tiek nepirko :S
 
ravenData: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 3:46 PM | Message # 3
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
chech, kad man tokie sapnai ramūs it miegančio kūdikio veidas...satori, matyt tavo sažinė labai švari...tyra siela...)))
Pašiurpinsiu šiek tiek visus...
na čia gal ne paskutinis bet...iš naujesnių...
sapnuoju, kad įsiveržė kažkoks tipas į namus...pradėjo savo tvarką daryti...bandžiau nuramint, tas man peilį prie veido...
gerai, sakau nurimk, relaks, nereikia čia tų peilių...pasiimk ką nori ir eik iš čia...betgi galvoj nerimsta mintys kaip čia jį pričiupt...
radau dujinį pistoletą...(realiai turiu) galvoju, tuoj aš jį pagasdinsiu...nusitaikiau, tas nusitaikė į mane ir juokiasi, sako pistoletas tai dujinis...
aš pasižiūriu iš ko jis taikosi į mane...kažko kalibras labai jau menkas -tai ir sakau - o tu į mane tai iš pneumatinio...kas dabar bus...jis kažkaip susimėtė, žiūriu nusuko akis į šoną, realiai aš to ir laukiau...kelis kartus pykšelėjau, išbėgau iš kambario ir užrėmiau duris - tegul sau dujinasi...paskui pabudau...štai koks kvailas ir nesuprantamas sapnas...)))
kitas -koks tai mistiškesnis...
sapnuoju kad išlenda iš vandens koks tai raudonas demonas...na normalus toks su ragais, bet kartu ir kažkos medinis, kaip žaislinė lėlė...bet tiesiog labiau panašus į velnią tap kaip juos piešia kokie japonai ar kiniečiai, žodžiu toks su rytietiškais akcentais...ir paskui kažkaip taip gavosi kad tas demonas tai būgtais aš... išlipau į krantą, užpuolė kažkokie du tipai mane, na taip simboliškai pasimušėm, vienas iš jų staiga -na net nesupratau kuo kad vožė per galvą...velnioniškai skaudėjo (sapne), net parkritau ir vos nepraradau sąmonės...tačiau visgi kažkaip praėjo ir aš atsistojau: sakau tiems tipams: viskas, jums tikrai nereikėjo to daryti, dabar aš velnioniškai supykau...užmušiu, padlas...))) tie bėgt, aš vytis...pabudau nepavijęs...štai koks pričiuožęs sapnas...)


ką čia daug kalbėti...)
 
Koshka21Data: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 4:28 PM | Message # 4
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Šian sapnavau vieną žmogų, žaidžiantį kaip zombis lošimo automatę, kuris yra jo pažystamo rusy sad

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
ActimelData: Pirmadienis, 2009-02-23, 2:30 PM | Message # 5
Žinovas
Grupė: Narys
Žinutės: Save99
Statusas: Offline
po dm traukinyje sapnavau, kad po renginio ”pasigavau” ”lateksinę” mergaitę, kuri paskui kažkokiam bute mane mušė biggrin Taip malonu buvo, kad pabudau plungėj, nors tūrėjau išlipt šiauliuose...
 
AguData: Pirmadienis, 2009-02-23, 4:48 PM | Message # 6
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Sapnavau,kad susipykau su drauge,todėl trenkiau jai į nosį.Kraujo belekiek daug buvo.

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
BlackSisterData: Pirmadienis, 2009-02-23, 6:05 PM | Message # 7
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
as vestuves sapnavau... tik nepamenu kieno, tikrai nesavo happy

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
esoteric3443Data: Penktadienis, 2010-05-14, 10:40 PM | Message # 8
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save14
Statusas: Offline
Sapnavau kažkokį žurnalą, kur turėjau perduot draugei. Vienu žodžiu aš jį pasilikau maximos toj saugojimo spintelėj ir nuėjau į maximą, Nu ir tada buvo žadintuvas, o kai atsikėliau žurnalo ieškojau., Amžinai painioju realybę su sapnais, ypač kai nedamiegu.

ir staiga viskas padingo. ;| užknisa
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Jusu paskutinis sapnas.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024