Ketvirtadienis, 2024-03-28, 8:01 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Bendravimo is santykiu kriterijai - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Bendravimo is santykiu kriterijai
Bendravimo is santykiu kriterijai
CilisevData: Antradienis, 2008-09-16, 5:32 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Pagal kokius kriterijus jus issirenkat zmones su kuriais bendraut?
Interesuoja kaip tiesiog bendravimas,taip ir tvirti santykiai....Ir kame skirtumas tarp bendravimo ir tvirtu santykiu?


Cogito ergo sum
 
SerpentData: Antradienis, 2008-09-16, 1:49 PM | Message # 2
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
Pagal kokius kriterijus jus issirenkat zmones su kuriais bendraut?

jokius, jei bendrauti iseina - bendrauju. jei ne - tai ne.
Quote (Cilisev)
Ir kame skirtumas tarp bendravimo ir tvirtu santykiu?

nezinai? surprised


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
NordData: Antradienis, 2008-09-16, 8:02 PM | Message # 3
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Bendrauju tada, kai žmogus mane domina, kai galiu iš jo ko nors išmokti (ir pati kažką perteikti jam).
Jeigu pirmą kartą pamačiusi žmogų aš nejaučiu susidomėjimo juo, vadinasi šis bendravimas pasmerktas.

Quote (Cilisev)
Ir kame skirtumas tarp bendravimo ir tvirtu santykiu?

Bendravimas yra pirmas etapas.
Tvirti santykiai - tai bendravimo, žmonių vienas kito pažinimo raidos rezultatas.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
BlackSisterData: trečiadienis, 2008-09-17, 9:12 AM | Message # 4
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
Pagal kokius kriterijus jus issirenkat zmones su kuriais bendraut?
Interesuoja kaip tiesiog bendravimas,taip ir tvirti santykiai....Ir kame skirtumas tarp bendravimo ir tvirtu santykiu?

as bendrauju su tuo kas mane sudomino ir yra miela happy na negrubus, kai dauguma buna kai nori parodyt 'kas tai as' ir ar yra lengva bendraut... su daug ziniu turinciuzmogum man labai patinka bendraut, nes jis mane sudomina...

Bendravimas - tik tai susipazysti su zmogum, o beto zmogu galima visa gyvenima pazynot... ir jis gali but su kuo nori, nors ir trumpai...
Tvirti santykiai - tai kad tu tuom zmogum pasitiki, gali viskuo pasidalynt ir jausmai kitokie, bet svarbiausia tai kad tu ta zmogu dar artimiau pazynsi negu pazinojai...


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Koshka21Data: trečiadienis, 2008-09-17, 10:40 PM | Message # 5
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Quote
Jeigu pirmą kartą pamačiusi žmogų aš nejaučiu susidomėjimo juo, vadinasi šis bendravimas pasmerktas.

O aš atvirkščiai... Su tokiu bendrauju ilgai, nes visgi esu naivi ir man sunku patikėt, jog kažkas ten gali but visiškai būkas, arba gali manęs nesuprast... Bet kuo toliau, tuo dažniau įsitikinų, kad kaikuriuos tik "mirtis išgydis"... Noriu pasakyt, kad tikrai gan ilgai su žmogumi bendrauju, kol nusprendžiu, kad jis yra beviltiškas, arba kad tiesiog mes visai kito nesuprantam ir niekada nesuprasim...


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
NordData: Sekmadienis, 2008-09-21, 4:42 PM | Message # 6
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Kadaise ir aš šitaip tempiau laiką.
Po to suvokiau, kad nesu gailestingoji seselė. Gyvenime ir taip laiko maža brandžiam bendravimui, pažinimui, kad gaiščiau savo laiką su asmenimis, kurie manęs absoliučiai nežavi.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: trečiadienis, 2008-10-01, 2:14 PM | Message # 7
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Visiskai sutinku su Nord,as irgi nebendrauciau su zmonemis,kurie manes visiskai nezavi.Kam to reikia?Zmoniu gi isties nemazai,tad bendraminciu galima susirast labai daug,tad paprasciausiai nematau esmes gaisti laika bandant itikint save,priverst bendraut su tais,kurie visiskai neidomus tau yra.

Cogito ergo sum
 
VelionaData: Ketvirtadienis, 2008-10-09, 1:12 PM | Message # 8
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
nesirenku jokių kriterijų,jeigu žmogus domina ir yra draugiškas tai kodėl turėtų būti svarbi apranga ar kas nors kitas
antrasis klausimas jau čia puikiai apibūdintas tai nesikartosiu


imagine...
 
Blinded_soulData: Penktadienis, 2008-11-21, 8:15 PM | Message # 9
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
pagal muzikini skoni, arba isorini grozi... :P

[
 
VanguardData: Šeštadienis, 2008-11-22, 6:21 PM | Message # 10
Žinovas
Grupė: Narys
Žinutės: Save96
Statusas: Offline
15min pokalbio . stai pagrindinis kriterijus, jaigu zmogus neziovauja, nes jam neidomu, tada galiu su juo toliau bendraut, manau per pirmas 15min parodau sawo pomegsiu, ir jai i kaikuriuos mano klausimus atsako tik "mhm" ar panasiai, tai neverta bendraut.

Its good.....
.... to be Bad !
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Bendravimo is santykiu kriterijai
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024