Ketvirtadienis, 2024-03-28, 1:47 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Geras ar Blogas? - Page 3 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Geras ar Blogas?
Geras ar Blogas?
ravenData: Ketvirtadienis, 2008-07-31, 1:54 PM | Message # 31
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
beje kalbant apie blogulius gerulius...ir šiek tiek apie mistiką...na šiek tiek susiję...žinot, man paauglystėj buvo įdomus atvejis...na nežinau jei aie tai jau rašiau tai sorry bet lyg ne...čia blogulizmo mistika...tataigi - reikėjo labai gero pažymio iš fizikos...o buvo pas fiziką (na jie visi įdomus0 mokykloje, žodžiu jis sugalvojo įskaitas daryt...na aš jaunas, kvailas ir nepatyręs...paprašiau jo...na t.y. velnio pagalbos...so nekomentuosiu labai, nebijokit katino nepjoviau...bet rezultatas buvo įdomus...pas fiziką buvo loterija...tam kas ateina 13 (o visi ateina iš namų, nes čia jau po pamokų) -nereikia atsakinėti...iškarto 5 (tada penkių balų sistema dar buvo) taigi aš - ir atėjau 13. na žinot aš iki šiol apie tai daug galvoju...tikimybė ateiti iš 28 būtent 13 nėra labai didelė...paskui niekada daugiau nieko neprašiau...nenoriu būti skolingas...))) o berods kažkaip rišasi (nors tema ne apie sapnus bet0 vienas iš sapnų -taigi sapnuoju jį demoną...na žmogų tokį pietietiškos išvaizdos su barzdele...bet savo viduj aš žinojau kas tai yra...taigi duoda jis man didžiulį žiedą su juodu akmenimi (na ta prasme akis pailga ir didžiulė...žiedas balto metalo...ir sako imk, daugiau aš tau neskolingas...keistas sapnas...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
NordData: Ketvirtadienis, 2008-07-31, 7:26 PM | Message # 32
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Įdomus nutikimas raven. Bet matyt tavo fizikas buvo ne toks jau prastas, kad 13 skaičių sugalvojo.

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
ravenData: Penktadienis, 2008-08-01, 9:04 AM | Message # 33
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
mes juokėmės labai kitam forume iš to - mano pažįstami kompetetingai pareiškė, kad fizikas -slaptas satanistas...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
Koshka21Data: Sekmadienis, 2008-09-07, 10:14 PM | Message # 34
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Save laikau geru žmogumi...

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
SatoriData: Pirmadienis, 2008-09-08, 1:00 AM | Message # 35
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
Kiekvienas zmogus turi ir geru ir blogu savybiu, todel vienam tarkim as atrodyciau gera, kitam bloga. Save laikau gera su nerealizuotu polinkiu i blogi. Paprastai niekam tycia nekenkiu, bet kartais uzeina noras tarkim ka nors primust. taip pat jei butu karas manau nabegciau is salies o kariauciau. taip pat megdavau susitikinet su merginas turinciais vaikinais. Apie geras savybes nerasau nes manau jos niekam neidomios biggrin
Man pats blogiausias zmogus (na atmetus visokius nusikalteliu) - ikyrus savymyla laikantis save pasaulio bamba ir visiem apie tai skelbiantis.
"Gerieti" kazkodel sunkiau apibudint - turbut supratingas, tolerantiskas, nemeluojantis. man asmeniskai zmones neturintys blogu savybiu (arba turintys ju mazai arba neesminiu) dazniausiai nera idomus (nors cia nuo asmenybes priklauso).
 
Koshka21Data: Pirmadienis, 2008-09-08, 11:23 AM | Message # 36
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Eik tu... Tai galiu lažintis kad tu irgi palaikai tokią nuomonę, kad pasaulyj be blogio būtų neidomu gyvent... Aš pažystu visiškri gerus žmones ir man jie idomus ir man jie tobuliausi žmonės, ir tik su tokiais man norisi bendrauti... Man žmogus, apibudintas tavim kaip blogietis, tai normalus žmogus ir nežinau, kodėl tokias jo savybes galima laikyt blogiomis, jei jis niekam nekenčia... Man blogietis - žmogus smurtaujantis, mėluojantis ir netolerantiškas, koks nors skinas pvz..

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
SatoriData: Pirmadienis, 2008-09-08, 3:00 PM | Message # 37
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
Quote (Koshka21)
Man žmogus, apibudintas tavim kaip blogietis, tai normalus žmogus

as cia parasiau kas mane labai nervina - vadinas blogai
Quote (Koshka21)
smurtaujantis, mėluojantis

tai cia savaime suprantama biggrin
O netolerantiskumas - net sitoj temoj pilna netoleranstisku zmoniu - vieni nemegsta amerikieciu, kiti lenku, as pvz nepernesu turku, sitos savybes nelaikau labai bloga
 
BlackSisterData: Pirmadienis, 2008-09-08, 4:14 PM | Message # 38
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (Satori)
O netolerantiskumas - net sitoj temoj pilna netoleranstisku zmoniu

sutinku satori smile bet tokie jau zmones...


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
VanguardData: Pirmadienis, 2008-09-08, 7:33 PM | Message # 39
Žinovas
Grupė: Narys
Žinutės: Save96
Statusas: Offline
Quote (Koshka21)
Eik tu... Tai galiu lažintis kad tu irgi palaikai tokią nuomonę, kad pasaulyj be blogio būtų neidomu gyvent... Aš pažystu visiškri gerus žmones ir man jie idomus ir man jie tobuliausi žmonės, ir tik su tokiais man norisi bendrauti... Man žmogus, apibudintas tavim kaip blogietis, tai normalus žmogus ir nežinau, kodėl tokias jo savybes galima laikyt blogiomis, jei jis niekam nekenčia... Man blogietis - žmogus smurtaujantis, mėluojantis ir netolerantiškas, koks nors skinas pvz..

Hahahah ! sorry ...

Na zmogus visu pirma negali but vien geras arba vien blogas. labai idomiai yra neatsimenu zmogaus kuris tai parase, bet jis sukiso wisa sita reikala i 9 skirsnius pameginsiu juos parodyt

Lawful Good - Neutral Good - Chaotic Good
Lawful Neutral - True Neutral - Chaotic Neutral
Lawful Evil - Neutral Evil - Chaotic Evil

Netgi paciam geriausiam zmogui, galvoj sukasi kazkokios blogos mintys, gal jis tyliai bet gyliai savyje nori uzwaldyti pasauly. ar paciam pilnai asocjalems socjopato psichopatams yra kazkokia mintis kazka padaryt gero , gal sau gal ne tik. gal jis nori issaudyt wisus amerikiecius kad pasauly butu geriau . na noriu pasakyti tai, kad absoliutaus blogio ar gerio nera..... bentjau as taip manau smile

p.s. neskaiciau ka jus raset, tik atsakiau i klausima.


Its good.....
.... to be Bad !
 
SatoriData: Pirmadienis, 2008-09-08, 7:40 PM | Message # 40
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
tai reikejo paskaityt ir pamatytum kad tokia nuomone kad nera grynai geru ar grynai blogu zmoniu jau parasyta biggrin
 
BlackSisterData: Pirmadienis, 2008-09-08, 7:43 PM | Message # 41
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
tai cia tas pats kaip su jin ir jan... turi but pusiausvira, tada jau zmogus harmonijoj... o jei jei nera tos pusiausviros tai kaip tada pasakyt koks zmogus istiesu yra... istiesu nieks nezino koks zmogus gali but... kas jam saus i galva tai ta ir padarys... zinoma tu tik save gali daug geriau pazinot ir pasakyt apie save koks esi... o del kitu tik speliuot galima... happy

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Geras ar Blogas?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Dark-Reality © 2024