Penktadienis, 2024-04-26, 2:48 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Patyčios - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Patyčios
Patyčios
Dominus_terranData: Sekmadienis, 2008-04-20, 5:11 PM | Message # 16
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Kodel matote tik bloga puse pasityciojime?na taip daznai jis neatinika realybes bet kartais reikia pagalvot...gyvenime ne visada kiti turi keistis del taves,kartais pats turi imtis pasikeitimo.

LIT HOATH MAD *
 
BlackSisterData: Sekmadienis, 2008-04-20, 7:18 PM | Message # 17
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
tai taip, as kai i kaima atvaziuoju is motinos namu neiseinu, nes baisu kai prades plepet apie dieva, sietona... o jei pasivaiksciuot tik einu vakare kai jau visi eina miegot jau... bet buna kai kada ir pasijuokt is bobuciu gali arba isgasdit, tai daugiau nenores kalbet isvis, cia zinoma ziaurus juokas bet kitos iseities nematau arba tiesiog ramybiai palikt bobuties, tai kad juos pirmos pradeda... ziauru gyvent ar pabut pora dienu kaime...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
AguData: Pirmadienis, 2008-04-21, 12:17 PM | Message # 18
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Ne tik kaimuose bjaurios bobos.Kai kartą išsiruošiau važiuoti į koncertą,viena bobulė pamačiusi mane visai suįžulėjo.Visas miestas skambėjo nuo jos keiksmažodžių ir pašaipų.Ir dar vos su savo lazda man per galvą neužvožė.Dar sako,kad jaunimas blogas...

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
Ledi_LacrimaeData: Pirmadienis, 2008-04-21, 9:06 PM | Message # 19
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save46
Statusas: Offline
Gyvenu kaime. Kiekvieną rytą stotelėje susilaukiu žvilgsnių, apkalbų, bet jau išmokau nebekreipti dėmesio. Po 4-ių metų klasiokų patyčių užsiauginau toki stiprų apsauginš sluoksnį, kad dabar retai mane kas gali įžeist
 
BlackSisterData: Antradienis, 2008-04-22, 7:50 AM | Message # 20
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
bet bobutes dar ziauriau negu klasiuokai buna, cia 4 kartus dar baisiau negu taip kur nors mieste tik zvilgsnius kagaut... ziauru, kosmaras kazkoks...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Patyčios
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Dark-Reality © 2024