Penktadienis, 2024-03-29, 3:45 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jusu patys kvailiausi gotikiniai suklydimai - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Jusu patys kvailiausi gotikiniai suklydimai
Jusu patys kvailiausi gotikiniai suklydimai
CilisevData: Antradienis, 2008-04-29, 10:47 PM | Message # 16
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Nord, Jokio meniskumo siame dalyke neizvelgiu,tai isties nemokejimas derinti spalvas ir neturejimas skonio bei ribos: "Ka uzsidejau-tas ir gerai" smile

Cogito ergo sum
 
NordData: trečiadienis, 2008-04-30, 7:16 PM | Message # 17
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Cilisev, žinai kaip sakoma, jeigu žmogus nesuderino spalvų arba detalių? "Jam galima atleisti, juk tai menininkas". smile

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Penktadienis, 2008-05-02, 2:50 AM | Message # 18
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Nord, Na,nezinau,as kazkaip sakyciau,kad tai ne meniskos sielos zmogus,o zmogus-kuris paprasciausiai "padejo" ant saves arba rimtai nemoka suderint spalvu ir nepastebi kaip isties atrodo. smile

Cogito ergo sum
 
Ayame-SohmaData: Penktadienis, 2008-05-02, 6:41 PM | Message # 19
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
as tai jaunystej visada beveik juodai rengiaus ar tamsiai, tai man viskas derejo biggrin

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
Death_roseData: Šeštadienis, 2008-05-03, 6:08 PM | Message # 20
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Aš žinoma vaikystėje mėgau spalvas, bet jau kai pradėjau eiti į mokykla pamėgau tamsius rūbus. Bet tėvai neleido tada tamsiai rengtis kiek pamenu. Dabar man juiokinga iš tų kurie ateina [sakykim vyresni], prisidažę ir išsipuošę kaip į cirką. Tetrūksta pas mus mokykloj beždžionių ir dar didesnių klaunų.
Tai vat. Šiaip galvojau, kad gotai su niekuo nebendrauja, yra užsitvėrę tylos sieną nuo visų. Bet žinoma, palaipsniui nuomonė pasikeitė ir galų gale aš tą stilių pamėgau.


Whatever...
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Jusu patys kvailiausi gotikiniai suklydimai
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Dark-Reality © 2024