Ketvirtadienis, 2024-04-25, 11:48 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Iš ko atpažinti sapną ? - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Iš ko atpažinti sapną ? (Požymiai, kad jūs sapnuojate.)
Iš ko atpažinti sapną ?
kinra-venaData: Penktadienis, 2008-04-18, 9:59 PM | Message # 16
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Kas neramiai miega,tai padėtų mėgstamais kvepalais pasikvėpinti ,tik neaštriais smile

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-19, 3:20 PM | Message # 17
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Tokios apsurdiskos nuomones apie sapnus nesu girdejas, bet pasirodo yra zmoniu gyvenanciu fantazijose,graudu Anemiah isties gradu.Sapnas yra pasamones padarinys ir apsurdas kad neymanoma matyti skaiciu,raidziu.Esu nekarta sapnaves laika kad salia manes laikrodis ir 10 valanda, pabanudu ir isties laikas buna toks kaip sapne.Sapnuodami mes nesuvokiame kad sapnuojame,Jei suvoktume tai butu sapno valdymas kuris yra nuostabus bent jau man asmeniskai.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-20, 2:49 AM | Message # 18
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Dominus_terran, Del laiko-isties nemanau,kad negalima pamatyt,del skaitimo-isties neimanoma skaityt sapne.

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Sekmadienis, 2008-04-20, 1:11 PM | Message # 19
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Cilisev, Sapne neteko dar nieko skaityt bet skaicius puikiai prisimenu o del skaitymo tai nzn,manau imanoma skaityti.

LIT HOATH MAD *
 
CilisevData: Sekmadienis, 2008-04-20, 4:46 PM | Message # 20
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Dominus_terran, As apie skaicius ir nesneku.As kalbu tik apie skaitima smile As bandziau skaityt sapne,tik visalaik gaudavosi kazkokia neisiminama apbrakadabra.

Cogito ergo sum
 
SatoriData: Pirmadienis, 2008-05-05, 3:14 PM | Message # 21
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
As irgi bandziau skaityti, raides visa laika keitesi, perskaicius puse zodzio ji pamirsdavau vos predajus sifruot kita raide. taciau kadangi labai norejau kelis zodzius visgi perskaiciau ir koki viena ryte prisiminiau biggrin
O parasytus skaicius prabudus prisiminiau labai aiskiai .
 
Dominus_terranData: Pirmadienis, 2008-05-05, 8:47 PM | Message # 22
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Susikaupt reik ir perskaitysi zodzius ir nesilies tas vaizdas, nieko neymanomo nera, tuo labiau sapne.

LIT HOATH MAD *
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Iš ko atpažinti sapną ? (Požymiai, kad jūs sapnuojate.)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Dark-Reality © 2024