Ketvirtadienis, 2024-04-25, 7:04 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Satanizmas - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Dominus_terran  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Religija » Satanizmas
Satanizmas
KekšiusData: Penktadienis, 2008-04-11, 11:25 AM | Message # 16
Grupė: Removed





Quote (Ledi_Lacrimae)
Jei pripažinsi Šėtoną pripažinsi ir Dievą

Sutinku 200%
 
KatafalkasData: Antradienis, 2008-06-10, 3:34 PM | Message # 17
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save23
Statusas: Offline
cia tas gyvunu darinejimas yra tik pacio zmogaus susimastytas dalykas kad setono garbintojai taip daro.... tikrose setono baznyciose tokie dalykai nevyksta... o jis toliau zudys gyvunelius manydamas koks jis kiets ir koks jis velniskai baisus biggrin biggrin biggrin biggrin na cia tik iskreipta tiesa apie satanizma kuria darko tokie issigimeliai....
Satanizmas viso labo religija kaip krikscionybe, budizmas, ar dar koks sudas be jokiu kapu vartymu ir panasiai


If They Die By Us, It Will Be a Bit Longer And Painful...
Black Fucking Metal!!!
 
ravenData: Antradienis, 2008-07-08, 2:40 PM | Message # 18
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na...man asmeniškai šiek tiek keista...be abejo kiekvienas renkasi tiesą, taip pat ir tiesa renkasi kiekvieną...bet...jei jau rodom nepriklausomą charakterį ir nenorim kelklupščiauti bažnyčiose, kodėl puolam į kitą kraštutunumą? man tai šiek tiek nesuvokiama...nors šiaip žmonės patekę į kažkokią tai nežinomą, neapibrėžtą situaciją, yra linkę prašyti aukštesnių jėgų užtarimo...čia nieko nepakeisi ir nesvarbu kurio poliaus...o satanizmas - manu daug kas jį renkasi tiesiog dėl maišto įdėjos...

ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: Sekmadienis, 2008-07-20, 7:50 PM | Message # 19
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
koks pokštas buvo...per oną pakvietė mane į satanistų grupę,jetus kaip juokiaus ;D
absurdas ir tiek


imagine...
 
ravenData: Sekmadienis, 2008-07-20, 8:13 PM | Message # 20
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
matyt, jie pagalvojo, kad esi tinkama kandidatė...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
BlackSisterData: Sekmadienis, 2008-07-20, 8:14 PM | Message # 21
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
cia vln galima buvo daug pakvietimu tokiu gaut... db kazkaip tilu pasidare...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
VelionaData: Sekmadienis, 2008-07-20, 8:16 PM | Message # 22
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
pagalvojo nes juodai rengiuos,
dar juokingiau
kad ten vaikai kalba apie šėtoną ;D nu nežinau ,man tai juokingą,lyg anekdotų skyrelis toks


imagine...
 
ravenData: Sekmadienis, 2008-07-20, 8:18 PM | Message # 23
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
baigėsi "šauktinių" šaukimas...na, kad apie juos galėčiau ką paskyt, turėčiau perskaityt jų bibliją...bet šiaip nematau jokio tikslo garbinti blogio...na - kas dėl skerdimo, tai čia gaunamos tam tikros vibracijos...manau, kažkam jų reikia...kažkas maitinasi tokiom emocijom... - kas nežinau...) - piktosios dvasios ))

ką čia daug kalbėti...)
 
BlackSisterData: Sekmadienis, 2008-07-20, 8:22 PM | Message # 24
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
oj gal apie dvasiais nekalbam... cia apie satanizma kalbam...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
BlackSilverData: trečiadienis, 2008-07-23, 3:58 PM | Message # 25
Besidominantis
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save51
Statusas: Offline
hmm...asmenishkai pazhystu satanista.....
atvirai tariant nesigilinu....... ne mano sfera.....


"Мы, дети из ада..Нам солнца не надо..
Слезами напьемся..Смеёмся..
Нас трогать не надо..
И к вам, как награда..Наш смех донесется..Из ада"
 
KatafalkasData: Pirmadienis, 2008-07-28, 2:20 AM | Message # 26
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save23
Statusas: Offline
kad ir kuo betikesi visitek nukeliausi iki to pacio tasko...
viskas paprasta kaip piramide is kurios puse lipsi visitek ten pat atsidursi biggrin
beje mano manymu oficialios satanizmo baznycios yra tik dar vienas budas uzsidirbti pinigu kaip ir krikscioniu baznyciose tik tas kad krikscionybe pabodo visiems o satanizmas kazkas naujo ir traukia visus.... nors kas yra tikras satanizmas niekas nezinoi....


If They Die By Us, It Will Be a Bit Longer And Painful...
Black Fucking Metal!!!
 
wormazzData: Antradienis, 2008-08-19, 2:00 AM | Message # 27
Žinovas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save89
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
Ka manot apie satanizma,setono biblija? Ar kartais nepagalvojot, kad setono biblijoje yra daugiau teisybes,nei krikscioniu biblijoje?

Taip ten yra daugiau teisybės, tarnaujančios žmogui smile Tiksliau žmogaus EGO smile


De vermiis mysteris...
 
Koshka21Data: Antradienis, 2008-08-19, 10:04 PM | Message # 28
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
Ar kartais nepagalvojot, kad setono biblijoje yra daugiau teisybes,nei krikscioniu biblijoje?

Ne tai, kad daugiau teisybės, bet ten geriau viskas pasakytą ir labiau į naudą pačiam žmogui, negu krykščionybėj.


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
Koshka21Data: Antradienis, 2008-08-19, 10:11 PM | Message # 29
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Quote (Tragika)
Teko ir man pažinti pora tipu,kurie laiko save satanistais,nes niekina visas religijas,skerdžia gyvunus ir panašiai... Nuomone apie tai susidariau nekokia. Nepritariu tokiom nesamonėm su gyvunais ir tikriausiai niekada nepritarsiu. O šiaip nesu prieš satanizma,tiesiog man nepatinka toks iškreiptas požiuris i buvima satanistu.

Visiškai sutinku. Bet, yra kelios rušis satanizmo, kiek girdėjau. Kaikuriuose (arvienoje, nežinau to) aukojimas irgi yra butinas, aš to jokiu budu nepateisinu, bet tai bent jau daroma su kažkokiom apeigom ir šventai įsitikinus, jog taa aukojimas kažką pakeis...


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
Koshka21Data: Antradienis, 2008-08-19, 10:14 PM | Message # 30
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Quote (raven)
na...man asmeniškai šiek tiek keista...be abejo kiekvienas renkasi tiesą, taip pat ir tiesa renkasi kiekvieną...bet...jei jau rodom nepriklausomą charakterį ir nenorim kelklupščiauti bažnyčiose, kodėl puolam į kitą kraštutunumą? man tai šiek tiek nesuvokiama...nors šiaip žmonės patekę į kažkokią tai nežinomą, neapibrėžtą situaciją, yra linkę prašyti aukštesnių jėgų užtarimo...čia nieko nepakeisi ir nesvarbu kurio poliaus...o satanizmas - manu daug kas jį renkasi tiesiog dėl maišto įdėjos...

Sutinku! Man asmeniškai, nedidelis skirtumas ar žmogus krikščionis, ar satanistas, nes aš labiau skyriu žmones į tuos, kurie tiki kažkuo, kažką garbiną ir į tuos, kurie nieko negarbina, šiuo atvėju nei dievo nei velnio. O satanizma, manau, protingiausiai būtų priimt kaip filosofiją o ne kaip eilinę religiją ir vėl kažką ten garbint.


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Religija » Satanizmas
Search:

Dark-Reality © 2024