Penktadienis, 2024-04-19, 7:25 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Kada tapote "apsesti" gotikos? - Page 3 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Kada tapote "apsesti" gotikos?
Kada tapote "apsesti" gotikos?
NordData: Šeštadienis, 2008-04-12, 3:24 PM | Message # 31
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Gražiai paaiškinai smile Nieko net pridėti nebeverta.

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-12, 3:32 PM | Message # 32
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Aciu smile Na,tiesiog isties taip ir yra,kad beveik viska ka zmogus daro,jis daro pradzioje is smalsumo,kuris veliau perauga i rimta susidomejima arba netgi aistra smile Kodel parasiau "Beveik" ?Nes ne viska darome vien is smalsumo,yra dalykai,kuriuos darome todel,kad butina yra.

Cogito ergo sum
 
ramirezData: Antradienis, 2008-09-16, 2:28 PM | Message # 33
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save41
Statusas: Offline
Na as susidomejau gotika mazdaug budamas 19-kos metu, mane asmeniskai sudomino ju mastymas, pasaulio supratimas na o muzika sunkiaja jau klausau nuo kokios 15-kos metu, bet va butent 19-kai suejus kazkaip savaime susisiaurino klausomos muzikos ratas iki gotovos.
 
Blinded_soulData: Antradienis, 2008-09-16, 4:03 PM | Message # 34
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
mane buvo apsede kazkuri laika pries metus, kai spygliukus ar panasiai buvau pradejas nesioti ir truputeli knygubuvau prisiskaites.. o dabar, seip neforma.... kartais skinova apranga, arba seip juoda...

[
 
Koshka21Data: trečiadienis, 2008-09-17, 10:52 PM | Message # 35
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
kaip pasake vienas labai geras zmogus,plagiatoriai.
As esu mates tokiu....

Mmmm, o kaip nematyt, jei tokių daugumą. Tu pabandyk tokį gilesnį, vyresnį, brandesnį žmogų, linkusi į gotiką kurnors sutikt biggrin
Quote (Cilisev)
beto,dauguma ju patys sau prikuria ta juoduma,issigalvoja tai ko nera

Ničė rašė, jog žmogus pats save "kankina", kad savo akyse atrodytų dar blogesnėj padėtyj negu yra ir kad gautų didesnį kitų žmonių pasigailėjimą, užuojautą...
Quote
Vistiek aš nemanau, kad žmogus turi gimti gotu. Jį tai turi įtakoti. Jeigu Jis gyvens tarp tokių žmonių kaip Jisai pats, tai Jis ir netaps neformalu ar pan.

Buna žmonių, kurie gimsta, auga ir žino ko norį, žmonių kurie jau turi savo idealus ir moralinius principus, o yra tokių, kurie neapsisprendžia ir, kaip sakoma, negali atrast save. Tai tie, kurių įsitikinimai maždaug nekinta - grubiai tariant "gimsta gotais", kiti ""tampa"".


http://public.fotki.com/Jewellery/

Žinutė redaguota: Koshka21 - trečiadienis, 2008-09-17, 10:53 PM
 
Koshka21Data: trečiadienis, 2008-09-17, 11:02 PM | Message # 36
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Aš visada išsiskyriau iš kitų. Būtent gotus pastebėjau būdama 14, poto apie juos pamiršau metams ir 15 metų jau pradėjau gylintis, klausytis muzikos, rengtis ir bendraut su jais..

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Kada tapote "apsesti" gotikos?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Dark-Reality © 2024