Šeštadienis, 2024-04-20, 1:45 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Kokia Tavo diena? - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Kokia Tavo diena? (Pokalbis prie butelio degtinės.)
Kokia Tavo diena?
wormazzData: Penktadienis, 2008-08-01, 10:02 PM | Message # 1
Žinovas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save89
Statusas: Offline
Štai Jums pamąstymas. Kas yra kiekviena mūsų diena? Kokia ji? Ar kada pagalvojote, jog gyvenate tik vieną kartą, o visa žmonija tėra intelektualūs gyvūnai, kurie (o ypač dauguma), nieko gero nepadarę, galiausiai supūva po žeme ir vėl lyg niekur nieko... O mes pykstamės, pavydime, nekenčiame, kerštaujame (ypač aš taip seniau), pjudomės... Arba siekiame būt aukštesni, turtingesni už kitus... O galiausiai kokie bebūtųme, supūvame kartu su visuomenės padugnėmis, giliai po žeme. Taigi, kokia tokios elgsenos prasmė? Aplamai, kokia dualizmo mechanizmo prasmė, jeigu abi pusės anksčiau ar vėliau garmės velniop žemėn. Supus kaip mėšlo kupeta ir neliks NIEKO.
Galbūt, reikėtų atsisakyti kvailų principų ir žiūrėti, kaip nugyventi šią, vienintelę dieną taip, jog senatvėje nebūtų gaila, kad praleidome velniop ir taip nebeilgą gyvenimą...
Argi nebūtų geriau, jeigu visi gyventų draugiškai ir vieningai, siekdami, jog šią dieną, mes nugyventume taip, tarsi ji būtų paskutinė. O ji iš dalies, ir yra paskutinė. Ji praėjo ir nebeatsikartos niekada. Mes pasenome viena diena. Nusidėvėjome. Žengėme žingsnį supuvimo link, tikrąja šio žodžio prasme.
Argi nebūtų gražu, jeigu gyventume su idėja. Ne savanaudiškai, o taikiai ir dvasiškai, siekdami kiekvieną dieną, padaryti vienintele ir nepamirštama.
Argi nebūtų teisinga, jeigu atleistume savo skaudintojams, niekšams ir dvasios ubagams už jų kaltes ir "sėstume kartu už vieno stalo", begvildendami pilnaverčio gyvenimo klausimą? Gal jau geriau pamilti visus, net ir priešus. Nes, juk visi esam ne kas kitas, o tik ta pati mėšlo kupeta, kuri turi keistą savybę - pūti. Visi supūsime, nėra kur bėgti. Nepadės mums, nei Gotai, nei Bill'as Gates'as, nei Jėzus Kristus.

Taigi, ką daryti, jeigu ateitis neišvengiama? JŪSŲ MINTYS


De vermiis mysteris...
 
ravenData: Šeštadienis, 2008-08-02, 2:07 PM | Message # 2
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
tokios globalinės idėjos...na kol kas mes dar ne pūname...) nors nežinai nei dienos nei valandos...deja pasaulio perdaryti ,manau nepavyks, todėl, manau reikia elgtis taip, kaip pačiam atrodo teisinga...o šiaip gyvenime kartais nėra ko ieškoti kažkokios prasmės...mes patys suteikiame jam prasmę, pagal norus ir galimybes...kosminiu požiūriu...tai...na man patiko vienas dzen budistinis koanas...vienas jaunas vienuolis paprašė vyreniojo pasakyti jam ną kaip ir pamokslą...tas pabeldė į medį...paklausė -supratai? jaunuolis sako - ne... vyresniysis - tu pavalgei? jaunuolis : -taip...Vyresnysis: -tai eik išsiplauk lėkštę... jaunuolis nušvito...bet kuriuo atveju mes tiesiog atliekame savo vaidmenį...)

ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: Šeštadienis, 2008-08-02, 2:12 PM | Message # 3
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
na aš pritariu raven,
su tokiais globaliniais prasmės ieškojimais ir išprotėti galima.
Visi žinom ,kad mirsim,taip jau yra.Pats pasakei ,ateitis neišvengiama,tad papraščiausiai reikia gyventi toliau,o ne laukti ir bijoti to galo.


imagine...
 
NordData: Šeštadienis, 2008-08-02, 2:41 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Quote (wormazz)
Taigi, ką daryti, jeigu ateitis neišvengiama?

Kaip ir pats sakei - gyventi, kad nereiktų gailėtis.
Tačiau toks gyvenimas nereiškia, kad reikia su visais draugauti, visus gerbti, visus mylėti. Šis milžiniškas gerumo protrūkis prie gero nepriveda. Reikia juk kartais jausti ir pyktį, ir savo galią. Žmogus privalo savo gyvenime nors kartą pajausti jausmus, kuriuos gali jausti. Tai leidžia pajausti tikrą gyvenimo skonį, o ne paviršutinišką egzistenciją.
Sutinku, kad atleidimas yra vienas iš dvasinės pusiausvyros elementų. Tačiau net atleidus nebūtina bičiuliuotis.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
BlackSisterData: Šeštadienis, 2008-08-02, 2:53 PM | Message # 5
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
siandien diena sunki ir ilga... ir kazkaip netokia... nes teko jau pabut baznycioj... o tuoj vaziuosiu gert biggrin

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
NordData: Šeštadienis, 2008-08-02, 2:57 PM | Message # 6
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Sesyte, o tu paskaitei apie ką tema?

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
BlackSisterData: Šeštadienis, 2008-08-02, 3:03 PM | Message # 7
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
as skubejau... sorry biggrin nu skaiciau tik iki puse biggrin

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-08-02, 3:48 PM | Message # 8
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Ka daryti...ka daryti..Gyventi ir zengti i prieki ,o ne stoveti ir mastyti kada kur ir y kuria puse zengti...

LIT HOATH MAD *
 
VelionaData: Šeštadienis, 2008-08-02, 4:03 PM | Message # 9
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
that's right cool

imagine...
 
wormazzData: Sekmadienis, 2008-08-03, 1:08 AM | Message # 10
Žinovas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save89
Statusas: Offline
Quote (Dominus_terran)
Ka daryti...ka daryti..Gyventi ir zengti i prieki ,o ne stoveti ir mastyti kada kur ir y kuria puse zengti...

Nu tu teisus. Bet galima kartais ir globaliai pamąstyti biggrin


De vermiis mysteris...
 
NordData: Antradienis, 2008-08-12, 7:44 PM | Message # 11
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
O kam mąstyti globaliai, jei apie tave visi nemąsto?
Kam gelbėti žmoniją, jei vis tiek neišgelbėsi?


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Antradienis, 2008-08-12, 8:07 PM | Message # 12
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Quote (Nord)
O kam mąstyti globaliai, jei apie tave visi nemąsto? Kam gelbėti žmoniją, jei vis tiek neišgelbėsi?

O jeigu visi eitu sokti nuo tilto?Tu irgi eitum,nes tai daro visi arba bent dauguma? smile
Taip,tu visiskai teisi,visu nepakeisi ir neisgelbesi,taciau bandyti,stengtis tikrai verta,kadangi pasaulis praktiskai ir laikosi ant tokiu zmoniu,kurie bando kazka padaryt,bando pakeist pasauli,gelbeti zmones wink


Cogito ergo sum
 
NordData: Antradienis, 2008-08-12, 8:12 PM | Message # 13
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
O jeigu visi eitu sokti nuo tilto?Tu irgi eitum,nes tai daro visi arba bent dauguma?

Aš ne idiotė.

Quote (Cilisev)
Taip,tu visiskai teisi,visu nepakeisi ir neisgelbesi,taciau bandyti,stengtis tikrai verta,kadangi pasaulis praktiskai ir laikosi ant tokiu zmoniu,kurie bando kazka padaryt,bando pakeist pasauli,gelbeti zmones

Šiuo klausimu aš esu visiška pesimistė. Na kiek gi tų žmonių stengiasi dėl geresnio likimo... Palyginus su likusiais tikrai nedaug. Stengtis gal ir verta, bet netikiu, kad jie gali ką nors globaliai pakeisti. Neįmanoma. smile


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
wnpxData: Antradienis, 2008-10-21, 2:05 PM | Message # 14
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save21
Statusas: Offline
Jei gyveni tam,kad supūtum,tai ir pūni jau dabar.
Ir man kažkaip dzin kas pus man iš šonų,kunigas su poetu ar bomžas su politiku.
Idomu,kas sugalvojo šitą posakį "...nugyventi šią dieną,tarsi ji butų paskutinė...".Jis man atrodo beviltiškas.Ka dauguma darytų paskutinę diena?
Atleistų priešams,padėkotų draugams,pagaliau duotų elgetai litą,nuvažiuotų i disneilendą,trumpai tariant "sudėliotų visus taškus ant i". O tada...
Tada ateitų rytojaus diena,ir..?Ka daryti su ja?Kokius dar taškus dėlioti???
Neverta dalinti gyvenimo.Geriau jau visą jį gyventi tarsi jis būtų pirmas ir paskutinis,nes taip tikriausiai ir yra.

Added (2008-10-21, 2:05 Pm)
---------------------------------------------

Quote (Nord)
Šiuo klausimu aš esu visiška pesimistė. Na kiek gi tų žmonių stengiasi dėl geresnio likimo... Palyginus su likusiais tikrai nedaug. Stengtis gal ir verta, bet netikiu, kad jie gali ką nors globaliai pakeisti. Neįmanoma.

Sakai neįmanoma...Buvo toks Jėzus,kuris pasistengė ir uždėgė (ar priminė) tai,kas pasaulį pakeitė gana pastebimai.Ką iš to padarė kiti - tai jau jų sažinės reikalas ir atskiras klausimas.


я прямо улыбаю лицо...
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-10-22, 5:22 AM | Message # 15
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
wnpx, Visiskai tau pritariu,auksiniai zodziai smile
Isties,reikia ziureti ne i kitu gyveimus,o i savo smile Jeigu manyti,kad visvien mirsi,tai mirt jau dabar pradesi ir nereikia apie "pabaiga" galvoti daznai,geriau gyventi ir dziaugtis gyvenimu,o kai ateis laikas,tuomet ir galima bus pafilosofuoti wink


Cogito ergo sum
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Kokia Tavo diena? (Pokalbis prie butelio degtinės.)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024