Ketvirtadienis, 2024-03-28, 1:30 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jūsų sapnai - Page 3 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų sapnai
Jūsų sapnai
ravenData: Sekmadienis, 2008-07-13, 4:04 PM | Message # 31
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
kaip tau gerai...))) o man, matyt, kaip pastebėjai, kitokie geismai galvoje...bet gal kada nors dar susapnuosiu...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
BlackSisterData: Sekmadienis, 2008-07-13, 4:16 PM | Message # 32
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
na zinai cia jau mano kunas taip veikia... kazkiek laiko praeina ir automatiskai tokius sapnus sapnuoju... na kai kada gerai, o kada ne... nes buna tokie realus te sapnai ir atsibundi irgalvoji kas cia buvo arba nori bet negauni smile

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
ravenData: Sekmadienis, 2008-07-13, 4:31 PM | Message # 33
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
kiekvienas turi savo mažų problemėlių ir džiaugsmelių... kiekvienas yra individualybė...beje žinai kalbant ne visai apie sapnus bet...na gal vizijas...keletą turėjau...rodos sapnuoji atvirom akim...viena buvo apie...na ką aš galiu padaryti kad man taip vis...velnią...na jis kažko manęs prašė, aš mandagiai atsisakiau...bet paskui prasidėjo linksmoji dalis...man sako - ach ne iš pradžių pripažino, kad neblogas jaunas žmogus... paskui sako eikite jaunas žmogau...ir prasidėjo - toks, supranti skrydis neskrydis...apačioje gimė ir gęso galaktikos, ir toks visų pirma laisvės visiškos laisvės pojūtis ir laimės...))) paskui sako -džiaugiuosi, jaunasis žmogau jus dabar matote kad šėtonas tai ne vien tik blogis...savotiška...))) turiu pasakyti, kad aš nei satanistas, nei ketinu juo tapti...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: Sekmadienis, 2008-07-13, 4:41 PM | Message # 34
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
kaip įdomu.
visai nieko sapninką būtų įsigyti,
kartais sapnai atspindi pasąmonę


imagine...
 
BlackSisterData: Sekmadienis, 2008-07-13, 4:58 PM | Message # 35
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Raven net ir setona matai smile nu tau tikrai neliudna ir dar tokie sapnai fantastiski grazus...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
ravenData: Pirmadienis, 2008-07-14, 9:00 AM | Message # 36
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
tai kad čia nesapnas -čia na kaip sapnuoti atmerktom akim -nemiegant...beje, jei kalbant apie įšvaizdą ir visą kt. tai pas mane jis atėjo kaip Volandas...na tai jo forma, kuri man turbūt labiausiai simpatiška...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: Pirmadienis, 2008-07-14, 10:53 AM | Message # 37
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (Veliona)
visai nieko sapninką būtų įsigyti,
kartais sapnai atspindi pasąmonę

sudas tie sapninkai. kiekvienas giedoja skirtinga dainele apie ta pati simboli wacko
na papasakosiu ir as sapneli, kuris labai aiskiai isliko mano atminty:
Naktis, gamta. Sedziu prie ezero, stebiu dangu, kitoje ezero puseje vykstancia zemdirbiu svente ir staiga is naktinio dangaus ima leistis 7 saules ant zemes. Na aisku kaip ir kiekvienas smalsus zmogus galvoju, jog reikia nueiti ir pasiziureti. Cia ir prasideda pats smagumas: einu palei ezera link tilto ir igriunu i kazkoki tuneli, kuriuo nuciuoziu kazkur i pozemines katakombas. Jose pradedu metytis, ieskoti isejimo, kai is salia esanciu balu issoka keisti padarai [pagal isore kazkodel labai asocijuojasi su vilkolakiais] ir pradeda mane vaikytis. Tokiu gaudyniu metu ibegu i didele sale, kurios grindys yra uzpiltos vandeniu [~50-70cm gylio]. Iejus i sia sale dingsta visi mano persekiotojai ir tos sales centre is mazo kupsto ima staigiai augti juodas, purvinas, sliuziskas medis. Prieinu paziureti is arciau - pastebiu jog medis ima keisti pavidala i moteri [jokios erotikos, paprasta moteriske]. Priejus dar arciau - pajuntu siai moterei dieviska meile, artuma, siluma, ilgesi. Prieinu ja apkabinti ir ji apkabina mane. Uzsimerkiu, pamatau akyse tas 7 saules ir prabundu depresuhoj. vat :]
jei detaliau prisiminsiu dar koki idomesni - parasysiu :]


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
ravenData: Pirmadienis, 2008-07-14, 1:02 PM | Message # 38
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
Serpent oho įdomus sapnas...įdomu..tos 7 saulės -kažkaip simboliška...beje kažkada sapnavau labai panašiai apie požemį...na mane ten įmetė sušert kažkokiems padarams...trupti pabuvus ten, jie pradėjo iš kampų lysti...na turiu paskyti, kad tuomet iaš į kažką pavirtau...negaliu pasakytiį ką ir tikslai pasakyti ką aš ten dariau, bet tieji žmomnių ėdika panikoje išsilakstė.

ką čia daug kalbėti...)

Žinutė redaguota: raven - Pirmadienis, 2008-07-14, 4:41 PM
 
SerpentData: Antradienis, 2008-07-15, 0:34 AM | Message # 39
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
kitas sapnas:
Stoviu prie VU rumu [salia prezidenturos] ir tipo vyksta studentu mitingas kazkoks. Padaryta scena, o ant jos dainuoja juodaodziai. Dainuoja kazkokia keista daina[?], kratosi ir is burnos putos eina, kol galiausiai pas pagrindini vokalista is burnos pradeda sunktis ruda mase ir galiausiai islenda didele lerva ;] po to visa mase zmoniu[studentu?] pradeda lyg kunais vibruoti. na as is sleikstulio kazkur nueinu ir atsirandu automobilyje ant greitkelio. vaziuoju. apsidairau aplink - leidziasi horizonte kruvina saule, aplink zeme juoda, isdeginta. is sonu atsiranda 2 gigantiski demoniskos[?] kilmes padarai ir kairysis man taria: "nebijok, as tavo brolis" ir is desines puses prataria "nebijok, as tavo dede[???]" ;] sapno pabaiga ;]
va tokios va shyzos ;]


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
RomanceAnonimeData: Antradienis, 2008-07-15, 1:07 AM | Message # 40
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save51
Statusas: Offline
Mm, kokios gimines.. happy Kokia tavo nuomone juodaodziu atzvilgiu? Kazkaip neteko niekad ju sapnuot.
 
ravenData: Antradienis, 2008-07-15, 8:32 AM | Message # 41
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
Tikrai linksmas sapnas, Serpent...)))

ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: Antradienis, 2008-07-15, 12:09 PM | Message # 42
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
raven, tai pas man kas antra nakti panasus ;]
RomanceAnonime, jokia.


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
BlackSisterData: Ketvirtadienis, 2008-07-17, 2:32 PM | Message # 43
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
taip as siandien kazkoki siaubiaka sapnavau, bet nepamenu, nes mane pazadino lietus...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
ravenData: Penktadienis, 2008-07-18, 10:56 AM | Message # 44
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
o aš dabr irgi kažko sapnų neprisimenu...žinau, kad kažką vaizdžiai ir realistiškai sapnuoju, o paskui nieko neprisimenu...užpraitą naktį tik paskutinius vaizdus atsimenu, kad visi labai pasipuošę -ne či tiesiogine ta žodžio prasme ėjo į muzikinį teatrą...o suknelės...o deimantai...o moterų makiažas...bet tik ne į kauno ir ne į Vilniaus, taigi, nežinau kur ir aplamai gal kokioj 19 a pabaigoje -na pagal drabužius...

ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: Penktadienis, 2008-07-18, 2:19 PM | Message # 45
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
siandien tooooooooooookia shyza sapnavau...kad geriau nepublikuosiu wacko

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Jūsų sapnai
Search:

Dark-Reality © 2024