Ketvirtadienis, 2024-04-18, 4:57 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Draugystė tarp vyro ir moters - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: BlackSister, Nord  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Draugystė tarp vyro ir moters
Draugystė tarp vyro ir moters
NordData: Šeštadienis, 2008-04-12, 1:57 PM | Message # 16
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Yra ne vienas pasirinkimo variantas. Be abejo su savo pasekmėmis.

Visų pirma, galima pamėginti tame žmoguje išvysti potencialų partnerį, atrasti naujus ar bendrus pomėgius, kurie padėtų dar geriau pažinti vienas kitą. Kartais tai iš tiesų pasiteisina.
Ne iš karto kaip kam nors gali atrodyti, o iš lėto. Palaipsniui gal atsiranda abipusė simpatija.

Visų antra, įsitikinus, jog rimtesnių santykių kurti nepavyks ir net nesinori to pradėti, reikia galutinai išsiaiškinti tarpusavyje. Iš pat pradžių išsakytos mintys, spėjimai, lūkesčiai ne taip supainioja žmones, jų jausmus. Svarbiausia, kad tada kiekvienas asmuo žino kas vyksta, ko reikia ir negalima tikėtis.

Manau, kad blogiausias koks gali būti elgesys - tai pasinėrimas į daugiau nei draugystę su žmogumi, kurį sunku įsivaizduoti savo partneriu. Savęs apgaudinėjimas, jog gal visa ši draugystė pavirs į tikrus ir abipusius jausmus kankina. Ir kankina ne vieną asmenį, o abu.
Anksčiau ar vėliau vis viena reikės tokius vienpusės simpatijos santykius nutraukti. Ir labiausiai kentės tas, kuris puoselėjo viltis ir patikėjo, kad jos jau pradėjo pildytis.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-12, 2:23 PM | Message # 17
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,as suprantu,bet pvz. jeigu tu nenori kazko daugiau,tau gerai taip kaip yra dabar,kad jus esate tiesiog draugais,o tas zmogus nori daugiau,jam jau neuztenka vien draugystes ir draugisku santykiu,ka daryt tuomet?Pasakyt tokiam zmogui,kad tu nenori kazko daugiau?Bet tai gali ji iskaudint ir santykiai gali pakrypt i blogaja puse.Ka daryt,jeigu norisi buti vien draugais ir nesinori prarasti drauge,bet buti kazko daugiau nesinori visiskai?
O man buvo ir tokiu situaciju,kai geriausios drauges prisipazinejo man meile,nuosirdziai ir tikrai inojau,kad jos nemeluoja.Taciau as i jas ziurejau tik kaip i drauges,daugiau kazko tikrai nenorejau.Kaip itikint toki zmogu,kad nenori daugiau,kad tokiame zmoguje matai tik drauge?Kaip pasakyt,paaiskint jai taip,kad toks zmogus nesupyktu,nepasijaustu atstumtu ir panasiai?


Cogito ergo sum
 
NordData: Šeštadienis, 2008-04-12, 2:38 PM | Message # 18
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Šia tema kalbu labai atsargiai, kartais net parinkdama žodžius (ko paprastai nebūna), nes pati esu išgyvenusi tokią situaciją. Ir niekada daugiau gyvenime nieko panašaus nenorėčiau. Man pasipainiojo tikrai sunkus žmogus. Ne charakterio prasme, o savo savybėmis, mintimis, savo keista logika. Kaip draugas jis tikrai atsidavęs, nuoširdus. Tiesiog geras žmogus. Tačiau viskas pakrypo blogąja linkme, kai sužinojau, jog aš jam ne tik draugė. Tada ir iškilo klausimas "o kas dabar?".
Nebūsiu gera patarėja, nes, kad ir kaip stengiausi švelninti situaciją, viskas baigėsi visiškai ne taip. Ir tik todėl, kad norėdama gero, pabandžiau įžvelgti kažką daugiau. Todėl ir sakau, kad "geri darbai" kartais savyje slepia pražūtį.
Dabar kai pagalvoju, geriausias variantas ir buvo viską išsiaiškinti absoliučiai nieko neslepiant. Paprastai tai tikrai padeda. Ir kentėti niekam nereikia, ir draugų neprarandame.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-12, 3:03 PM | Message # 19
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,bet zinai,viskas priklauso gi nuo pacio zmogaus,kaip jis tai gali prrimti ir suvokti.Kas zino kaip jam gali pasorodyti bandymas paaiskint.Jis gali suprasti,o gali ne,pasijautes atstumtu ir panasiai,tuomet draugyste irgi gali baigtis,nors ir nenorejai nieko blogo
As suprantu,kad tikiuose reikaluose patarimo ieskoti nereikia,cia reikia vadovautis tik savo mintimis ir nuojauta,daryt taip kaip manai yra teisina.


Cogito ergo sum
 
AstarteData: Šeštadienis, 2008-04-12, 3:13 PM | Message # 20
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save19
Statusas: Offline
Man šiaip buvo tokia situacija su žmogumi, kuris dabar man yra geriausias draugas.

Kažkuriuo metu, prisipažino jis man, kad mato mane, ne vien kaip draugę. Po to buvo gan sunkus metas, kiek atšalom viens nuo kito, nes aš nenorėjau nieko padaryt, kas įskaudintų jį, bet tuo pat nenorėjau suteikti jam kokių kvailų vilčių. Buvo gan nemažai rimtų pokalbių ta tema, sunkoka buvo, bet su laiku mes susitaikėm su tokia situacija. Kažko daugiau troškimas praėjo tačiau to dėka sustiprėjo mūsų ryšys kaip draugų. Žinau, kad turiu žmogų, kuris mane palaikys, kad ir kas man nutiks ir atvirkščiai.

 
NordData: Šeštadienis, 2008-04-12, 3:20 PM | Message # 21
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Draugystė gali baigtis, tai tiesa. Bet sėdėti sudėjus rankas ir laukti likimo malonės? Tikrai ne.

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-12, 3:37 PM | Message # 22
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,taip sudejes rankas sedet aisku negalima,tai istuacijos neisspres,taciau yra siokia-tokia baime prarasti zmogu,tad,kaip ir teisingai buvo pasakyta,reikia stengtis rinktis zodzius taip,kad zmogus suprastu ir neisizeistu

Cogito ergo sum
 
Death_roseData: Antradienis, 2008-04-15, 10:47 PM | Message # 23
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
Visiskai sutinku,isties baime yra,o ir nevisada galime buti pasiruose tokiems zingsniams.Kartais buna geriau buti tiesiog draugais nei kazkuo daugiau.

Quote (Nord)
Taip. Likti tik draugais - tai yra geriausias ir neskausmingiausias sprendimas esant vienpusei simpatijai.

Manau, kad draugais likti puiku, bet visgi nuo kivirčų ir bėdų nepabėgsi nei draugaujant paprastai, nei rimčiau..


Whatever...
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-04-16, 0:22 AM | Message # 24
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Death_rose, Tai nebuna draugystes ir santykiu be isbandimu,tai normalu....Dragyste be isbandimu-tai ne draugyste,o mogus paprasciausiai tavo pazistamas yra smile

Cogito ergo sum
 
VelionaData: Ketvirtadienis, 2008-08-07, 9:36 PM | Message # 25
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Teisingai čia Cilisev happy

imagine...
 
BlackSisterData: Ketvirtadienis, 2008-08-07, 9:41 PM | Message # 26
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
as pasakysiu taip... draugyste yra ir bus... turiu pora draugu ir jie man tik draugais gali but ne daugiau... o jei kivircai kyla ar vienas isimylejo i kita ar atvirksciai, tai geriausia kalbet ilgai ir nuosirdziai, kad is tave isgirstu, o ne nuo kazko kito, nes gali baigtis blogai...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Blinded_soulData: Pirmadienis, 2008-09-15, 0:29 AM | Message # 27
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save115
Statusas: Offline
turiu draugiu daug su kaupu ir net viena is ju geriausia drauge sukuria apie belokokius bbius ir pzdas galiu paneketi xD priklauso koks tu esi, ka matai kitos lieties atstove(a)... ;P

[
 
esoteric3443Data: Penktadienis, 2010-05-14, 10:57 PM | Message # 28
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save14
Statusas: Offline
Galima, pavyzdžių apstu aplinkui.

ir staiga viskas padingo. ;| užknisa
 
RuskaData: Pirmadienis, 2010-05-17, 1:24 PM | Message # 29
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save66
Statusas: Offline
Maždaug pasiskirstę po lygiai - apstu pavyzdžių, kad draugais būti įmanoma, lygiai taip pat daug pavyzdžių, kai Tik draugas tampa NEBE TIK draugu. Manau, daug kas priklauso ir nuo žmonių, ir nuo aplinkybių.

Susiprotėk, o Širdgėla, prisėsk, raminkis.
Šaukeisi Vakaro; tai šit jo artuma:
Atmosfera tamsi nuleis ant miesto miglą,
Ramybę kam, kam liūdesį paskleisdama.
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Pamąstymai » Draugystė tarp vyro ir moters
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Dark-Reality © 2024