Ketvirtadienis, 2024-04-25, 2:49 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Tattoo. ką apie tai monuote... - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Tattoo. ką apie tai monuote...
Tattoo. ką apie tai monuote...
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:43 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ka gavuojate apie tattoo? ar noretumete? kodel ir kur? o gal jau turite? kur? ir ka reiskia? P.S jo zinau kad daug klausimu, bet prasau atsakyti... aciu....

Cogito ergo sum
 
judasData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:14 PM | Message # 2
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
tatto darosi tie kurie nesugeba jokiais kitais budais isreiksti saves.
 
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:36 PM | Message # 3
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,tai netiesa,tikrai netiesa.Tattoo jau buvo zinoma nuo zmonijos pradzio,netgi seniviniame egipte jau buvo tattuiruotes.O kaip gi del indenu?Nors isties sutinku,kad tattoo,tai irgi savotiskas saves isreiskimas,tik senuu amziu zmones tai darydavo kazkokias tikslais,o ne siaip sau

Cogito ergo sum
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:39 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Man tai yra grazu visai noreciau tatto.

LIT HOATH MAD *
 
judasData: Šeštadienis, 2008-04-05, 8:39 PM | Message # 5
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
na as apie siuos laikus kalbu. o senoveja tai tatto daug kam buvo kaip atpazinimo zenklas genties,klano,kastos.
 
Ledi_LacrimaeData: Sekmadienis, 2008-04-06, 0:19 AM | Message # 6
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save46
Statusas: Offline
Aš noriu tattoo, bet tai nereiškia, kad nemoku savęs išreikšti kitais būdais. Man tai yra gražu, pati tattoo man turi kažką reikšti. Auskarai taip pat turi reikšmę, jie dažniausiai pažymi skaudų išgyvenimą palikusi randą sieloje, o kai jis perkeliamas į kūną tiesiog pasitraukia iš sielos
 
NordData: Pirmadienis, 2008-04-07, 7:26 PM | Message # 7
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Tatuiruotės visai nieko, patinka. Tik jas reikia kruopščiai rinktis.
Esu nusiteikusi priešiškai tik prieš viso kūno marginimą ar labai didelių tattoo darymą. Štai tai man jau yra ne tik negražu.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Death_roseData: Pirmadienis, 2008-04-07, 8:08 PM | Message # 8
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Žiūrint kur ir kam. Vieniems gražu, kitiems savotiškai gražu, o kitiems netinka. Šiaip nežinau. Tatoo daryčiau nedidelę ir ant kojos tikriausiai, kaangi ji iki pat mirties ir po Jos kol kūnas išdžius arba bus sudegintas.. ;]

Whatever...
 
CilisevData: Antradienis, 2008-04-08, 1:33 PM | Message # 9
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Man rgi labai patinka tattoo,laikau tai menu.Greitu metu irgi darysiuos tatuiruote,norisi drakono....

Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Antradienis, 2008-04-08, 5:07 PM | Message # 10
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
mmmm drakonas cool ir man patinka,planuoju apie 3 turėt,nedidesnes už cizu pakelį

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-04-09, 12:55 PM | Message # 11
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,o as atvirksciai,kazkakip norisi per visa nugara,panasiai kaip Jakudzos tattoo,tik aisku tai kainuoja labaidaug,o ir darytis tokia tattoo reikes turbut puse metu smile

Stai ka turiu omeny:




Cogito ergo sum
 
AutopsyData: Pirmadienis, 2008-04-28, 1:19 AM | Message # 12
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save74
Statusas: Offline
Turiu dvi tattoo. Kaip jos atrodo ir reiksmiu nesakysiu, nes man tai yra pernelyg asmeniska. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai yra zenklai reiskiantys pacia mane.

Quote (judas)
atto darosi tie kurie nesugeba jokiais kitais budais isreiksti saves.

gal galetum pagrist savo nuomone?, nes as jos nesuprantu.

Quote (Cilisev)
Greitu metu irgi darysiuos tatuiruote,norisi drakono....

Siulyciau nesidaryti, nes drakonau, kaukoles, skorpionai ir kt. panasus simboliai tapo labai banalus. Pagalvok ar nori sutikti dar kruva vyru su drakonais ant nugaru.

P.s. Noreti nedraudziama, darytis taip pat, bet turkit omeny, kad jos isliks ir tada kai jums rupes tik jusu anuku karjera ir mezgimas. (isivaizduokit bobute issitaturavusia (2008m. buvusias) madingasiais kaukolytes ant rankos trumpom rankovem, savo solidaus jubiliejaus proga sedincia pries kruva giminaiciu ir draugu, ar gi neatrodo juokinga, kvaila ir ar nekelia gailescio?)


christians to the lions
 
BlackSisterData: Antradienis, 2008-04-29, 7:44 AM | Message # 13
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
as irgi turiu tattoo ir nesigailiu kad padariaui ir darysiu dar viena tattoo.... o del senatves tikrai nepergyvenu, nes taip ar taip nematys neks tuos tattoo tik mano antra puse matys ir zinos apie ja... Kuria as tattoo turiu jinai pilnai mane atsisipindi, tai yra dalis kaukes, jei tiksliai apacia iki noses ir super atrodo... o visa kauke reiske hanibalizma, tai pas mane yra puse, tai vat... as esu pusiau zveris ir zmogus, kuris isgyvens bet kokiu budu...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
BlackSisterData: Antradienis, 2008-04-29, 7:51 AM | Message # 14
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Cilisev - del drakono tikrai pagalvociau, nes jau neidomu... per daug zmones turi drakonu ir kas svarbiausia ar ta tattoo atspindes tave!!! tavo gyvenima ir esybe... cia yra svarbiausia... grozis tai dar neviskas...

Quote (Autopsy)
madingasiais kaukolytes ant rankos trumpom rankovem, savo solidaus jubiliejaus proga sedincia pries kruva giminaiciu ir draugu, ar gi neatrodo juokinga, kvaila ir ar nekelia gailescio?)

sutinku pilnai, nes nemalonu tiesiog butu sedet salia, pagalvotu dar koks- ia norkomane buvus, ar kalejime sedejus ar dar kazka...


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
AguData: Antradienis, 2008-04-29, 9:25 AM | Message # 15
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Quote (Ledi_Lacrimae)
Auskarai taip pat turi reikšmę, jie dažniausiai pažymi skaudų išgyvenimą palikusi randą sieloje

Hm pirma karta girdziu..Mano nuomone tai netiesa


I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Tattoo. ką apie tai monuote...
Search:

Dark-Reality © 2024