Penktadienis, 2024-04-19, 10:56 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Jusu Kunas - Page 7 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Jusu Kunas
Jusu Kunas
NordData: Pirmadienis, 2008-07-28, 5:45 PM | Message # 91
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Manęs nekankina sąžinės priekaištai.
Bet neteigiu, kad jos neturiu.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
BlackSisterData: Pirmadienis, 2008-07-28, 6:04 PM | Message # 92
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (raven)
juk jis visai nebūtinas, tiesa? svarbiau nesakudinti, negu skaudinti o paskui jausti sąžinės priekaištus

Tiesa raven, kaip tu graziai pasakiai...


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
ravenData: Antradienis, 2008-07-29, 9:51 AM | Message # 93
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na ne žinau čia gal offtopic...bet norint man diskutuot su Nord reiktų knisti taip giliai ir lysti į tokią tamsą...na net nežinau...iš tiesų prieš pradedant diskutuoti, net nelabai žinau kas tai yra...na jei tai laikysime kokių tais dievo įsakymų laikymusi, tai turiu pasakyti, kad viduje jie yra man svetimi...kalbant apie vidinį pasaulį...deja ten tokia tamsa...suprantu, skamba pakankamai linksmai...bet...mano garbės reikalas ir etikos neleisti jai pasireikšti...savo protu aš suvokiu, kad tai yra per daug destyruktyvu...ir visai nenoriu tapti kokio nors beprotnamio pacientu...))) todėl reika tą vidinį žvėrelį kontroliuoti...na kaip čia dar parašyti...supranti, Nord ,na nėra pas mane tų vidinių barjerų...kažkokių saugiklių...nežudyk ten ir panašiai...na nėra...žinau, kad galėčiau tai daryti pakankamai šaltakraujiškai...Kitas dalykas ar to reikia? pasaulis ir taip pilnas kančios...kam didinti...tai prieštarauja etikai ir garbei...be abejo kaip ir tokių poelgių pasekmių suvokimu, tačiau tai tikrai nėra pagrindinė priežastis...žiūriu aš į savo tamsą ir kartais matau būtybę, kuri juokiasi, kai griūva miestai žūva žmonės...šimtais tūkstančių...o ji juokiasi...ir maitnasi tom mirties emanacijomis...nenoriu būti toks. tai asmeninis apsisprendimas...taigi sąžinės problema yra pkankamai sudėtingas klausimas...žinoma tokie dalykai fgal tik bepročio vizijos...nesvarbu...tatai mano asmenybės dalis...)

ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: Antradienis, 2008-07-29, 11:03 AM | Message # 94
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
gal turi žudiko genų?;D

imagine...
 
ravenData: Antradienis, 2008-07-29, 12:25 PM | Message # 95
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
kadaš žinočiau Veliona, kas aš žinočiau...iš kokių ten genų susirenka tas mano genofondo puzlis...))) taigi - atėjo valdžia, nespėjau pabaigt...ar tokia pasulėjautą galima p[avadinti sažinės turėjimu -aš tiesiog nežinau...beje kaip buvau mažas vaikas man labai patiko mušti muses lauke...tiesiog dėl to kad žudyčiau...))) buvau blooogas...))) t.y. neturėjau šiuo metu igytų etikos ir moralės sampratų...

Added (2008-07-29, 12:25 Pm)
---------------------------------------------
beje turint omenyje tai kas man atsitiko vėliau, tai kad daug kartų atrodė kad va imsiu ir padvėsiu...galima kalbėti ir apie karmos veikimą online...sukėliai kančią -še tau atgal...na iš tikrųjų tai nieko tokio baisaus...anot nyčės, kas neužmuša užgrūdina...nors beabejo buvimas nuolatinėje kančioje galėjo atsiliepti formuojantis charakteriui...na žodžiu - čia galima kapstytis giliai, bandyti iškasti kvadratinę šaknį (kaip anekdote apoe Petkos egzaminą) ir nieko tikro ir aiškaus taip ir neatkapstyti... biggrin


ką čia daug kalbėti...)
 
VelionaData: Antradienis, 2008-07-29, 2:13 PM | Message # 96
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
O,papasakok apie petkos egzaminą ;D

imagine...
 
NordData: Antradienis, 2008-07-29, 5:25 PM | Message # 97
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Quote (raven)
na jei tai laikysime kokių tais dievo įsakymų laikymusi

Ne, ne ir dar kartelį ne.
Galbūt dievobaimingieji sąžinę ir sieja su dievu, įsakymais, dogmomis. Galbūt jie mano, kad sąžinė yra slypinti dievo kibirkštėlė žmogaus sieloje.
Bet aš to niekaip negaliu vertinti. Man tai niekaip nė pro niekur nesiriša.

Quote (raven)
kalbant apie vidinį pasaulį

Demoniškasis.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
BlackSisterData: trečiadienis, 2008-07-30, 11:41 AM | Message # 98
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (raven)
...žiūriu aš į savo tamsą ir kartais matau būtybę, kuri juokiasi

kazkur man tai viska pazysta ka Raven tu parasiai... o kad reikia ta butybe kontruoliuot kuri yra viduje, tai jau 100%... pvz: jei as pamatau kazkoki zmogu ir iskart vaizduote atsirada kazkokie kaip jis mirsta, bet kokia gali but... svarbiausia kad kraujo turi but... apie save irgi taip buna atsiranda vaizduociu...
vienu zodziu is dalies mes eseme pusiau zmones ir zveriukai biggrin o del zudiniu, as geriau patylesiu, nes as stengiuosi kuo maziau pikt ar dar kazka tokio, nes tada as save nevaldau ir galiu suzaluot kitus zmones, net artimus... man tada dzin buna kas yra salia... happy hrrr nu baisu biggrin


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-30, 2:39 PM | Message # 99
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Quote (BlackSister)
jei as pamatau kazkoki zmogu ir iskart vaizduote atsirada kazkokie kaip jis mirsta, bet kokia gali but... svarbiausia kad kraujo turi but... apie save irgi taip buna atsiranda vaizduociu...

nu jo ;D man irgi būdavo ,kad įsivaizduodavau žmones mirštant,ir save,bet nežinau kodėl net ;D


imagine...
 
BlackSisterData: trečiadienis, 2008-07-30, 3:14 PM | Message # 100
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
oi pas mane automatiskai iseina, net nereikia galvot... uztenka akimirka nepamirkset akimis ir tava as kazkur toli... bet negerai taip nes as nekuontroliuoju to, blogai... nes pas mane tokie vaizdai atsiranda net kaip vairuoju masina wacko brrr

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
VelionaData: trečiadienis, 2008-07-30, 3:16 PM | Message # 101
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
na taip vairuojant nekas

imagine...
 
BlackSisterData: trečiadienis, 2008-07-30, 3:21 PM | Message # 102
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
nu bet tfu tfu tfu dar nieko neatsitiko... happy kunas ir mintys mano durnuoja per daug jau laisvi pasidare, reikia kontroliuot save... happy

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
NordData: Penktadienis, 2008-08-01, 5:33 PM | Message # 103
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Na kam jūs išduodat savo mintis? Kartais reikia patylėti. Žmonių negąsdinti

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
BlackSisterData: Penktadienis, 2008-08-01, 5:36 PM | Message # 104
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (Nord)
Žmonių negąsdinti

Nord - vat butent kad rfeikia daugiau gasdint, kad duotu ramybe biggrin


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
NordData: Penktadienis, 2008-08-01, 5:39 PM | Message # 105
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
O kam čia buvo skirti tie gąsdinimai?

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Jusu Kunas
Search:

Dark-Reality © 2024