Penktadienis, 2024-04-26, 1:20 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Geras ar Blogas? - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Geras ar Blogas?
Geras ar Blogas?
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-05-31, 2:16 AM | Message # 1
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Kokiu zmogumi save laikote?geru,blogu?
Kaip jus supranate sias savokas?ar tai tik musu atliktu darbu etikete? ar tai daug daugiau?
Nuo ko priklauso visa tai koki mes,ar nuo isauklejimo ar nuo ko?


LIT HOATH MAD *
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-05-31, 2:37 AM | Message # 2
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Laikau save geru zmogumi,manau gerumas kyla is sirdies,o blogis tik nuo blogo auklejimo,prigimtis mus skatina buti geriems, draugiskiems ir siekti bendro darbo su kitais zmonemis...
Blogo auklejimo vaiku teko matyti, mano artimas zmogus vienas is ju,ir suprantu, kad visa tai kilo is demesio..pvz : zmogus padaro ka nors gero negauna demesio,padaro ka nors blogo iskart jam suteikiama perdetai daug demesio, taip ir tampama demesio reikalaujanciu parazitu kenkenciu kitems, kad patenkinti savo liguista ir nesveika nora buti laimingu kenkaint kitiems....Mano mineto zmogaus pavyzdziu daug,tik reik apsidairyt ir pamatyt parazitus.Manau zmogus, bet kada gali suprast ka dare ne taip ir pasikeisti y geraja puse,nevelu keistis kai suvoki ka darei ne taip.
Blogomis savybemis laikau sias : Demesio reikalavimas; Nesuvokimas,kad pasaulyje ne tu vienas; Pyktis ; Pavydas ; Melavimas.
Geros savybes butu sios: Noras suprasti kitus ir save,zodzio tesejimas,nuosirdumas...Na daug galiu rasyt apie savo gerio ir blogio suvokima, bet tai jau kekvieno individualus suvokimas ir neverta vargintis rasant, nes visada atsiras nepatenkitnu ir priestaraujanciu.


LIT HOATH MAD *
 
VelionaData: Šeštadienis, 2008-05-31, 10:27 AM | Message # 3
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Aš save laikau gera,nes tiesiog kiti mane įtikino,kad tokia esu,kad ir neigdavau ar vardindavau savo blogasias savybes.
sutiksiu su Dominus_terran,kad žmonės blogais tampa,o ne yra iš prigimties,tačiau dažnai blogosios savybės persiduoda genais.


imagine...
 
AguData: Šeštadienis, 2008-05-31, 12:29 PM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Kaip kažkas pasakė:Nėra blogų žmonių,yra tik blogi jų poelgiai,ar kažkas panašaus.

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
SerpentData: Šeštadienis, 2008-05-31, 12:48 PM | Message # 5
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
ir geras ir blogas as, priklauso nuo aplinkybiu cool

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
BlackSisterData: Šeštadienis, 2008-05-31, 4:15 PM | Message # 6
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
as irgi bunu gera bunu bloga... priklauso nuo situacijos...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
ApochristaData: Sekmadienis, 2008-06-01, 12:08 PM | Message # 7
Magistras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save125
Statusas: Offline
Na cia ziurint kaip kas vertina geri ir blogi, vienam numesti siuksle gatveje gerai, kitam blogai... Manau, kad esu geras zmogus, bent jau nesielgiu piktybiskai. Kartais buna, kad ir blogai pasielgiu, bet tai priklauso nuo situacijos... Sunku konkreciai apibrezti geri ir blogi, bet manau, kad geris yra tai, kas neatnesa kitiems skriaudos, bet velgi priklauso nuo situacijos... O tai, kokie mes, priklauso nuo auklejimo ir aplinkos...

Oh my...
 
BlackSisterData: Sekmadienis, 2008-06-01, 12:12 PM | Message # 8
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (Apochrista)
priklauso nuo auklejimo ir aplinkos...

dauguma nuo auklejimo priklauso... smile aplinka irgi turi didele itaka kaip ir draugai...


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-06-02, 4:03 PM | Message # 9
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Zinai,apie tai koks esu-spresti ne man,tegul tai daro kiti,juk jus mane matote daug geriau nei as save :)

Cogito ergo sum
 
VelionaData: Pirmadienis, 2008-06-02, 5:43 PM | Message # 10
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
taip,bet kažką vistiek gali suprasti apie save.
aš pvz. save suprantu,nes žiūriu realistiškai,kitiem atrodo gerai,kitiem arogantiškai,o treti išvis sako kad perdau save nuvertinu


imagine...
 
Death_roseData: Pirmadienis, 2008-06-02, 10:44 PM | Message # 11
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Visi žmonės yra geri. Jie tiesiog negali atsispirti blogiems ,,darbeliams".. Pati save na.. laikau geru žmogumi, nes manau, kad draugai ir aplinkiniai mus gali įvertinti, nes mus mato iš šono ;] o šiaip tai kiekvienas nuo pat mažens padaro kažką kas vėliau lieka ilgai atmintį..

Whatever...
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-06-04, 5:04 PM | Message # 12
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Death_rose, Klysti,ne visi zmones yra geri,oi,ne visi.....Paskaityk apie Cikatilo,tuomet suprasi ka turiu omeny wink
Yac musu laikais tas gerumas,dazniausiai buna tik uzsidedama kauke,kad pasinaudotipasiekti kazko ir t.t. O tiesiog geru zmoniu,urie padaro geri ne del kazko,o tiesiog nuosirdziai,nelaukiant jokio atsako-tokiu labai mazai yra


Cogito ergo sum
 
NordData: Ketvirtadienis, 2008-06-05, 7:16 PM | Message # 13
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Geras žmogus yra tas, kuris yra dvasingas. Nesvarbu ar jis yra prasikaltęs, nusidėjėlis, tačiau jis nuoširdžiai atgailauja už savo poelgius. Šis žmogus suvokia kas yra gerai, ir kas yra blogai.
Žinoma, apie rimtus prasikaltimus, tokius kaip tyčinė žmogžudystė šiuo atveju nekalbu.
Blogas žmogus yra tas, kuris suvokdamas kokie yra geri ir blogi poelgiai, visiškai dėl nieko nesigaili. Tai yra bejausmė ir šalta būtybė.

Auklėjimas mažai ką lemia šiuo atveju.
Galima vaiką lepinti, neskriausti, auklėti padoriu žmogumi, bet tai nereiškia, kad užaugęs jis taps doru ir geru piliečiu.


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
VelionaData: Sekmadienis, 2008-07-20, 8:33 PM | Message # 14
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Quote (Nord)
Geras žmogus yra tas, kuris yra dvasingas. Nesvarbu ar jis yra prasikaltęs, nusidėjėlis, tačiau jis nuoširdžiai atgailauja už savo poelgius

šiandien bažnyčioje kunigas panašų pamokslą skaitė ;D


imagine...
 
ravenData: Sekmadienis, 2008-07-20, 8:42 PM | Message # 15
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na va...o jei aš nesigailiu? o jei manau, kad gailėjimasis -laiko švaistymas...na bendrai čia priklauso nuo poelgio. šiaip nieko tokio labai baisaus nesu iškrėtęs...bet tikrai nesigailėčiau, jei tai ką aš padariau atitinka mano moralės normas, ir jei aš laikau ,kad tai ,ką padariau yra teisinga...nors ir prieštarauja tarkim, bažnyčios mokymui...taip, gal būt kažkuriuo atžvilgiu aš esu šalta ir bejausmė būtybė...koks esu toks esu...na bent aspektu, kuris čia buvo išnagrinėtas...

ką čia daug kalbėti...)
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Geras ar Blogas?
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024