Antradienis, 2024-04-23, 8:42 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Kvailiausios situacijos jusu gyvenime - Page 4 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Kvailiausios situacijos jusu gyvenime
Kvailiausios situacijos jusu gyvenime
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-27, 3:50 PM | Message # 46
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
haha Penktadienį [T.Y. 2008-04-25 (cilisev jau žino biggrin )]
Tai vat. Važiavau į kėdainius [į konferenciją]. Na po įžangos buvo visi suskirstyti į sekcijas. biggrin Patekau į vieną tokią kur mūsų tas vadinamasis vedlys [su mergina kažkokia]. O vaikinukas tikrai cute. love shy Na Atsisėdau [buvo klasė] vienoje eilėje priešpaskutiniame suole su prikolna drauge. Ne esmė. Sedėjom ramiai viskas ok, ir vis jaučiu, kad mane kažkas stebi biggrin x]] Na taip, kai tik peržiūrėdavau klasę pamatydavau, kad jis. eek haha žinoma pasijutau nejaukiai, bet nekreipiau į tai dėmesio. biggrin Na vėliau, kai jau teko eiti mūms pristatinėti projektą, atsisėdau prie pc [kad vartyti skaidres] na, o jis buvo šalia, metro atstumu. Tai kai tik pradėjau skaityti, jam iš rankų vos lapai neiškrito :D:D haha Tai pamačiusi norėjau gerai išsijuokti, bet negalėjau biggrin na tada pamečiau tą vietą savo lapuose kur skaičiau ir žiauriai susigėdau, bet visgi susikaupiau ir toliau skaičiau biggrin Jau po mūsų pristatymo, kai atsisėdom po šiek tiek laiko buvo šiokia tokia pertraukėlė per kurią valgėme ledus biggrin [xe,xe jam iš rankų vos jie neiškrito ;]P ] Šiaip taip kažkaip pradėjau valgyti juos ir vėl pradėjom lūžti juokais biggrin ten jau taip iauru buvo [neetiškas elgesys] biggrin o kai jis suvalgė pirmąją porciją praėjo pro šalį ir tikrai, kad special. užkliudė mane [tuo metu aš vis dar juos valgiau, o kadangi buvo aplieti šokoladu tai šokoladas kriito vos sujudėjus biggrin ], tadaįsistebeilyjęs į akis tokiu ramiu balseliu pasakė - atsiprašau biggrin vapšė biggrin :D biggrin be to dovanų gavome po užrašų blanknotą ir tušinuką... [dar ten kažką] tai aš žinoma iš to nuobodulio pradėjau piešti ir rašyti nesamones ir šiek tiek pabandžiau kurti. Na jis vis iš tolo bandė įžiūrėti ką ten rašau ar piešiu. haha xe,xe , jam nebavyko :D:D Na galbūt taip juokinga neatrodo, bet jau ten biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Whatever...
 
Ayame-SohmaData: Sekmadienis, 2008-04-27, 5:45 PM | Message # 47
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
hm... na, visai nieko, nieko. skaniai susiskaite happy

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
Death_roseData: Sekmadienis, 2008-04-27, 9:50 PM | Message # 48
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
biggrin na, bet būnant tokioje situacijoje negalima būti nenusijuokus biggrin aš dar iki šiol pamenu tą jo bandymą įžiūrėti ką piešiu ir tą jo - atsiprašau
biggrin :D happy

Added (2008-04-27, 10:50 Pm)
---------------------------------------------
Dar vieną šiokį tokį atsitikimą. Man buvo galbūt 8 metai. Na buvome svečiuose pas tokius Olandus [na žinoma, kad lietuvoje biggrin ] Tai aš nuėjusi į tuoaletą užmigau ir miegojau apie 4 valandas ir mane rado vos neįlindusią į klozetą biggrin
Dar jaunesnė gal 5-erių metų buvau žaidžiau [taip pat tuoaletę] su degtukais. Na kagi ir prisižaidžiau biggrin uždegiau pėdkelnes kabančias ant šniūro. na ir išbėgau iš ten ir nieko mamai nesakiau. Tada mama eidama iš virtuvės [ji buvo šalia tupiko] į jį užėjo ir užgesino tas pėdkelnes, o kai manęs paklauisė ką padariau, aš pasakiau, kad atskrido ragana ir uždegė. biggrin ir kas keisčiausia, kad tą patį vakarą susirgau ir netekau balso keliom dienom.. biggrin biggrin biggrin


Whatever...
 
NordData: Pirmadienis, 2008-04-28, 5:42 PM | Message # 49
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Gal šiandien aš tiesiog esu niurzgalė ar pirmadienis veikia, bet nei man juokinga, nei ką...

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Ayame-SohmaData: Antradienis, 2008-04-29, 2:06 PM | Message # 50
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
Nord, gal happy man tai visai nieko.

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
CilisevData: Penktadienis, 2008-05-02, 3:12 AM | Message # 51
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na, papasakosiu ir as viena is daugumos mano gyvenime nutikusiu istoriju biggrin

Zodziu,buvo tai pries kelis metus (tiksliai jau nepamenu pries kiek).Trys mano draugai nusprende svest savo gimtadinius kartu.Kadangi draugu susirinko labai nemazai,o ir pats balius buvo vasara,tai nusprendem issinuomoti nama Trakuose.Taip jau gavosi,kad nama mes issinuomavom ganetinai arti Traku Pilies (vos 2 km nuo jos),salia buvo ezerai,tilteliai,zodziu-grozis ir laisve veiksmams biggrin
Lemtinga diena susirinkome visi tame name ir pradejome svesti.Sventem gan ilgai ir audringai,buvo isties labai linksma...Kreteme pokstus ( sokinejom ant stalu pagal muzika,ieskojom "pasiklydusiu" draugu,kurie isejo gamtos reikalais ir negrizo ir srendem gyvenimo ir mirties klausimus,panasius i tai "Ar tu mane gerbi?" t.t.).
Pirmas ivykis prasidejo nuo to,kad nusprendziau iseit pakviepuot "grinu oru bei pasivaiksciuot"...Kaip jau suprantat,mintis man soko i galva,kai buvau jau nelabai stovintis ant koju,tad tas pasivaiksciuojimas man "isejo sonu".Kodel?Nes isejau is namo,norejau nusileist iki pirso,taciau tingejau apeit krumus,tad nutariau praeit pro juos....Zodziu,tuose krumuose bludijau gal 40 minuciu,kadangi niekaip negalejau suvokti kaip is ju islyst....
Galu gale islindau is ju ir grizau i nama testi baliu....
Po kurio laiko as ir 2 draugai mano nusprendeme eit i traku pili,butinai uzsibrezem patekti i vidu,ir nesvarbu,kad buvo 2-3 nakties...Argi tai svarbu girtiems zmonems? biggrin Nusprendem-taip ir padarem....Pasiemem maisa alaus,kad butu linsmiau ir "degalai nesibaigtu" mumyse ir pradejom judet (jeigu tai galima pavadinti judejimu,kai tris visiskai girti vyrukai,laikydamiesi viens uz kito,kad nepargriut ir dainuodami,su maisu alaus,bande eit...) link traku pilies.Musu kelyje buvo tiltas,nedidelis,taciau buvo visiskai tamsu,tad mes nematem,o galima skatyt jautem kur einam.Pasirode,kad jautem blogai....Kazkur vidury tilto musu traektorija susipine ir mes visi kartu nulekem nuo tilto zemyn,gerai kad aukstis mazas buvo,tad nieks nenukentejo,tik bonkiu buvo labai gaila,nes 2 suduzo......Toliau musu kelyje pasimaise tvora,ji buvo neilga,kazkur apie 10 metru,taciau mums prireike valandos,kad rastumem kelia kaip ja apeit.Isties nei viena is musu nesove i galva,kad ja paprasciausiai galima apeiti,kazkodel butinai verzemes pro ja.
Toliau mes atejome prie pilies,ji aisku buvo uzdaryta,tad mano galvoja gime "geniali" mintis: Paimt dieeli akmeni ir pramust siena,kad galetume patekti i vidu.Sugalvota-padaryta...Paemem akmeni ir pradejom "verztis" vidun....Isbego sargas...Ar jums kada nors teko matyt zmogu besivartaliojanti ant zemes ir verkdanti is juoko? ir nensuostabu,nes pries jo akis buvo tikra viduramziu scena,kai priesas bande taranuoti siena,kad patekt i vidu.O daugiau juoko pridejo,nes tai dare 3 visiskai girti vaikinai,vis pastovintys ant koju ir su didziuliu akmeniu rankuose:D
Susipazinom su jo,prigirdem ji alum ir jau 4 nusprendem padet zvejams pagaut zuvi didelio akmens pagalba.....
Na,o toliau 5 ryto mes trakuose ieskojom kur pardavineja koldunus,niekur neradom,o kai kazkoks musu sutiktas zmogus pasake: "Idiotai,dabar juk puse sesiu ryto..." -supratome,kad matyt nesigaus mums rasti koldunu.Tad grizome i nama,kur buvo tyliau nei kapinese ir tik keli patys "stipriausi" kazka bande gert ar kazka daryt......

Na,siaip cia nieko ipatingo,tai tiesiog eilinis baliukas is mano audringos praeities.....


Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Penktadienis, 2008-05-02, 1:34 PM | Message # 52
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
lol lol lol respect su akmeniu biggrin :D biggrin ir dar sargą nugirdyt biggrin :D biggrin

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
Ayame-SohmaData: Penktadienis, 2008-05-02, 6:37 PM | Message # 53
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
Cilisev, sedevras happy daugiau tokiu linksmu istoriju. aisku linksmiau butu gyvai pamatyt biggrin

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
NordData: Penktadienis, 2008-05-02, 7:01 PM | Message # 54
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Ayame-Sohma, galėtum ir tu ką nors pasipasakoti. Nesikuklink teehee

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Ayame-SohmaData: Penktadienis, 2008-05-02, 7:11 PM | Message # 55
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
tai kad neturiu ka... mano gyvenime kazkaip nebuvo tokiu linksmu nutikimu smile

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
NordData: Penktadienis, 2008-05-02, 7:13 PM | Message # 56
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Ayame-Sohma, net aš galėčiau papasakoti kokių tau nutikimų tik nėra buvę, o tu ne... Na, arba vėl tu nieko neprisimeni... teehee

Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Ayame-SohmaData: Penktadienis, 2008-05-02, 7:15 PM | Message # 57
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
Nord, i budele man biggrin viena jau prisiminiau, bet geda pasakot biggrin

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
kinra-venaData: Penktadienis, 2008-05-02, 7:20 PM | Message # 58
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Nesigėdinkit.:)

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
NordData: Penktadienis, 2008-05-02, 7:21 PM | Message # 59
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Quote (Ayame-Sohma)
Nord, i budele man biggrin viena jau prisiminiau, bet geda pasakot biggrin

Čia ta kur aš priminiau, ar kita?


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Ayame-SohmaData: Penktadienis, 2008-05-02, 7:39 PM | Message # 60
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
Nord, kita. kaip i kalna teko lipt biggrin o prisiminiau dar viena mum nutikusia sereikiskese. gal pameni. ant kazkokio medzio sedejom, po to teko is ten greit begt, nes kai ka negrazaus pamaciau biggrin

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Kliedesiai » Kvailiausios situacijos jusu gyvenime
Search:

Dark-Reality © 2024