Ketvirtadienis, 2024-03-28, 9:14 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Rašom laišką Kalėdų Seneliui - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Humoras » Rašom laišką Kalėdų Seneliui
Rašom laišką Kalėdų Seneliui
Death_roseData: Šeštadienis, 2008-05-03, 6:46 PM | Message # 1
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Užpildykite šį http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test testą ir parašykite savo ,,laikškutį". smagiai pasijuoksime.

Whatever...
 
kinra-venaData: Šeštadienis, 2008-05-03, 6:59 PM | Message # 2
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
:lol:"Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški meninkai."
"Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas piešiu, o per pertraukas nieko. Mokykloje aš jaučiuosi kaip po vandeniu, o namuose tupiu kamputyje kaip pelė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai epilepsija. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo kugelis tris kartus per dieną. "<-- vat čia vos ne tikra tiesa gavosi .


Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
Death_roseData: Šeštadienis, 2008-05-03, 7:45 PM | Message # 3
Tamsos sargas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save235
Statusas: Offline
Mano vardas Laura. Sulaukiau 9 metų. Bet kai kurie blogiečiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgauti. Kiti blogiukai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip pikčiūrna, imu staugti kaip pantera ir pasislepiu rūsį. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi spintoje! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški durniai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Cicinas yra tikras šuo, Yva dainuoja blogiau negu Šiauliai, o Mia - apskritai Kalė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas miegu, klausau muzikos, internetas, žiūriu televzorių, iškylauju, o per pertraukas rėkiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip unitazę, o namuose tupiu kamputyje kaip pelė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Živ. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo tušinta žuvis, cukinija tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik ševrioletas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet rojuje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, morka, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip Marčėnaitė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 7 litų. Mielas Seneli, nebūk rupužė, išpildyk mano prašymą!

cia sesers biggrin


Whatever...
 
Ayame-SohmaData: Šeštadienis, 2008-05-03, 11:07 PM | Message # 4
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
smagaus skatymo biggrin

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Jone. Sulaukiau 50 metų. Bet kai kurie blogiukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu netiesa. Kiti piktadariai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik gudrybe. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip seskas, imu staugti kaip liutas ir pasislepiu budoj. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po zeme! Nes mano tėvai yra vyrai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški kiti vyrai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra darbas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad zvagulis yra tikras zebra, mango dainuoja blogiau negu bijunelis, o riaubiskyte - apskritai vista. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek kopustas, nes per pamokas zaidziu, o per pertraukas mykiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip medyje, o namuose tupiu kamputyje kaip sinsila. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai tonzlitas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo nezinau tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik kompiuteris. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip svogunas, ramus (-i) kaip sofa-lova ir išmintingas (-a) kaip nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra limonadas, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 4 litų. Mielas Seneli, nebūk bezdzione, išpildyk mano prašymą!

Tavo grazus, baisus ir malonus jonyte.


Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
Morbid_ReminiscenceData: Sekmadienis, 2008-05-04, 11:48 AM | Message # 5
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save8
Statusas: Offline
Smagus testas. biggrin
Mano vardas Alina. Sulaukiau 3 metų. Bet kai kurie Blogiukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Apgaudinėti. Kiti Blogiukai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Melagyste. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Nepavalgę žmonės, imu staugti kaip Liūtas ir pasislepiu Niekur. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Mieste! Nes mano tėvai yra Bubvusi rusų mokytoja. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Anglų moktoja. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Literatūros testas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mamontovas yra tikras Žuvytė, MJS dainuoja blogiau negu Žalgiris, o Pilvelytė - apskritai Vienu šūviu nušauti 2 zuikius. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Agurkas, nes per pamokas Skaitau, o per pertraukas Pabaksnoju. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Prie jūros, o namuose tupiu kamputyje kaip Iguaniukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Tuberkuliozė. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Bet kas, kur yra lašinių tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Nobelio premija. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Tibete? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Porai, ramus (-i) kaip Lova ir išmintingas (-a) kaip Nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Degtinė, o kita pusė - Smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 63 litų. Mielas Seneli, nebūk Užteršto vandens paveiktos žuvys, išpildyk mano prašymą!

Tavo Kilmingas, Išmintingas ir Ciniškas Alinutė.

 
AguData: Sekmadienis, 2008-05-04, 5:35 PM | Message # 6
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Agnė. Sulaukiau 13 metų. Bet kai kurie Sutraukos manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Apgauti. Kiti be be sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik meluoti. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip aš, imu staugti kaip papūga ir pasislepiu spintoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi urve! Nes mano tėvai yra aš. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški aš. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra aš?. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad minedas yra tikras šuo, pikaso dainuoja blogiau negu panevėžio ekranas, o geltona - apskritai varna. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas miegu, o per pertraukas kraipau užpakalį. Mokykloje aš jaučiuosi kaip pragare, o namuose tupiu kamputyje kaip šuo. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai anoreksija. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo makaronai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik naujas kompiuteris. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet antarktidoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip morka, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip valinskas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 45 litų. Mielas Seneli, nebūk strutis, išpildyk mano prašymą!

Neblogai biggrin


I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
KekšiusData: Ketvirtadienis, 2008-05-15, 4:03 PM | Message # 7
Grupė: Removed





Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas ligotas. Sulaukiau 17 metų. Bet kai kurie pindos manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu perpjauti gerkle. Kiti kankiniai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik skundimasis. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip sarunas, imu staugti kaip lape ir pasislepiu lauke ant sakos. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi mokytojai po sijonu! Nes mano tėvai yra ligoti. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški ligotai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra sprendimas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad zigmas yra tikras bestija, savanoriai dainuoja blogiau negu pietu 4, o sadomazachaitiene - apskritai paukstele. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek ridikelis, nes per pamokas kapoju malkas, o per pertraukas saunu i galva is pistoleto. Mokykloje aš jaučiuosi kaip 512 kambaryje, o namuose tupiu kamputyje kaip voras. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai ligota. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo ryžiai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nauja vaizduske. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet castle party? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip purpislorta, ramus (-i) kaip is vietines medienos kazkoks ir išmintingas (-a) kaip mieliauskas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra absentas, o kita pusė - surelis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 666 litų. Mielas Seneli, nebūk katasunis, išpildyk mano prašymą!

Tavo ligotas, savarankiskas ir netvarkingas pofke.

 
AutopsyData: trečiadienis, 2008-05-21, 3:40 AM | Message # 8
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save74
Statusas: Offline
Mano vardas Goda. Sulaukiau 13 metų. Bet kai kurie piktadariais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti netiesa. Kiti nenaudeliais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik pinkles. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip blekeris, imu staugti kaip pantera ir pasislepiu spintoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi savo mintyse! Nes mano tėvai yra mano draugai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški pati as. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nepakeliamas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mamontovas yra tikras katinas, Mango dainuoja blogiau negu visos, o Natalija zvonke - apskritai varna. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas svieciuosi, kartais ilsiuosi, o per pertraukas reikalauju jo kaip tik moku. Mokykloje aš jaučiuosi kaip grabe, o namuose tupiu kamputyje kaip sraige. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gangrena. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo zemuoges tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik odinis korsetas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet kitame pasaulyje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip burokas, ramus (-i) kaip kusete ir išmintingas (-a) kaip Valinskas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra sieros rugstis, o kita pusė - uostomas tabakas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 196 litų. Mielas Seneli, nebūk sliekas, išpildyk mano prašymą!

Tavo unikalus, savotiskas ir vidutinybiskas Godyte.


;DDD "Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gangrena." LOL


christians to the lions
 
CilisevData: trečiadienis, 2008-06-04, 6:41 PM | Message # 9
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na kagi,pabandom rasyt laiska kaledu seneliui http://www.vaikam.lt/?to=read&with=test ,gauta laiska kopijuojam ir parasome cia. biggrin
Pradesiu nuo saves:

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Senas Smirdzius. Sulaukiau 375 metų. Bet kai kurie redikai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu kabint makaronus. Kiti redikai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip skinas, imu staugti kaip Vilkas ir pasislepiu po stalu. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi tualete! Nes mano tėvai yra freak\'ai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški freakin freak\'ai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra neimanomas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Alice Cooper yra tikras asilas, Xess dainuoja blogiau negu 69, o HIM - apskritai psichiskai nestabilus. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek nukrites nuo stogo, nes per pamokas knarkiu, o per pertraukas malu suda. Mokykloje aš jaučiuosi kaip irake, o namuose tupiu kamputyje kaip padarelis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai shizofrenija. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo dirzas tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik pinigai. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet japonijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip jautis, ramus (-i) kaip zaltis ir išmintingas (-a) kaip akmuo. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra kliedesiai, o kita pusė - kiniskas telikas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 35600 litų. Mielas Seneli, nebūk gnida, išpildyk mano prašymą!

Tavo psichiskai nestabilus,idiotas, DR narys.


Cogito ergo sum
 
Koshka21Data: Penktadienis, 2008-06-06, 1:55 PM | Message # 10
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Sabina. Sulaukiau 21 metų. Bet kai kurie blogieciai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu blogai sakyti. Kiti gogos sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip vilkai, imu staugti kaip karvė ir pasislepiu krūmuose. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi namie! Nes mano tėvai yra gotai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški forsai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra akmuo. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad alanas yra tikras katė, Yva dainuoja blogiau negu Žalgiris, o Geltona - apskritai žvirblė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas skaitau, o per pertraukas apsirengiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip ant pliažo, o namuose tupiu kamputyje kaip musė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo manų košė tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik meilė. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Rusija? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip burokas, ramus (-i) kaip stalas ir išmintingas (-a) kaip Malachov. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 21 litų. Mielas Seneli, nebūk tarakonas, išpildyk mano prašymą!

Tavo mielas, šlykštus ir juokingas Sabi.

Added (2008-06-06, 2:40 Pm)
---------------------------------------------
Super biggrin

Added (2008-06-06, 2:55 Pm)
---------------------------------------------
Nord, o po tavo linko man teko kompiuterį perkraut iš naujo...


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
DarkDesireData: Šeštadienis, 2008-06-14, 11:25 AM | Message # 11
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save13
Statusas: Offline
Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Andelika. Sulaukiau 5 metų. Bet kai kurie blogieciai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu . Kiti blogiukai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik . Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip pikciurna, imu staugti kaip vilkas ir pasislepiu palepeje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po zeme! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški . Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad mamontavas yra tikras zuvis, xess dainuoja blogiau negu zalgiris, o kale - apskritai . Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas rasau, o per pertraukas . Mokykloje aš jaučiuosi kaip namie, o namuose tupiu kamputyje kaip pele. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo mesa tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik taro kortos. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet menuo juodaragyje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip koustas, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip . Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smelis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 6 litų. Mielas Seneli, nebūk briedis, išpildyk mano prašymą!

Tavo kale, debile ir idiote andzelikute.

man geda....


As nesiklausau, bet girdziu
 
PragaroDiDenybeData: Penktadienis, 2008-06-20, 8:40 PM | Message # 12
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save4
Statusas: Offline
lol Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Skaiste. Sulaukiau 4 metų. Bet kai kurie daunais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sikti. Kiti debilai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik gaudyti. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip visada, imu staugti kaip arklys ir pasislepiu po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi spintoje! Nes mano tėvai yra pridurkai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški asilai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra pizdec. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad minedas yra tikras suo, sel dainuoja blogiau negu ka zn, o erika - apskritai kas?. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek pomidoras, nes per pamokas miegu, o per pertraukas rekiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip siaurej, o namuose tupiu kamputyje kaip zyle. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai aids. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo sudai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik britva. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet amerikoj? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip morka, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip skaiva. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra alus, o kita pusė - miltai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 4 litų. Mielas Seneli, nebūk asilas, išpildyk mano prašymą!

Tavo geras, smirdantis ir spalvotas skaistyte.


pervert bitch
 
occultaData: Šeštadienis, 2008-12-27, 7:46 PM | Message # 13
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save17
Statusas: Offline
Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Akvilė. Sulaukiau 13 metų. Bet kai kurie pydarai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgaudinėti. Kiti debilai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Akvilė, imu staugti kaip Akvilė ir pasislepiu alkogrounde. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi alkogrounde! Nes mano tėvai yra psichai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški debilai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Cicinas yra tikras koala, Obtest dainuoja blogiau negu LT Rytas, o Mango - apskritai ožka. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek bulvė, nes per pamokas miegu, o per pertraukas riaumoju. Mokykloje aš jaučiuosi kaip rojuje, o namuose tupiu kamputyje kaip utelė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai AIDS. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Kugelis tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik sexas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet viešnamy? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulvė, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip Riaubiškytė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra myžalas, o kita pusė - brudas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 666 litų. Mielas Seneli, nebūk ateivis, išpildyk mano prašymą!

Tavo sexas, sexuolė ir sexuoliškiausia Akvilytė.


Shadows pulse in cauldron’s light
Satan’s daughters, hags of night
Work your spell with hate and spite
Hail the Prince of Evil!
 
Dark-Reality Forum » Laisvoji tema » Humoras » Rašom laišką Kalėdų Seneliui
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024