Penktadienis, 2024-03-29, 11:23 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Kas paskatino susidomėti tam tikra subkultūra? - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Nord, kinra-vena, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Gothic Subculture/ Image / Fashion / Gothic Events / Gothic Arcitecture » Apranga / Stilius » Kas paskatino susidomėti tam tikra subkultūra?
Kas paskatino susidomėti tam tikra subkultūra?
RuskaData: Ketvirtadienis, 2010-05-06, 9:58 AM | Message # 1
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save66
Statusas: Offline
Taigi, kas jus paskatino susidomėti viena ar kita subkultūra? Pavyzdžiui, mano viena pažįstama įsitikinusi, kad viskas ateina per muziką. O kokia jūsų nuomonė? Be to, ar priskiriate save kokiai nors subkultūrai, ar stengiatės savęs nespausti į tam tikrus "rėmus"?

Susiprotėk, o Širdgėla, prisėsk, raminkis.
Šaukeisi Vakaro; tai šit jo artuma:
Atmosfera tamsi nuleis ant miesto miglą,
Ramybę kam, kam liūdesį paskleisdama.
 
esotericData: Ketvirtadienis, 2010-05-13, 4:05 PM | Message # 2
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save41
Statusas: Offline
Iš dalies aš pritariu tai tavo pažįstamai. Nes (mano manymu) daug kas priklauso nuo muzikos. Tačiau, kad viskas per muziką, tai per stipriai pasakyta. Yra daug dalykų, kurie patinka iš kai kurių subkultūrų.
O apie save.. Ne, niekam neprisikiriu. Labai nemėgstu tų vadinamų „rėmų“. Žinoma, nedomina tokie dalykai kaip forsai, fifutės.. Gal skambėjo..kažkaip.. bet tiesa, manęs jie nei kiek nežavi, nei jų idealogijose nei dar kur nors nieko patinkančio nerandu.


And I, should contemplate this change, to ease the pain...
 
RuskaData: Penktadienis, 2010-05-14, 11:55 AM | Message # 3
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save66
Statusas: Offline
Mane labiausiai nervina, kai eini, tave kas nors pamato ir sako: "O, va, gotas eina", arba pankas, emo ir t.t. Tai kas, kad žmogus pvz., rengiaisi juodai, bet tai dar nereiškia, kad jis gotas.... Taip pat labai keista atrodo, kai žmogui dėl jo išvaizdos pripaišomi įvairūs negeri dalykai. wacko Pavyzdžiui, jei kokie vandalai apgriauna antkapius ar darko kapines, tai jau jie būtinai turi būti gotai ar kokios nors kitos išsiskiriančios iš pilkos visuomenės subkultūros atstovai. Juk fyfos ir forsai taip rengiasi juodai.

Susiprotėk, o Širdgėla, prisėsk, raminkis.
Šaukeisi Vakaro; tai šit jo artuma:
Atmosfera tamsi nuleis ant miesto miglą,
Ramybę kam, kam liūdesį paskleisdama.
 
WendigoData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 11:17 AM | Message # 4
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save16
Statusas: Offline
Vampyriškaisiais gotais ankstyvoje paauglystėje paskatino susidomėti, nes jau tada buvau girdėjusi, kad kai kurie turi sąsajų su vampyrizmu, tik dalis aprangos man patiko.

Kibergotais susidomėjau,nes man patiko elektroninė muzika, bet visad troškau,kad atrasčiau grupių kurių muzika elektronikos ir roko/metalo sintezė - atradau industrial ir su indistrial neišvengiamai pastebėjau įdomią aprangą, kurios keletą detalių įmaišau į savo aprangą. Prieš ketverius metus sužinojau,jog iš literatūros išplaukė steampunk subkultūra, kuri remiasi 19.a išradimų projektais,daiktų dekorais,apranga,literatūra ir t.t...

smile
 
Dark-Reality Forum » Gothic Subculture/ Image / Fashion / Gothic Events / Gothic Arcitecture » Apranga / Stilius » Kas paskatino susidomėti tam tikra subkultūra?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024