Penktadienis, 2024-03-29, 0:55 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Apranga-pasipasakokite... - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Nord, kinra-vena, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Gothic Subculture/ Image / Fashion / Gothic Events / Gothic Arcitecture » Apranga / Stilius » Apranga-pasipasakokite...
Apranga-pasipasakokite...
CilisevData: Šeštadienis, 2008-04-05, 10:04 AM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Kokius rûbus, aksesuarus, batus mëgstate? Neðiojate? Gaminate patys? Kokiom technikom? Kur perkate ir t.t. ir pan.

Cogito ergo sum
 
mentalsymphonyData: Sekmadienis, 2008-04-06, 12:49 PM | Message # 2
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save18
Statusas: Offline
Perku paprastose, zemiskose parduotuvese, nes manau, kad kiekviena drabuzi, priklausomai nuo to, kaip suderinsi, kiek savo ranku pridesi, galima puikiai pritaikyti sau. smile Zinoma, labai megstu banalu spalvu derini : juoda raudona. Bet tai tera dvi spalvos (ir vieninteles), kurios mane keri, visapusiskai teigiamai veikia (jei suprantate, ka noriu pasakyti). Aksesuarus daznai sau pasidarau pati is ivairiu atlikusiu skiauteliu ir panasiai. Tai berots tiek.. :>

"The limit of love is that Of needin' always an accomplice"... (Spiritual Front)
 
kinra-venaData: Sekmadienis, 2008-04-06, 9:18 PM | Message # 3
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Labai įvairiai,apsiperku ir firminėse ir paprastose parduotuvėse,kai turiu laiko ir pati ką nors pasisiuvu.Visada dominuoja juoda spalva.O iš batų tai mėgstu platformas,bet nelabai patogu,kerzai-gan sunkūs,todėl dabar paėmiau tokį kaip ir viduriuką smile O iš aksesuarų tai sidabras-žiedai,sagės...

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
AguData: Pirmadienis, 2008-04-07, 11:10 AM | Message # 4
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Drmbužius perku įvairiose parduotuvės.Nuo padevėtų iki firminių.renkuosi tik juoda spalvą,kerzus arba platformas.Aksesuarų nenešioju pastaruoju metu.

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
AstarteData: Pirmadienis, 2008-04-07, 12:50 PM | Message # 5
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save19
Statusas: Offline
Na, aš drabužius irgi perku įvairiose parduotuvėse: ir humanose, ir zarose, ir kartais FA.

Drabužius renkuosi dažniausiai juodos spalvos, nors nevengiu ir kitų spalvų. Labiausiai patinka drabužiai, kurie yra patogūs, gan paprasti ir elegantiški IR malonios prisilietimui medžiagos. Turiu porą sintetinių rūbelių, bet nešiot juos tegaliu nebent pasivilkus ką nors po apačią, tiesiog nemalonu ir viskas, o jeigu drabužis nepatogus ir nesijauti komfortabiliai, tai neretai nesijusi ir gražiai. ;>

Mane dažniausiai galima pamatyti su juodomis pseudo-klasikinėmis kelnėmis ir paprastu megztuku/golfiuku. Kartais, čia jau priklauso nuo nuotaikos, užsidedu ir kokį antkaklį ar grandinę ant kelnių, kad kažkiek išsklaidyt tą tokį kiek elegantiškai konservatyvų vaizdą.

Aksesuarai, mano nuomonė, yra tai, kad dažniausiai ir sukuria didžiausią įspūdį. Vien poros aksesuarų dėka galima radikaliai pakeisti įvaizdį. Šiaip turiu keletą sidabrinių žiedų, įvairių kaklo papuošalų, grandinių ir pan. bet kai kuriuos retai nešioju, nes ne visuomet tai praktiška, ypač šaltesniu metų laiku, kai dar ant viršaus reiktų dėtis šaliką, paltą ir t.t. Šiuo metu mano mėgstamiausias papuošalas yra Kaziuko mugėj pirktas žalvarinis pakabukas su stirnos ragu.

O dėl batų, tai labiausiai patinka man platformos, bet tik jeigu patogios. Turiu porą porų ir kerzų. Patinka gan sunkūs, masyvūs batai, su visokiom metalinėm detalėm, sagtim ir pan.

 
AutopsyData: Antradienis, 2008-04-15, 2:30 AM | Message # 6
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save74
Statusas: Offline
Nesioju tai, kas atitinka tos dienos norus ir nuotaikas. Mano garderobe praktiskai vien juoda spalva, bet tai man netrukdo, kadangi tai stengiuosi kompensuoti idomesniais drabuziais. Kas link batu, tai taip pat labai ivairiai nesioju. Nuo milzinisku lateksiniu platforminiu batu iki paprasciausiu 'bepadziu' suvarstomu bateliu. Megstu savotiskuma.

christians to the lions
 
KekšiusData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 1:31 AM | Message # 7
Grupė: Removed





Kedukai, bet koks džemperiukas ir šviesūs džinsai biggrin Bent kartą per savaitę bent užsimetu kerzus, bet nei mano miestelyje, nei mieste, kuriame dabar gyvenu, nelabai pripažystami tokie kaip aš. Nebesvaru paliko kaip atrodau, svarbiau kas viduje. Taip man netgi geriau, niekas nebeapšaukynėja "betmenu" ir nebežiūri taip kreivai, tarsi būčiau pasaulio bamba. Labai retai, nebent per renginius arba progom užsimetu pilną "uniformą". Pirkti iš firminių parduotuvių kolkas yra ne mano kišenei. Dažniausiai roolina "GAUSA" arba "HUMANA". Jei reikia - močiutė pataiso. O kalbant apie spalvą... Vietiniai forsai taip pamėgo juodus treningus, kad kartais pagalvoju, jog jie kopijuoja mane biggrin
 
BlackSisterData: Ketvirtadienis, 2008-04-17, 5:40 PM | Message # 8
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
na pas mane netiek jau daug rubu, bet visi juodi. Buna pridedu pridedu raudonos arba baltos spalvos... Siaip perku Fantasmoj rubus, o jei pamatau kur nors kitoje parduotuveje kazka neiprasto trai ten perku arba nors ir turguj... kerzus visa laika nesiuoju, nes kitu batu beveik neturiu, tik fetishinius turiu, tai ten renginiams ar tusams... man kerzai patogiausi batai smile o eksasuaru netiek daug ir nesiuoju ar turiu, nes kas perdaug tas nesveika smile Man labai patinka ilgi juodi sijonai (gothic romantik) arba dar visai korsetai nieko ir gothic lolita rubai... biggrin o jei kai kurie rubai nepatinka tai keiciu, kazkokiu detaliu pridedu ir atrodo originaliai visai... biggrin

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
NordData: Penktadienis, 2008-04-18, 7:05 PM | Message # 9
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save2615
Statusas: Offline
Quote (Kekšius)
Vietiniai forsai taip pamėgo juodus treningus, kad kartais pagalvoju, jog jie kopijuoja mane biggrin

Smagiai nuskambėjo smile


Access denied... Enjoy.

Idiotic pervert, damn you!

 
Ayame-SohmaData: Penktadienis, 2008-04-18, 8:55 PM | Message # 10
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
na, rengiuosi paprastai, bet vyrauja tamsios spalvos. nepatinka sviesios. isskyrus balta. kitos spalvos patinka kitokiuose dalykuose, bet ne drabuziuose. batai paprasti. panasus i kerzus. noreciau platforminiu batu, bet juos gan sunku surasti. o jei ir randu, tai platforma per didele. aksesuarus pamirstu panaudot. vejas pucia galvoj biggrin

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
kinra-venaData: Pirmadienis, 2008-04-21, 3:18 PM | Message # 11
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Vietiniai forsai taip pamėgo juodus treningus, kad kartais pagalvoju, jog jie kopijuoja mane biggrin lol
tarp kitko ,kažkada ir mane betmenu vadino batman biggrin


Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
BlackSisterData: Šeštadienis, 2008-04-26, 9:11 AM | Message # 12
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
kinra- vena - del ko jus betmenu vaidino? gal su ilgu ploscium vaikstinejot... oj, tada matrica vadintu... biggrin

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Ayame-SohmaData: trečiadienis, 2008-04-30, 9:11 PM | Message # 13
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save506
Statusas: Offline
mane matrica vadino.. mane tas erzino...

Hyvyyden varjo peittää kyyneleen,
löytäneen luo vie askeleen.
Rauha saa, kehto uneen tuudittaa.
Toivo jää, tie rakkauteen.
Tie syvään vaupauteen.
 
VelionaData: Pirmadienis, 2008-05-19, 6:58 PM | Message # 14
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
BlackSister, na ne ploščius ten,bet kažkas pan.
dabar mirtiše vadina nebe betmenu


imagine...
 
BlackSisterData: Pirmadienis, 2008-05-19, 7:20 PM | Message # 15
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
nu Mortisha jau kitas reikalas, bet mazai kada vadina...

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Dark-Reality Forum » Gothic Subculture/ Image / Fashion / Gothic Events / Gothic Arcitecture » Apranga / Stilius » Apranga-pasipasakokite...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Dark-Reality © 2024