Penktadienis, 2024-03-29, 3:38 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Tavo kambaris - Page 3 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: Nord, kinra-vena, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Gothic Subculture/ Image / Fashion / Gothic Events / Gothic Arcitecture » Apranga / Stilius » Tavo kambaris
Tavo kambaris
RomanceAnonimeData: Penktadienis, 2008-06-27, 0:35 AM | Message # 31
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save51
Statusas: Offline
Tik neseniai gavau si (tik mano! dry ) kambari, tad stengiuos ji pakeist pagal save ir padaryt kuo jaukesni... happy
 
BlackSisterData: Penktadienis, 2008-06-27, 0:39 AM | Message # 32
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
tai cia supranta, kad reikia kuo jaukesni daryt... cool

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
RomanceAnonimeData: Penktadienis, 2008-06-27, 0:40 AM | Message # 33
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save51
Statusas: Offline
Ir man neblogai sekas... cool biggrin
 
deadSoulData: Sekmadienis, 2009-03-29, 4:06 PM | Message # 34
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save11
Statusas: Offline
mano kambarys visu draugu nuostabai yra vos ne botanikos sodas, sviesus ir pilnas geliu kur tik pazvelgsi...niurumo teikia tik stalas, virs jo lentynos pilnos siaubo literaturos ir ivairiu kaukolioku ir siena nugrazinta niuriais draugu piesyniais happy

Siaubas ir lemtis sėlina žmogaus pėdomis nuo amžių amžinūjų. Edgar Allan Poe
 
Koshka21Data: Sekmadienis, 2009-04-05, 1:16 AM | Message # 35
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Quote (deadSoul)
mano kambarys visu draugu nuostabai yra vos ne botanikos sodas, sviesus ir pilnas geliu kur tik pazvelgsi...niurumo teikia tik stalas, virs jo lentynos pilnos siaubo literaturos ir ivairiu kaukolioku ir siena nugrazinta niuriais draugu piesyniais

Labai viliojantis aprašymas happy gal nuotrauką turi? smile


http://public.fotki.com/Jewellery/
 
esotericData: Ketvirtadienis, 2010-04-08, 6:55 PM | Message # 36
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save41
Statusas: Offline
Paprastas, eilinis tas mano kambarys, ką ir bekalbėti. Iš tiesų, tai norėčiau [labai netgi], jį pakeisti. Atnaujinti, nes per daug metų labai nusibosta matyti tą patį vaizdą. O, apie vaizdą, tai norėčiau pasakyti, kad pro langą jis iš ties nuostabus. Bent jau man jis labai patinka, tai yra parkas ir kažkokios nedidelės kapinės.

And I, should contemplate this change, to ease the pain...
 
RuskaData: trečiadienis, 2010-05-19, 11:18 AM | Message # 37
Besidominantis
Grupė: Narys
Žinutės: Save66
Statusas: Offline
Pas mane kambario langas yra į šiaurės pusę, taigi apie šviesą, saulę ir šilumą belieka pasvajoti. dry
na, gyvenant su tėvais, nelabai ir pakeisi kambarį pagal savo norus, mat vis primenama, jog "amžinai čia negyvensiu, išeisiu studijuoti ir" ir t.t. Taigi tiesiog yra ruda spinta, apklijuota plakatais, sendinto tipo neryškūs tapetai, lova, sendinta spintelė su veidrodžiu,rašomasis stalas, ant jo - didelis (brolio palikimas) muzikinis centras (labiausiai patinka stiprios kolonėlės). Taip pat turiu nedidukę natūralių akmenų (drūzų) kolekciją ir keletą kaktusų. happy

Added (2010-05-19, 11:18 Am)
---------------------------------------------
Taip pat dar pamiršau paminėti: daaaaaugybė knygų, natų ir kitokios rašliavos prigrūsta kur tik telpa.


Susiprotėk, o Širdgėla, prisėsk, raminkis.
Šaukeisi Vakaro; tai šit jo artuma:
Atmosfera tamsi nuleis ant miesto miglą,
Ramybę kam, kam liūdesį paskleisdama.
 
Dark-Reality Forum » Gothic Subculture/ Image / Fashion / Gothic Events / Gothic Arcitecture » Apranga / Stilius » Tavo kambaris
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Dark-Reality © 2024