Ketvirtadienis, 2024-03-28, 11:02 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Naudingas pasiulymas - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: BlackSister  
Dark-Reality Forum » Gothic Subculture/ Image / Fashion / Gothic Events / Gothic Arcitecture » Renginiai / Festivaliai / Šventės » Naudingas pasiulymas
Naudingas pasiulymas
CilisevData: Pirmadienis, 2008-05-05, 11:36 PM | Message # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Sveiki.Turiu pasiulyma,kuris manau patiktu daugumai. Siulau tiems,kas buna festivaliuose,sventese,koncertuose - daryt nuotraukas ir filmuoti tokius renginius.Pvz. kaip tai padare Black Sister,kuri buvo Kunigundoj 2008 smile
Kodel tai geras pasiulymas?O todel,kad tie kas nesugebejo del kazkokiu priezasciu buti kazkokiam renginy-tures galimybe pamatyti nuotraukas arba filmuota medziaga,juk geriau karta pamatyti nei 100 kart isgirsti smile
Tad tiems,kurie bus kazkokiuose renginiuose ir tures su savimi kameras arba skaitmeninius fotoaparatus-butu didelis prasymas: Jeigu nesunku,tai pafotkinkit ir pafilmuokit bent truputi.Aciu.
Padarytas medziagas atsiuskite man,pries tai parase Privatu laiska,tuomet susitarsime kaip jums butu geriau ir patogiau atsiusti savo medziagas,kurias ikelsiu i foruma.
Arba galite patalpinti savo nuotraukas sukurtame Photobucket.com fotoalbume,kur nuotraukos bus saugomos be laiko limito,o nuorodas i nuotraukas patalpinsit cia,o video galit ikelti i youtube.com ,o nuorodas ikelsit cia,kad galima butu pamatyti video nesisiunciant i savo kompa.


Cogito ergo sum
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-05-05, 11:46 PM | Message # 2
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
P.S. jeigu nuspresit ikelineti patys:
1. Naudokites Photobucket.com ir Youtube.com
2. Nekurkit nauju temu: "Video ir nuotrauku ataskaita" -Jeigu buvote pvz. XESS koncerte,tai medziaga imetinekit tik i Skyriu:Renginiai / Festivaliai / Šventės ,i tema "Grupės "Xess" koncertas." -nekurkit naujos temos.


Cogito ergo sum
 
kinra-venaData: Pirmadienis, 2008-05-05, 11:51 PM | Message # 3
Pusiau vampyras
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save652
Statusas: Offline
Tai dabar lai blacksister rodo ką turi biggrin

Aš jau buvau nustėrusiais lapais, žiūrejau į vandenį
Aš jau mačiau, kaip laša žvaigždem iš akių
Aš jau girdėjau, kaip klykiančios gervės neria ir prigeria
Aš jau jaučiau kas yra neramu
 
CilisevData: Antradienis, 2008-05-06, 1:18 AM | Message # 4
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
kinra-vena, Ji jau parode,ziurek tema Kunigunda Lunaria 2008

Cogito ergo sum
 
BlackSisterData: Antradienis, 2008-05-06, 7:05 PM | Message # 5
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (kinra-vena)
Tai dabar lai blacksister rodo ką turi

ka cia turetu reikst... ? biggrin hmmm, man nuojauta kuzdo kazka negera... biggrin


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Koshka21Data: trečiadienis, 2008-05-28, 11:53 AM | Message # 6
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save521
Statusas: Offline
Keistas pasiūlymas. Man rodos ir taip, kas turi galimybę, tas visadą fotografuoja ir beveik visada publikuoja nuotraukas cool

http://public.fotki.com/Jewellery/
 
FaKaunieteData: Antradienis, 2009-09-15, 7:33 PM | Message # 7
Praeivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save8
Statusas: Offline
Aš manau, kad koncerto metu -o ypač gero koncerto- filmuoti ir tuo pačiu linksmintis sudėtingi dalykai. Filmuodamas turi nejudinti kameros ir ramiai stovėti vietoj, o tokios savęs koncerte neįsivaizduoju, nebent per nuobodžias dainas biggrin O kas norės jas stebėti? Šiaip kamerą turiu, ketinu penktadienį vyktį į Juodąjį Pentkadienį, bet ar parvešiu lauktuvių, nežinau smile

Mirtis ne tokia žiauri kaip žmonės.
 
Dark-Reality Forum » Gothic Subculture/ Image / Fashion / Gothic Events / Gothic Arcitecture » Renginiai / Festivaliai / Šventės » Naudingas pasiulymas
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Dark-Reality © 2024