Šeštadienis, 2024-04-20, 4:29 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Shizoterika ir misticizmas jusu gyvenime - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Shizoterika ir misticizmas jusu gyvenime
Shizoterika ir misticizmas jusu gyvenime
SerpentData: Šeštadienis, 2008-09-13, 11:45 AM | Message # 16
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Vanguard, kada? a? nieko nezinai - nekliedek. tema tik tersi.
judas, kraujas - simbolis. surask pakaitala ;]


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
judasData: Šeštadienis, 2008-09-13, 12:18 PM | Message # 17
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Tai kad ten reikia butent jo. ;D ko jus cia pykstates...
 
SerpentData: Šeštadienis, 2008-09-13, 5:04 PM | Message # 18
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (judas)
Tai kad ten reikia butent jo.

sakau, gali pakeisti kuo nors ;] kraujas - simbolis. del to tai ir yra ezoterika - reik moket interpretuot ir nesokt stacia galva i tokius "reikalavimus", kaip: kraujas, aukojimas ir tt. SIMBOLIZMAS!
Quote (judas)
ko jus cia pykstates...

as tai neturiu pykcio, cia tik jaunuolis aktyviai bando reikstis, nors neturi ne menkiausio supratimo/praktines patirties, apie ka eina kalba cool


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
judasData: Šeštadienis, 2008-09-13, 5:37 PM | Message # 19
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
koks dar aukojimas ;DD kraujas tam kad susiristu ir igautu mano energijos ir naudotis lengviau butu.

Žinutė redaguota: judas - Šeštadienis, 2008-09-13, 5:38 PM
 
SerpentData: Šeštadienis, 2008-09-13, 5:39 PM | Message # 20
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (judas)
koks dar aukojimas ;DD

ten buvo pvz ;]
Quote (judas)
kraujas tam kad susiristu ir igautu mano energijos ir naudotis lengviau butu.

gali ikrauti ir kitais budais. mase kitu budu be kraujo ;]


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-09-13, 8:53 PM | Message # 21
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
O paprasciausiai nemoki ikrauti energijos?kraujas juk nera butinas surprised

LIT HOATH MAD *
 
judasData: Šeštadienis, 2008-09-13, 11:51 PM | Message # 22
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Moku ikrauti as ta energija. Tik kitaip veiks jos. Uzlasinus kraujo jos bus tavo dalimi ir jausi jas.
 
SerpentData: Sekmadienis, 2008-09-14, 0:31 AM | Message # 23
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
o tu jauti megintuvelius kur buvo tavo kraujas? jauti zeme, ant kurios pakliuvo tavo kraujo? audinius? rubus? biggrin
hehe...kraujas yra simbolis, as tau aiskinu.


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
judasData: Sekmadienis, 2008-09-14, 0:39 AM | Message # 24
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
pavarei ;DD na koks skirtumas vistiek as ju nedarysiu. happy
 
SerpentData: Sekmadienis, 2008-09-14, 2:46 PM | Message # 25
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
keistas tu ;] domiesi ir nezinai kuo domiesi. aklai eini pagal nurodymus ;]

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
judasData: Sekmadienis, 2008-09-14, 6:50 PM | Message # 26
Magistras
Grupė: Narys
Žinutės: Save127
Statusas: Offline
Neinu aklai pagal nurodymus. Daug budu parasyta kaip gamintis. bet man tas idomiausias atrode.
Vargu ar galima is pasnekiesio prie kavos kaska spresti apie zmogu.:]
 
SerpentData: Sekmadienis, 2008-09-14, 7:46 PM | Message # 27
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
ezoterika tuo ir skiriasi nuo egzoterikos. supratimu rasomu dalyku.

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
ravenData: Ketvirtadienis, 2008-10-30, 4:42 PM | Message # 28
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
Serpent, įdomi nuoroda...:) kalbu apie knyga... na iš tikrųjų tai nelabai matau prasmės tuo užsiimti? ką gauni didesnį žinojimą? valdžia...kchm...na nežinau nežinau... na tūrbūt tai įdomu...aš asmeniškai tikiuosi kad man padvėsus man bus suteikta teisė pasimušti freelancerio teisėmis ten kur aš manau tai esant teisinga...mat labiausia už viską aš vertinu laisvę ir labai nemėgstu jokių hierarchijų, nei juodų nei baltų...o šiap tai galiu dar pasakyti pataralę, kad ir pragare žmonės gyvena. o šiap nuoroda tikrai įdomi ir su malonumu pasiskaitysiu. beje, viena kartą turėjau tokį tipo "mistinį" regėjimą - tarsi skrendi -nam man pasirodė kad šoliuoji arkliu ir po kojų veriasi galaktikos ir šiaip visokios žvaigždės....kartu su absoliučiai nevaržomu laisvės ir laimės pojūčiu, labai labai stipriu na tiesiog kokia tais ekstazė...))) linksmas toks pojūtis...))) so o šiaip tai man patinka dzin budizmas, žinoma jokia čia ezoterika tiesiog tokia dzin filosofija...

ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: Penktadienis, 2008-10-31, 2:24 PM | Message # 29
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
demonas=simbolis. demono vieta, titulas - atitikmuo tavo pasamoneje.
gaudamas demono pavalduma - atsiveri samone ir uzslepta dali, kurios funkcija pagal viska, ziurint pasaulietiskai turetu atlikti demonas. that's all.
spalvos skirtos idiotams.
sauktas is balto netaps juodu, jei su juo pilsi nuodus ;]
kai susitiksim alaus - apsnekesim viska DAUG placiau ;]
nesiplesiu cia


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
silentbob64Data: Penktadienis, 2008-11-07, 7:50 PM | Message # 30
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save20
Statusas: Offline
Tiesiai sviesiai : visi sie dalykai yra grazios tradicijos ir vaizduote , o realumo 0. O visos runos ir panasiai tera tik suaugusiuju zaidimai bandant atsiriboti nuo tikrojo pasaulio, kuris su savo vyraujanciais desniais, moksliskai tobula sandara , ir mokslinemis paslaptimis yra dar idomesnis uz betkokia magija ar panasu dalyka kuris net neegsistuoja arba egzistuoja tik musu galvose smile

4815162342
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Shizoterika ir misticizmas jusu gyvenime
Search:

Dark-Reality © 2024