Penktadienis, 2024-04-19, 6:17 AM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Intuicija - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Intuicija
Intuicija
SerpentData: Pirmadienis, 2008-05-26, 10:21 PM | Message # 16
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
gal geriau nekomentuosiu sios zinutes biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
VelionaData: Pirmadienis, 2008-05-26, 10:22 PM | Message # 17
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
aš apie jausmus ;DDD

imagine...
 
SerpentData: Pirmadienis, 2008-05-26, 10:24 PM | Message # 18
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
as irgi biggrin biggrin biggrin

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
VelionaData: Pirmadienis, 2008-05-26, 10:25 PM | Message # 19
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
Tai mes apie skirtingus turbūt ;D

imagine...
 
SerpentData: Pirmadienis, 2008-05-26, 10:27 PM | Message # 20
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
nezinau, bet geriau nekomentuosiu biggrin biggrin

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
VelionaData: Pirmadienis, 2008-05-26, 10:29 PM | Message # 21
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
nu ir gerai ;p

imagine...
 
CilisevData: Antradienis, 2008-05-27, 1:26 PM | Message # 22
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Na,as kakaip intuicija nesu linkes priskirti prie antgamtiniu sugebejimu smile Mano manymu tai visiskai normalu ya,beto,intuicija galima labai gerai issivistyti smile
Kokiais metodais?Na,galima informacija rasti internete,o geriausiai paklaust pas kokius tardytojus or panasiai.
Na,as nepasakyciau,kad visalaik pasitikiu savo intuicija,kadangi buvo pora atveju,kai mano intuicija buvo klaidinga.


Cogito ergo sum
 
SerpentData: Antradienis, 2008-05-27, 1:56 PM | Message # 23
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
kita kart klausk pas suniuka! tie net zemes drebejimus jaucia! dry

Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
BlackSisterData: trečiadienis, 2008-05-28, 5:28 PM | Message # 24
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
Kokiais metodais?

man cia irgi pasirode kaip cia galima isvistit intuicija...
cia toks dalikas yra kad pasitiket kiekviena karta, nereikia... ir nepatartina...


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Dominus_terranData: trečiadienis, 2008-05-28, 6:26 PM | Message # 25
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
Patartina pasitiket visada, na reik jaust intuicija nuo klaidingu minciu.Metodu daugiau negu galit isivaizduot.

LIT HOATH MAD *
 
SerpentData: trečiadienis, 2008-05-28, 6:40 PM | Message # 26
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
reiks pasitiket HGA, o ne intuicija :]
[cia del absoliutaus pasitikejimo]


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
CilisevData: Pirmadienis, 2008-06-02, 3:52 PM | Message # 27
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Kaip jau ir sakiau anksciau,nevialaik galma pasiiket savo intuicija,ypac jeigu ji nera puikiai issivysciusi.
Taciau intuicija galima lavinti,tam yra metodai.Tik vat,kad ismokti atsikrti intuicija nuo klaidingu minciu-irgi mokytis reikia,lavint.


Cogito ergo sum
 
ravenData: Ketvirtadienis, 2008-07-10, 4:05 PM | Message # 28
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
intuicija...labi įdomus klausimas...šiaip sakma, kad moterų intuicija yra geresnė, kaip čia ir rašyta...dar noriu paskyti, kad intuicija yra geresnė tarkim žmonių kurie gimė po vėžio ženklu...na teko skaityti - gali būti kad tai kažkoks sugebėjimas prrimti informacijąiš tam tikrų informacinių laukų...juk kaip sako tai kas įvyks materialiniame pasulyje, tai astraliniame gal būt įvyko...na aš labai senai skaičiau apie tuos daykus, todėl bijau sumeluoti...šiaip mano kartais mane stebina, o kartis būna netikusi -čia kaip jau jai labiau patinka...apie iintuicijos lavinimo metodus girdėti neteko, bet žinoma gal tokių ir yra...kartais žiūrėdamas filmą galiu paskyti kas bus toliau...gal būt tai tiesiog logiška viso prieš tai buvusio filmo analizė...patiko vienas iš paskutinių intuicijos pokštų...žiūrim mes melo gibsono "Apokalipsę" ir paskutiniai filmo kadrai - kai herojus sustojo prie jūros ...visi sustjo actekai taip pat žiopso kažko -aš sakau -na ispanus pamatė - ispanų laivai jūroje...akurat...šiaip tokie dalykai kartais dedasi ir spoorto varžybose -daugmaž žinai jau prieš metant įmes ar ne... apima toks jausmas tarsi tvirto žinojimo ir kuo jis stipresnis tuo didesnė tikymybė, kad atspėsi...na kaip jau sakiau ne visada būnu teisus...bet kartais nustebinu pats save...manau gerai išvystyta intuicija galėtų padėti atsakinėjant į klausimus reikalaujančius atsakymo -taip, ne. kai net neįsivaizduoji apie ką kalba...na 100 procentų intuicija nepasitikiu, bet jei nežinočiau atsakymo, tai beabejo stengčiausi ja remtis...

ką čia daug kalbėti...)

Žinutė redaguota: raven - Ketvirtadienis, 2008-07-10, 4:05 PM
 
AguData: Šeštadienis, 2008-07-12, 4:57 PM | Message # 29
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Quote (raven)
dar noriu paskyti, kad intuicija yra geresnė tarkim žmonių kurie gimė po vėžio ženklu

Kvailai nuskambėjo,juk tai nėra įrodyta.


I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
ravenData: Šeštadienis, 2008-07-12, 5:10 PM | Message # 30
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
na, aš kažkur skaičiau aoie tai...kad vėžių yra gera intuicija...natūralu, kad neįrodyta...niekas turbūt tokiais tyrimais neužsiimnėjo...o jei užssiminėjo , yai vargu ar skelbė viešai...

Meniškos prigimties Vėžys yra pats emocingiausias ženklas visame Zodiake. Jo nuotaikos gali svyruoti nuo vieno kraštutinumo prie kito. Vėžio sveikata labai priklauso nuo nuotaikos. Jis gali susirgti iš sielvarto ir pasveikti iš džiaugsmo.

Šio ženklo žmogaus charakteris taip pat kupinas prieštaravimų. Viena vertus, jis labai švelnus, pažeidžiamas, pesimistiškas, dažnai jaučiasi nesaugus ir jam būtina jausti aplinkinių paramą ir simpatiją. Kita vertus, jis gali būti ambicingas, garbėtroška ir nepaprastai atkaklus ko nors siekdamas. Vėžys nėra kovotojas, tačiau pasižymi begaline kantrybe. Į tikslą eina aplinkiniais keliais, nelipa per galvas, bet konkurentams vertėtų jo pasisaugoti.

Vėžiams nepaprastai svarbūs namai ir šeima. Jie sentimentalūs ir jokiu būdu neišmes senų nebereikalingų daiktų, kurie kelia gražius prisiminimus. Nors jie mėgsta bendrauti, tačiau jiems reikia laiko pabūti su savo mintimis ir jausmais. Labai saugo savo privatumą.

Beje, kad ir kaip Vėžys būtų prisirišęs prie namų ir gimtųjų vietų, jis nepaprastai mėgsta keliauti. Gali kurį laiką pagyventi užsienyje, tačiau tikras Vėžys galiausiai grįžta į gimtąsias vietas.

Intravertiškas Vėžys apdovanotas lakia vaizduote ir išlavinta intuicija. Juos neretai traukia okultizmas. Jie yra kur kas atviresni psichinei įtakai nei kiti žmonės. Reikėtų pasisaugoti žmonių, mėgstančių manipuliuoti kitais.

be to tai rašoma beveik kiekviename horoskope...) :)*


ką čia daug kalbėti...)
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Intuicija
Search:

Dark-Reality © 2024