Ketvirtadienis, 2024-03-28, 3:11 PM
Labas, Svečias | RSS
Pagrindinis | Pasakos apie vampyrus - Page 2 - Dark-Reality Forum | Mano profilis | Prisijungti
[ Nauji laiškai · Nariai · Forumo taisyklės· Paieška · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Dominus_terran, Nord, BlackSister  
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Pasakos apie vampyrus
Pasakos apie vampyrus
CilisevData: Šeštadienis, 2008-05-24, 0:14 AM | Message # 16
Admin
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save1569
Statusas: Offline
Ayame-Sohma, Kadanors,kai bus galima,kaika cia papasakosiu,tuomet suprasi pats,kad jis nera vienas.Pats susimastysi ir suvoksi visa realybe smile
Na,cia nera snekos apie belenka,tiesiog dar biski nera laikas pasakoti smile


Cogito ergo sum
 
BlackSisterData: Šeštadienis, 2008-05-24, 12:08 PM | Message # 17
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
o tinka laiko pasakot niekada nera... smile jeigu jau uzsimeniai tai reikia papasakot iki galo... happy

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
VelionaData: Šeštadienis, 2008-05-24, 12:41 PM | Message # 18
Lord Of Darkness
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1267
Statusas: Offline
laikas jau tinkamas,pasakok nuu ;D

imagine...
 
BlackSisterData: Šeštadienis, 2008-05-24, 2:35 PM | Message # 19
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
tai kol mes Cilisevo sulauksim tai ir pasensim... happy

Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
Dominus_terranData: Šeštadienis, 2008-05-24, 4:03 PM | Message # 20
Tamsos angelas
Grupė: Moderatorius
Žinutės: Save487
Statusas: Offline
www.Google.lt Kam laukti kazko kai viskas tavo rankose?;/

LIT HOATH MAD *
 
ravenData: Antradienis, 2008-07-08, 1:23 PM | Message # 21
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
sveiki visi...na kadangi ra6au b8damas darbe, deja neturiu laiko perskaityti visų jūsų diskusij1ų, tai be abejo aš su džiaugsmu padarysiu vėliau... turiu paskyti, kad šia tema duomiuosi senokai... biggrin peršasi išvada, kad nėra dūmų be ugnies, bet...ar iš tisu yra taip, kaip kalbama legendose -klaustukas...turiu omenyje undead...galbūt, elementarūs sang... na, tai žmonės kurtie turi poreikį gert kraują...galima žinoma kažkuria prasme juos vadinti ir vampyrais, kadangi tai yra poreikis...šio poreikio preižasčių aš deja, nežianu...kalbama apie recesyvinį geną...ar kaip ten...) aš asmeniškai daleidžiu ir savotišką apsėdimo varinatą...mat, vienas iš tokų žmonių dievagojosi, kad jis yra kaži kokiame ten amžiuje gyvenęs vampyras...taigi įmanoma...dar prieš taip vadinamą nubudimą, kalbama ir apie sapnus apie vampyrus...o argi sapnai tai ne savotiška astralinė projekcija...na nesu specas, nepretenduoju į absoliučią tiesą, jokiu būdu...o šiaip, kad sang vaikšto tarp mūsų aš jums garantuoju...) tik jie visiškai ne kažkokios mistinės būtybės...beje jų poreikis kraujui lyg ir įrodytas moksliškai...o poreikio kilmė -vėlgi negaliu atsakyti...fiziologinis ar psichologinis tai dalykas...beje, kryžių, šventinto vandens ir saulės jie nebijo nors ir nemėgsta...saulės, turėjau omenyje...paprastai jiems bent jau skauda akis nuo saulės...o kas dėl kryžiaus, tai išeitų daugmaž panašiai kaip per drakulą 2000 -atleisk, bičiuli, aš ateistas...) žinoma jie nėra jokie siaubūnai ir dažniausiai tai visai respektabilūs piliečiai...taigi man peršasi mintis, kad galbūt tiesiog viduramžiais jie buvo nuožmesni...ta pati elisabeth batory, juk paėmus ir viską išnagrinėjus -elgėsi kaip sang, jokiu būdu ne undead...mano nuomone - mane būtų sunku įtikinti undead egzistavimu...nor tikmybė be abejo egzistuoja...tai yra mano nuomonė, kurios aš niekam neperšu...o dėl visokių energetinių -o taip, manau, kad jų pakankamai apstu...

ką čia daug kalbėti...)
 
SerpentData: trečiadienis, 2008-07-09, 10:06 AM | Message # 22
Vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save1027
Statusas: Offline
Quote (Cilisev)
(nekalbu apie atsikra tasmanijos siksnosparniu rusi)

The common vampire, Desmodus rotundus, is widespread in the tropical and sub-tropical areas of the Americas. It occupies rainforests as well as deserts, making its home in hollows, caves, trees, and even buildings. Usually, they live in colonies of about one-hundred bats but can reach up to two-thousand. Preferring the blood of large mammals, the introduction of domesticated horses, cattle, and pigs has meant an increase in its numbers over the last three-hundred years (Altringham 1996). Vampire bats move into subtropical Chile and Argentina.
cia tik tarp kitko =_=
1. Kai zinosiu tikslia vampyro savoka - atsakysiu.
2.Kad visi vampyrai yra uber sexualus, aristokratiski.
3.Aisku, kad gali buti nebanalios. Viskas priklauso nuo pateikimo happy
4.Ziureti i 1 atsakyma biggrin


Quod superius est sicut quod inferius, et quod inferius est sicut quod est superius, ad perpetranda miracula rei unius.
 
AguData: Šeštadienis, 2008-07-12, 5:11 PM | Message # 23
Tamsos angelas
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save334
Statusas: Offline
Netikiu legendomis,tikiu faktais.Manau tuo viskas pasakyta.

I'm not afraid of being sick.I'm more afraid of being well
 
ravenData: Šeštadienis, 2008-07-12, 8:39 PM | Message # 24
Pusiau vampyras
Grupė: Tamsioji siela
Žinutės: Save659
Statusas: Offline
o ką byloja faktai?

ką čia daug kalbėti...)
 
BlackSisterData: Sekmadienis, 2008-07-13, 11:45 AM | Message # 25
Lord Of Darkness
Grupė: Administratorius
Žinutės: Save3128
Statusas: Offline
tai kad net normaliu faktu nera... cia toks dalikas pasakyciau, kad tu niekada tiesos nesuzinosiu apie vampirus... nors ten ir labai gerai bus parasyta ir su tirimais bus padaryta ar dar kazka... legenda liks legenda... o ar tokie yra nu kas zino happy
galiu taip pasakyt niekada faktu normaliu nebus, kad irodinetu, kad vampirai egzistuoja...


Mur mur mur mur
( Momento mori )
 
NightlifeData: Antradienis, 2008-11-18, 11:59 AM | Message # 26
Pakeleivis
Grupė: Narys
Žinutės: Save21
Statusas: Offline
Jau du metai netoli,kaip aš domiuosi visu šituo..Tiek daug visko sužinau..Išgirdau,netgi tokį dalyką,jog Lt gyvena 3vampyrai.Bent jau taip buvo.Dbr nežinau kaip yra.Gal jau nebe..
Vampyrais aš visada tikėjau,šita tema mano gyvenime užima pirmą vietą..Buvau negi pasiryžusi susirasti kokių nors jų "bendruomenių",bet kolkas nieko neaptikau.. smile


"Mes priimame tamsą viduje ir apimame šią tamsybę,idant taptume pilnais.Mes švenčiame ant slenksčio:kūną ir dvasią,malonumą ir skausmą,mirtį ir gyvenimą..."(VK.)
 
Dark-Reality Forum » Religija / Paranormal Activity » Paranormalūs reiškiniai » Pasakos apie vampyrus
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Dark-Reality © 2024